Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. jego pyszczek przypomina mi twarze chorych ludzi w szpitalach - nawet nie smutne, a takie zmęczone.....
  2. u nas własnie się kończy 15 kg worek, psy czują się dobrze i karmę jedzą chętniej niż RC Hexi (wrażliwy żołądek) nie wymiotowała w tym czasie ani razu, nie ma biegunek i smierdzących bąków wobec tego kupię następny worek Josery
  3. [quote name='bico'] No ale może dobrze będzie, bo jest kilka ofert domków - sprawdzimy i zobaczymy:cool3:[/quote] ale wam to szybko idzie z tymi domkami :crazyeye: może dla niewidomego Gufiego poszukacie? bo nam coś nie idzie :shake:
  4. zajrzałam na allegro, ktoś kupił aż 10 cegiełek! :multi: dziękujemy :lol:
  5. dzień dobry wszystkim :lol:
  6. [quote name='marysia55']nieeeestetyyyyy , też za 'póżno wyszłaś z progów' :eviltong:[/quote] to nie ja, tylko ten złom za pomoca ktorego komunikuje sie z wami :mad:
  7. śliczny kolorek pysio jeszcze smutne, ale będzie dobrze ani się obejrzymy, a Jantuś trafi na Metamorfozy :lol:
  8. JA! JA! ja pierwsza napiszę, że Jantar PIĘKNY jest! :loveu:
  9. [quote name='marysia55']majqa:loveu: to 'człowiek orkiestra' - [B]piękne teksty[/B], obróbka zdjęć, dobre rady i wiele jeszcze innych rzeczy ma na sumieniu :evil_lol::evil_lol:[/quote] bo to [B]Majqa da Vinci[/B] - po prostu! :evil_lol:
  10. Gufi słoneczko kochane :loveu: jak się masz dzisiaj? Rytko, czy zmiana z pyszczka już zeszła?
  11. a powiedzcie bo nie wiem? jak to jest z allegro cegiełowym? ile się za to płaci? ja bym zapłaciła za przedłużenie, może w następnej edycji lepiej by poszło
  12. [quote name='zuzlikowa']:lol::lol::lol:...a ja wiem,że nie tylko zdolny!:loveu: [/quote] no, oprócz zdolny to i kochany jeszcze :loveu: to też WIEDZIAŁAM od początku :evil_lol:
  13. te fotki to dzieło Muzzego? PIĘKNE ha! wiedziałam od początku, że Muzzy to zdolny facet :loveu:
  14. peate chyba tylko my dwie jeszcze tu czasami zaglądamy
  15. to jeszcze raz, bo faktycznie małą nikt się nie interesuje
  16. [quote name='Lilek'] PS.Ajula, zanim fundacja zaczęła nam pomagać, mieliśmy 61 psów (tzw.lotników- przez płot nocką ciemną albo do bramy przywiązać-recepta taka)..[/quote] szok :crazyeye: jaka Fundacja? a macie jakis wątek? to chociaż bym podrzucała
  17. ellensilla już pisała, że choćby na te dwa tygodnie, potem jakos sobie będzie radzić :roll: teraz jest najgorszy problem, bo musi wyjechać w czwartek - a jutro już środa :-(
  18. LILUtosi - ale chyba problem w tym, że nie ma żadnego DT , ktory małą choćby przez 2 tyg przechowa :shake:
  19. [quote name='Lilek'] ciągle mamy 23 psy, choc w pewnym momencie tę liczbę trzeba było przez 3 pomnożyć. [/quote] ??? :crazyeye: ale mnie zaciekawiłas, jak to 23 psy? (albo i więcej)
  20. [quote name='ellensilla'] Ja od samego początku mowiłam ze ja w połowie sierpnia wyjeżdżam i tylko na tyle mogę pomóc. Nie ściemniałam, nie kombinowałam, mówiłam jak jest i że jeśli mają kogos kto może wziąć ją na dłużej to żeby skorzystały raczej z pomocy tamtej osoby. [/quote] wierzę, szkoda, że się rozczarowałaś może będziesz musiała zawieźć ją do schroniska, chociaż to koszmar, ale własnie na ulice ją nie wyrzucisz
  21. [quote name='ellensilla'] A co do wiezienia do Poznania to chyba Demi wspominala ze ma znajomego ktory moglby to zrobic. ..[/quote] ale do Poznania to i tak chyba nieaktualne?
  22. rozumiem Cię, wierz mi tylko że ludzie z dogomanii mieszkają w całej Polsce, albo i dalej każdy ma na głowie jakis swoich podopiecznych i nie wszystkim może pomóc :shake: ja sama szukam miejsca dla psa po operacji w Poznaniu, dopóki nie będzie miejsca gdzie można go pielęgnować po operacji, dopóty pies nie będzie leczony tu jest dużo takich którzy by Ci chetnie pomogli, gdyby tylko mogli ja wątek czytam, ale nie mam jak pomóc :shake: napisałam do Dark, bo innego kontaktu z nią nie mam, ale prawdę mówiąc sama nie wierzę, że może wziąść Mimi
  23. to ja trzymam kciuki, żeby sielanka trwała :loveu:
  24. śliczny banerek, akurat z tym najładniejszym zdjęciem :lol:
  25. ja też jestem tu często, co z tego, skoro nie mam możliwości pomóc :roll: a może Dark by się na kilka dni zgodziła? chociaż watpię, bo ona w lato ma za dużo pracy
×
×
  • Create New...