Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. a Misia przygląda mu się z wielką ciekawością :) co to za mały stwór?
  2. cudownie :multi: blueberry pewnie z wrażenia dziś nie będzie spała ;)
  3. [quote name='BeaBono'] Dziś wieczorem mi ogłuchł i poleciał do psiaka z warkiem. Basta. Chodzimy na smyczy, mój drogi....[/QUOTE] mały rycerzyk na pewno chciał Cię bronić :)
  4. [quote name='luka1']Bellunia byłaby wspaniałą psiną rodzinną. Mimo rozmiarów uwielbia przytulanki, [/QUOTE] tak jak nasza Birka rasy sochaczewskiej :) wielka, wspaniała, przytulaśna
  5. oczko ładnie sie goi? chyba już jej nie boli?
  6. może i terroristen z niego, ale za to jaki fajny :) i coraz ładniejszy!
  7. ale fajnie! jakby Cię nie lubił, to by się tak nie cieszył :)
  8. odwiedziłam dziś malutką - jest zachwycająca :loveu: Lady czuje się świetnie, nas się trochę bała i nie chciała nawet całusów całą naszą wizytę przesiedziała na kolankach u młodego pańcia, widać, że w jego ramionach czuje się najlepiej :) bardzo się cieszę, że trafiła do tego domu, będzie żyła w tej rodzinie kochana i zadbana Pan Robert ma dużo fajnych zdjęć, wstawi je na forum.
  9. dobrze, że zjadł, bo na pierwszym zdjęciu wygląda bardzo żałośnie :(
  10. kolega uratował mu życie roześlij wątek po swoich znajomych, żeby więcej osób tu było
  11. załóż mu nowy wątek, bo tu może mało osób zagląda
  12. to trzymamy kciuki, a z kastracją da się coś wymyślić tylko że trochę daleko ten domek
  13. my niestety też nie pomożemy z DT :(
  14. [quote name='supergoga']Orionek na stronie Fundacji ma wirtualna opiekunkę. Pani Dorota co m-c wpłaca na Orionka pieniążki - to bardzo cenne, każdy groszę się teraz przyda.[/QUOTE] wielkie dzięki dla Pani Doroty :Rose: Orion niestety sporo nas kosztuje, ale może da mu to większe szanse przy szukaniu domu
  15. [quote name='snuszkak'] Pani na tyle mnie przekonała do siebie, że nie potrzeba już wizyty przed adopcją, jedynie bym poprosiła o wizytę jak Piko będzie już w domu, żeby zobaczy jak się ma, ewentualnie jak coś będzie nie tak to coś podpowiedzieć [/QUOTE] nie ma sprawy :)
  16. Nie, przychodzi pod dom Birki, pan Edward próbuje go złapać, ale nie udało się to do tej pory, tyle, że kot się naje. Jesienią przychodziła kotka syjamka (nawet ją widziałam), pan Edward ją karmił, oswajał i szło mu to nieźle, potem przyprowadziła dwa kociaki. Jadły i uciekały. Kotka już się dawała nawet brać na ręce i wchodziła do domu, ale nie zamykali jej, bo chodziło o to, żeby kocięta nie zostały same. Ktoregoś dnia nie przyszła i pan poszedł jej szukać. Znalazł martwą kotkę i jednego kociaczka. Nie miały urazów, tylko z pyszczków leciała im krew. Drugiego kociaka nie było. Aż nagle się znowu pojawił przy domu i przychodzi codziennie. Tylko że go złapać nie mogą. Sorry Dyziu za tą historię, ale ja w temacie kotów jestem ciemna. Żal mi tego malucha, jakby dał się złapać, to p. Edward wziąłby go do domu, mimo, że mają już 2 koty.
  17. to moja Hexi też by Ci pasowała, bo głupawki totalnej dostaje na śniegu :D
  18. to hopsamy, może ktoś się dorzuci do leczenia
  19. Rytka masz talent do relacji reporterskich, gazety powinny bić się o Ciebie!
  20. [quote name='conceited']Zapytam w Agapeanimali. Fundacje maja i czasem pozyczaja :) mysle, ze jutro bede wiedziec. p.s. sorry Dyziolku za spam, ale mali koci przyjaciele potrzebuja pomocy :)[/QUOTE] tak, bardzo potrzebuje pomocy, bo to maluch jeszcze a jego mama i braciszek już nie żyją :(
  21. zgadza się, to zdjęcie jest rewelacyjne, głosowałam na nie :)
  22. przypomnę chłopaczka, może komuś wpadnie w oko
  23. fajna budka, pewnie się Filusiowi spodoba :) my kiedyś kupiliśmy taką trochę większą dla jednego znajdy, a nasza Hexi jest ciekawskie jajo i zupełnie jak dziecko - jak coś nowe, to fajne ;) wlazła do tej budki do połowy, bo więcej się nie zmieściła, ale była bardzo zadowolona, że chociaż kawałek była w budce :evil_lol:
  24. [quote name='conceited']hehehe, chetnie pomoge, choc jak to dzikus to chyba klatka-lapka bedzie potrzebna.[/QUOTE] a wiesz może kto ma taką pożyczyć?
×
×
  • Create New...