Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='jkp'] Zabrałem Sunię do kabiny i tak jeździ ze mną TIREM. [/QUOTE] a z tą co zrobić.... przecież nie może mieszkać w Tirze :(
  2. mamy malutki problemik, pani u której są szczeniaki chce, żebyśmy je zabrali :roll: tylko, że nie mamy gdzie
  3. Ajula

    Nora

    cześć Dark :) może pokażesz Norę, bo ostatnie zdjęcia były 1,5 roku temu ;) i jak się w ogóle macie?
  4. śliczna się robi, o wiele lepiej wygląda :)
  5. bazarek dla Orionka, może chociaż kilka zł się uzbiera, bo Ori nas z torbami puści :smhair2: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199698-kolorowe-podk%C5%82adki-pod-kubek-dla-Dziadka-i-Babki-%29-do-17.01"]http://www.dogomania.pl/threads/199698-kolorowe-podk%C5%82adki-pod-kubek-dla-Dziadka-i-Babki-%29-do-17.01[/URL]. dodam tylko, że to podkładki pod kubek - pomysł i wykonanie wujek Krzysiu :)
  6. już się nie mogę doczekać, kiedy wreszcie do Was dotrę z wizytą
  7. [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']ja bym rozważyła możliwość oddania. [/QUOTE] nie wykluczamy tego :) na korzyść Pana przemawia fakt, że pomógł suni, jak umiał jednak trzeba i tak jeszcze poczekać, bo Inka jest za mała, żeby została bez mamy
  8. niezły aparat z niego jaki królewicz się zrobił :D Gosi trzeba kupić w prezencie rolki do ściągania sierści Rytka jak masz jeszcze ten kerabol, to możesz mu dać
  9. [quote name='dusje'] Zapytalam Ajule z Poznania o mozliwosc transportu. Jej TZ wybiera sie do Wwy, [/QUOTE] niestety jednak nie będzie jechał do warszawy, bo pies którego miał wieźć jedzie gdzie indziej innym transportem sorry, że nie pomożemy jakbym coś słyszała o jakims transporcie to dam wam znać
  10. żeby nie zapeszać jeszcze zostaw, aż podpiszemy umowę
  11. nie pojechaliśmy jeszcze odwiedzić Pikusia (i podpisać umowę), bo Krzysiek chory ale jak mu będzie lepiej, to pojedziemy Gosia przysłała zdjęcie Pikusia z następującym podpisem: [COLOR=royalblue][B]"Znowu wylądowałem pod choinką "[/B][/COLOR] :) [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/1686/edi001.jpg[/IMG]
  12. myślimy o nim :) mam do odbioru podkłady dla Nika, które Ci dostarczę tylko najpierw muszę je odebrać
  13. o rany oby dobrze trafił
  14. Dyziowi odrosły baczki dżentelmena :D
  15. przypomnę Misię i poproszę - jakby ktoś mógł się jeszcze dorzucić jakimś grosikiem do jej hotelu, to będziemy wdzięczni :modla:
  16. [quote name='togaa']A jest takie, ekstrakt z wołowiny.[/QUOTE] bleee to musi być okropne :niedowia:
  17. szkoda mi tego pieska, taki fajny jest
  18. ależ on piękny :loveu:
  19. [quote name='rytka']...Goska mowi,ze mui kupic to piwo dla psów co sie w naszym zoologu pojawilo to moze sie wreszcie zaprzyjaznia:)[/QUOTE] a co to za piwo? :-o nie słyszałam o takim
  20. Krzysiek jedzie na randkę razem ze mną - jesteśmy umówieni z panem na niedzielę :)
  21. [quote name='supergoga'] Zapłaciłam też dzisiaj za jego pobyt w hotelu - do dzisiaj - wyszło...prawie 2000 zł, ale jest tego wart. Wierzę, że mu się uda.[/QUOTE] jest tego wart, bez wątpienia ale jednak bardzo proszę: [COLOR=royalblue][B]może się ktoś dołoży chociaż kilka zł do hoteliku[/B][/COLOR] :modla: prosimy o wpłaty na konto Fundacji!
  22. pan odesłał ankietę wygląda to obiecująco chyba się z nim umówię ;)
  23. był telefon o Strzałkę, Pan na pierwsze oko (a raczej ucho) sie mi spodobał. Wysłałam ankietę, zobaczymy co dalej.
×
×
  • Create New...