-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
a Misia przygląda mu się z wielką ciekawością :) co to za mały stwór? -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
cudownie :multi: blueberry pewnie z wrażenia dziś nie będzie spała ;) -
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
Ajula replied to conceited's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono'] Dziś wieczorem mi ogłuchł i poleciał do psiaka z warkiem. Basta. Chodzimy na smyczy, mój drogi....[/QUOTE] mały rycerzyk na pewno chciał Cię bronić :) -
" Nie mogę się odkochać, ciagle kocham to życie" MA DOM
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']Bellunia byłaby wspaniałą psiną rodzinną. Mimo rozmiarów uwielbia przytulanki, [/QUOTE] tak jak nasza Birka rasy sochaczewskiej :) wielka, wspaniała, przytulaśna -
oczko ładnie sie goi? chyba już jej nie boli?
-
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
Ajula replied to conceited's topic in Już w nowym domu
może i terroristen z niego, ale za to jaki fajny :) i coraz ładniejszy! -
Blask, mix szorstkiego jamnika porzucony w hoteliku - ma już DOM!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ale fajnie! jakby Cię nie lubił, to by się tak nie cieszył :) -
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
odwiedziłam dziś malutką - jest zachwycająca :loveu: Lady czuje się świetnie, nas się trochę bała i nie chciała nawet całusów całą naszą wizytę przesiedziała na kolankach u młodego pańcia, widać, że w jego ramionach czuje się najlepiej :) bardzo się cieszę, że trafiła do tego domu, będzie żyła w tej rodzinie kochana i zadbana Pan Robert ma dużo fajnych zdjęć, wstawi je na forum. -
Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!
Ajula replied to mitheithel's topic in Już w nowym domu
dobrze, że zjadł, bo na pierwszym zdjęciu wygląda bardzo żałośnie :( -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
ale się Misia zdziwi :) -
Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!
Ajula replied to mitheithel's topic in Już w nowym domu
kolega uratował mu życie roześlij wątek po swoich znajomych, żeby więcej osób tu było -
PILNE! Małą biała terierka z ulicy - pilnie tymczas - Poznań Ma dom
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
załóż mu nowy wątek, bo tu może mało osób zagląda -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
to trzymamy kciuki, a z kastracją da się coś wymyślić tylko że trochę daleko ten domek -
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
Ajula replied to conceited's topic in Już w nowym domu
my niestety też nie pomożemy z DT :( -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Orionek na stronie Fundacji ma wirtualna opiekunkę. Pani Dorota co m-c wpłaca na Orionka pieniążki - to bardzo cenne, każdy groszę się teraz przyda.[/QUOTE] wielkie dzięki dla Pani Doroty :Rose: Orion niestety sporo nas kosztuje, ale może da mu to większe szanse przy szukaniu domu -
[quote name='snuszkak'] Pani na tyle mnie przekonała do siebie, że nie potrzeba już wizyty przed adopcją, jedynie bym poprosiła o wizytę jak Piko będzie już w domu, żeby zobaczy jak się ma, ewentualnie jak coś będzie nie tak to coś podpowiedzieć [/QUOTE] nie ma sprawy :)
-
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
Ajula replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Nie, przychodzi pod dom Birki, pan Edward próbuje go złapać, ale nie udało się to do tej pory, tyle, że kot się naje. Jesienią przychodziła kotka syjamka (nawet ją widziałam), pan Edward ją karmił, oswajał i szło mu to nieźle, potem przyprowadziła dwa kociaki. Jadły i uciekały. Kotka już się dawała nawet brać na ręce i wchodziła do domu, ale nie zamykali jej, bo chodziło o to, żeby kocięta nie zostały same. Ktoregoś dnia nie przyszła i pan poszedł jej szukać. Znalazł martwą kotkę i jednego kociaczka. Nie miały urazów, tylko z pyszczków leciała im krew. Drugiego kociaka nie było. Aż nagle się znowu pojawił przy domu i przychodzi codziennie. Tylko że go złapać nie mogą. Sorry Dyziu za tą historię, ale ja w temacie kotów jestem ciemna. Żal mi tego malucha, jakby dał się złapać, to p. Edward wziąłby go do domu, mimo, że mają już 2 koty. -
PEPSI JUZ W NOWYM ,SUPER DOMU U BeaBono!!!!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
to moja Hexi też by Ci pasowała, bo głupawki totalnej dostaje na śniegu :D -
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
to hopsamy, może ktoś się dorzuci do leczenia -
Rytka masz talent do relacji reporterskich, gazety powinny bić się o Ciebie!
-
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
Ajula replied to conceited's topic in Już w nowym domu
[quote name='conceited']Zapytam w Agapeanimali. Fundacje maja i czasem pozyczaja :) mysle, ze jutro bede wiedziec. p.s. sorry Dyziolku za spam, ale mali koci przyjaciele potrzebuja pomocy :)[/QUOTE] tak, bardzo potrzebuje pomocy, bo to maluch jeszcze a jego mama i braciszek już nie żyją :( -
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
przypomnę chłopaczka, może komuś wpadnie w oko -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
fajna budka, pewnie się Filusiowi spodoba :) my kiedyś kupiliśmy taką trochę większą dla jednego znajdy, a nasza Hexi jest ciekawskie jajo i zupełnie jak dziecko - jak coś nowe, to fajne ;) wlazła do tej budki do połowy, bo więcej się nie zmieściła, ale była bardzo zadowolona, że chociaż kawałek była w budce :evil_lol: -
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
Ajula replied to conceited's topic in Już w nowym domu
[quote name='conceited']hehehe, chetnie pomoge, choc jak to dzikus to chyba klatka-lapka bedzie potrzebna.[/QUOTE] a wiesz może kto ma taką pożyczyć?