bazarek dla Orionka, może chociaż kilka zł się uzbiera, bo Ori nas z torbami puści :smhair2:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199698-kolorowe-podk%C5%82adki-pod-kubek-dla-Dziadka-i-Babki-%29-do-17.01"]http://www.dogomania.pl/threads/199698-kolorowe-podk%C5%82adki-pod-kubek-dla-Dziadka-i-Babki-%29-do-17.01[/URL].
dodam tylko, że to podkładki pod kubek - pomysł i wykonanie wujek Krzysiu :)
[quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']ja bym rozważyła możliwość oddania. [/QUOTE]
nie wykluczamy tego :) na korzyść Pana przemawia fakt, że pomógł suni, jak umiał
jednak trzeba i tak jeszcze poczekać, bo Inka jest za mała, żeby została bez mamy
niezły aparat z niego
jaki królewicz się zrobił :D
Gosi trzeba kupić w prezencie rolki do ściągania sierści
Rytka jak masz jeszcze ten kerabol, to możesz mu dać
[quote name='dusje'] Zapytalam Ajule z Poznania o mozliwosc transportu. Jej TZ wybiera sie do Wwy, [/QUOTE]
niestety jednak nie będzie jechał do warszawy, bo pies którego miał wieźć jedzie gdzie indziej innym transportem
sorry, że nie pomożemy
jakbym coś słyszała o jakims transporcie to dam wam znać
nie pojechaliśmy jeszcze odwiedzić Pikusia (i podpisać umowę), bo Krzysiek chory
ale jak mu będzie lepiej, to pojedziemy
Gosia przysłała zdjęcie Pikusia z następującym podpisem:
[COLOR=royalblue][B]"Znowu wylądowałem pod choinką "[/B][/COLOR] :)
[IMG]http://img831.imageshack.us/img831/1686/edi001.jpg[/IMG]
[quote name='rytka']...Goska mowi,ze mui kupic to piwo dla psów co sie w naszym zoologu pojawilo to moze sie wreszcie zaprzyjaznia:)[/QUOTE]
a co to za piwo? :-o nie słyszałam o takim
[quote name='supergoga']
Zapłaciłam też dzisiaj za jego pobyt w hotelu - do dzisiaj - wyszło...prawie 2000 zł, ale jest tego wart. Wierzę, że mu się uda.[/QUOTE]
jest tego wart, bez wątpienia
ale jednak bardzo proszę:
[COLOR=royalblue][B]może się ktoś dołoży chociaż kilka zł do hoteliku[/B][/COLOR] :modla:
prosimy o wpłaty na konto Fundacji!