Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. czy Ziutka akceptuje koty? wie ktoś? bo mam zapytanie o nią, ale w domu jest stary sznaucerek i dwa koty
  2. tak, i urodzi śliczne grubaśne amstafiątka w kropki ;)
  3. Marylin? dobrze zrozumiałam? Ty chcesz Flapa?
  4. już wiemy, że sunia ma cieczkę możliwe, że dlatego uciekła z domu
  5. sunia z którą Boguś wędrował ma cieczkę - pewnie Boguś uciekł z domu
  6. ja też się boje włóczących się na pół zdziczałych psów, to rozumiem jednak mnie poraziły pomysły na pozbywanie się ich - typu: "suka urodziła w stogu siana, szczeniaki dorosły i warczały na mnie jak wchodziłem na swoje pole - więc poszłem do znajomego myśliwego, zastrzelił je i po kłopocie" :roll: ale jak ktoś dzwoni i chce psa, i mówię, że jest kastrowany, to mówią, że okaleczmy zwierzęta
  7. też mam nadzieję, że ktoś ich szuka
  8. [quote name='Pies Pustyni'] [B]Ajula[/B], wybralas jedno zdanie z kilku stron dyskusji, a jest tam sporo wypowiedzi w calkiem innym tonie.[/QUOTE] zgadza się, wybrałam to zdanie, które mnie zbulwersowało - pies dostał lanie, bo ugryzł kogoś, kto mu nadepnął na ogon przeczytałam wszystkie posty i wiele z nich mnie wzburzyło - i to bardzo nieliczne rozsądne głosy giną wśród tych mnie bulwersujących :roll: ja też jestem ze wsi i wkurza mnie to, co ludzie na wsi robią psom
  9. doddy ten Twój ma inny układ ciemnej plamy pod okiem
  10. na kotach się nie znam w kotach też są jakieś bardziej lub mniej adopcyjne ze względu na kolor?
  11. [quote name='What May NN'] oby właściciel się znalazł i okazał się dobrym właścicielem!!! [/QUOTE] stan skóry nie wskazuje na dobrego właściciela, no ale nie wiadomo - może pies nawiał, a jest w trakcie leczenia dziś szukałam ogłoszeń o zaginionym amstaffie na lokalnych portalach, ale na razie nie widzę żadnych ogłoszeń, że ktoś go szuka właśnie wpadło mi do głowy, że trzeba jutro popytać w okolicznych lecznicach, czy jakiś wet kojarzy amstaffa z chorą skórą
  12. ona bierze to wszystko normalnie w pyszczek jak pies i gdzieś wynosi? i co z tym robi? nie wiedziałam, że koty tak robią
  13. no i nikt po nasze dzieciaki nie dzwoni :(
  14. dzieci odziedziczyły wyraźnie urodę po mamusi :loveu:
  15. [quote name='agaga21']ajula, macie możliwość porobić mu lepsze zdjęcia? [/QUOTE] tak, jutro Krzysiek porobi mu zdjęcia, dziś nie miał przy sobie aparatu, bo nie zamierzał zbierać żadnych psów ;)
  16. [quote name='chita']stan skory nie za ciekawy:shake: czipa pewnie nie ma....[/QUOTE] jeśli jest z tego terenu, to raczej nie ma jeśli przyszedł z Poznania, to może mieć - postaramy się to sprawdzić a suni założymy oddzielny wątek
  17. przypadkiem weszłam na jakieś rolnicze forum i się wkurzyłam, ale właściwie czego się mogłam spodziewać? :roll: rolnicy udzielają "dobrych rad" - jak postępować z psami poczytajcie i zobaczcie [URL]http://www.agrofoto.pl/forum/topic/699-sfora-psow/page__st__100[/URL] cytat: "My mamy owczarka górskiego takto spoko pies ale mojego brata ciotecznego tak nie lubi ze szok [B]kiedyś brat mu nadepną na ogon i max [/B]bo tak sie nazywa pies [B]ugryzł go i wujek maxowi tak wlał[/B] że tera max tak nienawidzi brata."
  18. jest bardzo ładna, powinna się ludziom spodobać choć Orion też jest piękny, a póki co domu nie ma :(
  19. wierzę, że nadal będzie miała dużo szczęścia
  20. [quote name='mitheithel'] Napisała do mnie godzinę temu, że jej Tomek zauroczył się Antkiem (jednak:lol:) i że do jutra przemyslą sobie to jeszcze raz i da znać co postanowili!' [/QUOTE] to dobrze, niech myślą a ja trzymam kciuki!
  21. dobrze, że wrócił ale naprawdę długo go nie było :roll: zawału można dostać w tym czasie
  22. [quote name='supergoga']Cos się fundacja sypie zdrowotnie - trzeba sie komisyjnie spotkac i coś z tym zrobić.[/QUOTE] odkazić :diabloti: :chlup:
  23. Dżunia i jak tam? domku nie widać?
×
×
  • Create New...