-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
u nas własnie się kończy 15 kg worek, psy czują się dobrze i karmę jedzą chętniej niż RC Hexi (wrażliwy żołądek) nie wymiotowała w tym czasie ani razu, nie ma biegunek i smierdzących bąków wobec tego kupię następny worek Josery
-
[quote name='bico'] No ale może dobrze będzie, bo jest kilka ofert domków - sprawdzimy i zobaczymy:cool3:[/quote] ale wam to szybko idzie z tymi domkami :crazyeye: może dla niewidomego Gufiego poszukacie? bo nam coś nie idzie :shake:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
zajrzałam na allegro, ktoś kupił aż 10 cegiełek! :multi: dziękujemy :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
dzień dobry wszystkim :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Gufi słoneczko kochane :loveu: jak się masz dzisiaj? Rytko, czy zmiana z pyszczka już zeszła? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
a powiedzcie bo nie wiem? jak to jest z allegro cegiełowym? ile się za to płaci? ja bym zapłaciła za przedłużenie, może w następnej edycji lepiej by poszło -
[quote name='zuzlikowa']:lol::lol::lol:...a ja wiem,że nie tylko zdolny!:loveu: [/quote] no, oprócz zdolny to i kochany jeszcze :loveu: to też WIEDZIAŁAM od początku :evil_lol:
-
te fotki to dzieło Muzzego? PIĘKNE ha! wiedziałam od początku, że Muzzy to zdolny facet :loveu:
-
Jestem, a jednak mnie nie ma... Potrzebna pomoc !!! Zjawa
Ajula replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
to jeszcze raz, bo faktycznie małą nikt się nie interesuje -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
ellensilla już pisała, że choćby na te dwa tygodnie, potem jakos sobie będzie radzić :roll: teraz jest najgorszy problem, bo musi wyjechać w czwartek - a jutro już środa :-( -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
LILUtosi - ale chyba problem w tym, że nie ma żadnego DT , ktory małą choćby przez 2 tyg przechowa :shake: -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ellensilla'] Ja od samego początku mowiłam ze ja w połowie sierpnia wyjeżdżam i tylko na tyle mogę pomóc. Nie ściemniałam, nie kombinowałam, mówiłam jak jest i że jeśli mają kogos kto może wziąć ją na dłużej to żeby skorzystały raczej z pomocy tamtej osoby. [/quote] wierzę, szkoda, że się rozczarowałaś może będziesz musiała zawieźć ją do schroniska, chociaż to koszmar, ale własnie na ulice ją nie wyrzucisz -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ellensilla'] A co do wiezienia do Poznania to chyba Demi wspominala ze ma znajomego ktory moglby to zrobic. ..[/quote] ale do Poznania to i tak chyba nieaktualne? -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
rozumiem Cię, wierz mi tylko że ludzie z dogomanii mieszkają w całej Polsce, albo i dalej każdy ma na głowie jakis swoich podopiecznych i nie wszystkim może pomóc :shake: ja sama szukam miejsca dla psa po operacji w Poznaniu, dopóki nie będzie miejsca gdzie można go pielęgnować po operacji, dopóty pies nie będzie leczony tu jest dużo takich którzy by Ci chetnie pomogli, gdyby tylko mogli ja wątek czytam, ale nie mam jak pomóc :shake: napisałam do Dark, bo innego kontaktu z nią nie mam, ale prawdę mówiąc sama nie wierzę, że może wziąść Mimi -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
Ajula replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
to ja trzymam kciuki, żeby sielanka trwała :loveu: -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
śliczny banerek, akurat z tym najładniejszym zdjęciem :lol: -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
ja też jestem tu często, co z tego, skoro nie mam możliwości pomóc :roll: a może Dark by się na kilka dni zgodziła? chociaż watpię, bo ona w lato ma za dużo pracy