-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
wspaniałe fotki :loveu: aż chce się do góry skakać na ten widok kolejny szczęsliwy pies :lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] Ajula a ja myslałam,ze termin u Ninki juz zaklepany:roll:czyli Guf moze do niej trafić jak sie zwolni u niej miejsce?[/quote] tak zaklepany, tylko nie wiadomo, kiedy to miejsce się zwolni, może to jeszcze potrwać innych DT ani widu, ani słychu - napisałam w dziale domów tymczasowych, że szukamy miejsca, napisalam też do kilku osób z Poznania, ale nikt nic nie wie o wolnych miejscach :roll: -
[quote name='Ukryty Smok'].. Myślą, że nienormalni mieszkają, zresztą, po wsi mówi się o nas: "A, to ci od tych psów...";) [/quote] i chwała Bogu, że jesteście NIENORMALNI :loveu: jesli nienormalność w tym kraju ma polegać na pomaganiu zwierzętom, to oby nienormalnych było jak najwięcej ps. my też jestesmy uważani za nienormalnych, nawet w naszej rodzinie tak o nas mówią :roll: (ależ Julitko, przecież pies nie może być ważniejszy od czlowieka!!)
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Jasne. Mnie tylko chodziło o to, że im większe nieszczęście tym większą ściąga ilość ludzi chętnych do pomocy, ciekawskich, tzw. doradców etc. Wiesz o co mi chodzi. Zdrowy w schronisku - odwiedzin na wątku mało, pies katowany, z urwaną nogą, przejechany - wątek oblegany. Ma to i przełożenie na wpływ pieniążków na ratowanie delikwenta. Czy to zarzut wobec wspomnianych ludzi? Nie, jedynie stwierdzenie prawidłowości.[/quote] dokładnie tak i dokładnie tak, jak napisała Rytka - jakby go tam zostawiła w postaci połamanego szkieletu na tym łańcuchu, to serce by pękało na jego widok, a ludzie sami chcieliby pomagać [U]ale dzięki Bogu nie zrobiła tego[/U] - wolę nakarmionego z błyszczącą sierścią Gufiego bez sprzedanych cegiełek, niż z pełną skarboną, ale w tak strasznym stanie, w jakim był powoli powoli pieniążki się uzbierają, teraz i tak nie ma gdzie go umieścić po operacji, bo u Ninki w domu zastój :roll: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Fakt, upraszczając sprawę...im więcej nieszczęścia tym większe zbiegowisko i szansa na pomoc. Ot, mechanizm psychologiczny.[/quote] Majqa ma rację, nie mam pretensji, bo rzeczywiście wiele psów jest w o wiele gorszym stanie i położeniu, niż Gufi -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Kamila go promuje, ja też podpięłam na NK do mojego albumu z info (45 wyswietleń - ani jednego komentarza i ani jednego dobrego słowa :angryy:) porozsyłałam maile do znajomych z linkiem do allegro, mój TZ też - niektórzy obiecali, że wpłacą na konto Fundacji, ale nie wiem, czy tak zrobią :mad: na allegro 300 wyswietleń i tak malo cegiełek sprzedanych :-( ale nic to, musimy się uzbroić w cierpliwość, są gorsze przypadki - wtedy ludzie bardziej wyskakują z kasy - np. biedny Moon (on jest w duużo gorszej sytuacji niż Gufi), nasz Gufik ostatecznie nie ma źle, a nawet bym powiedziała, że bardzo dobrze :lol: -
[quote name='Ukryty Smok'] ...problemy z chodzeniem. To znaczy chodzi, ale nóżki tylne (zwłaszcza ta biedna prawa) uciekają mu, nie słuchają go, psina chodzi z trudem, w taki mało skoordynowany sposób... Serce mi pęka, jak widzę, jak stara się obsiusiać drzewko i upada na te biedne, powyginane nóżki... [/quote] może to być zupełnie inna przyczyna, ale mój Gacek też tak miał - jeszcze przez kilka miesięcy od pojawienia się u nas - przewracał się na schodach, przewracał się w mieszkaniu, miał problemy z równowagą - nie martw się Smoku, on potrzebuje czasu, żeby dojść do siebie, na razie cierpliwości :glaszcze: acha - jeśli chodzi o kastrację, ja jestem ZA zawsze jestem w tych sprawach ZA nasz Gacek jest kastrowany, a Hexi sterylizowana
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Rytko dzięki Tobie Gufi z zabiedzonego zdechlaczka zamienił się w pięknego psa :loveu: i proszę jaki grzeczny! Gufi to prawdziwy skarb, czemu jeszcze nikt się nim nie zainteresował.....:-( -
[quote name='malawaszka']niesamowite!!!!! u mnie to zawsze się nowi uczą tych gorszych nawyków a nie odwrotnie jak u Was - Dunia jest naprawdę WYJĄTKOWA!!!!! :multi::loveu:[/quote] prawda, u nas też Gacek od starej domowniczki Hexi nauczył się tych gorszych zachowań zamiast dobrych :roll: a Dunia świeci dobrym przykładem - super :loveu:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
cegiełki Gufikowe źle sie sprzedają :placz: -
jaki on jest szalony :evil_lol: można się w takim psiaku zakochać po uszy
-
śliczna śliczna sunia :loveu: taka laleczka mała mam nadzieję, że faktycznie zgubiła się, a nie zostala wyrzucona
-
Dakar w typie leonberger z Nowodworu MA SWÓJ NOWY DOM!!
Ajula replied to paros's topic in Już w nowym domu
piękności pies a jakie mądre spojrzenie :loveu: -
bardzo ładny piesek :loveu: widać, że wrociła mu chęć do życia szczęsliwego nowego życia dla Ciebie piesku i nowej rodzinki :lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Wracam wtedy z polowania na bezzębne staruszki. :evil_lol: [/quote] ha! bezzębne, bo przynajmniej one nie gryzą :evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ukryty Smok'] Kochani! Pozdrawiam Was serdecznie!!! Ucałujcie Gufiego!!!:loveu: Pzdr, Ukryty Smok PS. Ajula, dziękuję!!!:loveu:[/quote] my pozdrawiamy Ciebie kochany zielony Ukryty Smoku a Gufi i mopek pozdrawiają Jantusia wracajcie do zdrowia :loveu: -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
Ajula replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że leki dzialają i Pele czuje się choć trochę lepiej :roll: