-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
napatrzeć się na niego nie mogę :lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Gufiku co ta twoja Rytka nie melduje nam jak minął wam dzionek? :lmaa: -
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
sunia piękna :loveu: -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
piękna sunia, jakie ma niesamowite te ciemniejsze plamki pod oczami :loveu: a obróżka jak ładnie pasuje do umaszczenia życzę Korze, żeby szybko znalazła domek -
ale Ci się cudo trafiło :loveu: wyjątkowo urodziwy, a te diabliki w oczętach....bezcenne :diabloti:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
ja nie umiem zmniejszać zdjęć w ogole nic nie umiem, jesli chodzi o komputer :roll: -
[quote name='majqa']To nie jest lelum polelum tylko wesołe podejście do życia :lol:, a że wystarczająco zmartwień nam ono dostarcza więc takie wpisy to woda na mój młyn. :evil_lol:[/quote] mam tak samo niedawno ktoś mi powiedział: tyle radości jest w tobie, aż się człowiekowi lepiej robi :roll: prawdę mówiąc, tylko pozory, tak naprawdę to wcale nie jestem taka radosna i pozytywna :roll: ale jak się tyle tego nieszczęscia widzi i biedy, to radość czlowiekowi sprawia choćby taki drobny fakt, jak to, że Majqa spała w pontonie :evil_lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Majqa co Ty robisz o 3 w nocy na dogo? :-o czyżbys nie miala gdzie się położyć bo łóżko zajęte? :evil_lol: -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Lori a co u Ciebie? mało gości na wątku ostatnio -
[quote name='rytka']Skoro Ajula sie zameldowala to ja też:diabloti:z tym,ze ja tu jestem od początku ale nic nie pisze bo nic mądrego do powiedzenia nie mam:roll:[/quote] Rytka, nie uważam, żebym JA coś mądrego do powiedzenia miała :evil_lol: ale Majqa jest taka fajna, że wybaczy lelum polelum :diabloti:
-
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
o matko ale JAZDA!! :crazyeye: gratuluję psiakowi, że wrócił do domu, musi być przeszczęsliwy!! nie ukrywam, że jestem strasznie ciekawska jak to się stało, że się zgubił?? i sie odnalazł? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
mój TZ twierdzi, że Gufi ma wyostrzone zmysły i rozwiniętą inteligencję bo jest niewidomy - taka rekompensata od losu :roll: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Majqa, mi też już sie zdarzyło spać na psim materacu :evil_lol: jak byliśmy u mojej siostry - ona ma zwykłej szerokości kanapę, więc zabralismy psie materace, żeby miały na czym spać (bo na taką małą kanapę byśmy się wszyscy nie zmieścili) TZ poszedł spać, a ja z siostrą siedziałysmy i gadałysmy do późna - jak poszłam do pokoju okazalo się, że na kanapie nie ma dla mnie już miejsca, bo było zajęte przez TZ i psy - nie chciałam w nocy robić rabanu, więc się położyłam spac na psim materacyku :evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] widziałam tam koszyk wiklinowy akurat na Gufa:loveu:jak bedzie jeszcze to biore:evil_lol::evil_lol:[/quote] ekstra, może mu się akurat spodoba szczerze mówiąc nierozsądne byłoby kupowanie nowego legowiska za kupę kasy, skoro pieniądze są potrzebne na leczenie już planowałam, że obejdę okoliczne sklepy i może coś wyżebrzę :evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Gufi do góry :razz: -
przeczytałam wątek, obejrzałam zdjęcia i jestem bardzo zadowolona, że tu jestem :lol: Remik jest przesliczny, faktycznie wygląda jak pluszowy piesek ze sklepu z zabawkami, a charakterek ma po prostu czadowy :evil_lol: Majqa, bardzo zabawnie opisujesz wasze przygody z Remikiem, ile w tym miłości! na pocieszenie powiem Ci, że u mnie też dochodzi do walk o moje łóżko (kiedy ja w nim jestem) - moje aniołki nie rzucają się wprawdzie na siebie z zębami, ale stosują różne sztuczki, żeby znaleźć się w łóżko jako pierwszy/pierwsza :evil_lol: kto pierwszy ten lepszy i nie pozwala wejść drugiemu niestety w przypadku znajdka Gacka jest jeszcze jeden problem - jak ja jestem w łóżku, to nie pozwala wejść do pokoju nikomu, ani córkom, ani mężowi memu - pracujemy nad tym cierpliwie od wielu miesięcy, efekty już są, ale jeszcze trzeba caly czas uwazać, żeby nie ugryzł jest psem jednego pana, a raczej jednej pani - czyli mnie :evil_lol: Remikowi najlepiej by było u Was, ale może jest jeszcze gdzies jakis fajny dom - bo po przeczytaniu wątku widzę, że i tak masz mnóstwo stworów i ręce pełne roboty
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Gufi serce moje już godzina 15, a dziś jeszcze nikt do Ciebie nie zaglądał? :lmaa: