-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='snuszkak']:roll: Ajula współczucia zatok, ja w grudniu miałam, wzloty i upadki z zatokami na nowy rok odżyłam, powrotu do zdrowia![/QUOTE] dzięki Kasia, ale znowu odwleka mi się wizyta u Piko :( -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']To może mu wysłać te z 1% które Krzysiek projektował.[/QUOTE] Krzysiek powiedział, że zrobi takie formatu A4 - o 1% i ogólnie o fundacji, wydrukuje i zawiezie jak to miło, że wujek Krzysiu już ożył :diabloti: teraz dla odmiany ja mam zapalenie zatok i zapalenie oskrzeli :flaming: -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
dostałam maila od Strzałki :) "Strzałka zaczęła poznawanie domu z samego rana wchodziła wszędzie ciekawa wszystkiego :-) Ma 2 zabawki piszczące którymi się bawi. Jak chce siku to piszczy. Jak się wsypuje karmę to wie że czas na jedzenie." Pan Szymon prosi o dostarczenie plakatów Animalii, chce je rozwiesić z zaprzyjaźnionym sklepie zoologicznym i innych w okolicy :) -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
prześlij do mnie :) najlepiej przekieruj tego maila na mój mail [email][email protected][/email] -
Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!
Ajula replied to mitheithel's topic in Już w nowym domu
[quote name='mitheithel'] Kompletna cisza, a do tego zła wiaodmośc jest taka, że w lutym wyjeżdżam na praktyki do Niemiec (wczoraj dostałam odpowiedź) i nie wiem co z Antkiem:shake:[/QUOTE] oj to będzie problem -
[quote name='Lidan'] A Birka nawet kolor zmieniła w swoim domu :p [/QUOTE] też się nie mogę nadziwić, jak wyjaśniała, myślę, że po prostu jest CZYSTA :) a ta mała też z dogo
-
7 maluchów od mamy przywiązanej w lesie - wszystkie maluszki w domach.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dobrze, coś się ruszyło, oby tak dalej z resztą szczeniaków! -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
nie ma sprawy, możemy wysłać faksem -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
tak, zostało aż 6 szczeniaków jak Krzysiek podniósł dach budy i zobaczyłam te małe kluski z oczami jak koraliki, to płakać mi się chciało, że takie maluszki w budzie, zamiast na rączkach u człowieka :( -
Birka - zabrana z autostrady, gdzie koczowała na stacji benzynowej - brudna, chuda, z cieczką [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8919/20100906370.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5686/tadruga.jpg[/IMG] a tu Birka w cudownym DS :loveu: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9590/p1040501a.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/61/dsc7839jpga.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6923/edi015.jpg[/IMG]
-
odwiedziliśmy dziś mój ulubiony Dom :) Birka jest piękna, grzeczna i kochana, a jej Rodzina to cudowni Ludzie Birka poznała wujka Krzysia i cieszyła się z jego wizyty [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1914/edi018.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6923/edi015.jpg[/IMG]
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Strzałka w nowym domu [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8660/edi009.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7752/edi014.jpg[/IMG] na początku była spłoszona, ale szybko zaczęła machać ogonkiem i zwiedzać wszystkie pomieszczenia :) Szczęśliwego nowego życia Maleńka! -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
podrzuce tego ślicznego psiaka -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Ajula replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP'] choć pewnie Ajula się złości, że go tak eksploatujemy ;)[/QUOTE] niesprawiedliwie pomówienie! wcale się nie złoszczę :obrazic: wszak ja zawsze mówię "proszę się częstować" nawet nie mam nic przeciwko, jak z innymi babami po hotelach jeździ i sama im je wyszukuje :evil_lol: pod warunkiem, że są to psie hotele :megagrin: -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
na tym drugim zdjęciu to MĄDROŚĆ z Pikusiowych oczu aż bije :) alu mu się fartło z tym DS :loveu: -
Rudka, maleńkie, znalezione na mrozie szczenie- znalazła dom
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ale cudna, taka misia puszysta oby szybko znalazł się dom -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Ajula replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP'] "Aniołki Charliego" mogą się schować ;)[/QUOTE] aniołki jako stwory z opierzonymi skrzydłami też się chyba do zwierząt zaliczają? :angel: a takiego aniołka jak ten na zdjęciu to pewnie niejeden wujek chciałby na DT :cool3: [B][COLOR=darkorchid]Goniu gratulacje z okazji założenia nowej fundacji i POWODZENIA !![/COLOR][/B] -
Przywiązana do drzewa roczna Ziuta - znalazła dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
z główki wygląda zupełnie jak mój Gacuś :-o śliczna psinka -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
zapomniałam napisać, że Orion wcale nie bał się wystrzałów w sylwestra :) miał to kompletnie w nosie -
mamy nowe wieści: Misia to skomplikowany przypadek - niby bezproblemowa, bo zero agresji, nie ma z nią żadnego kłopotu oprócz jednego - słabo reaguje na próby kontaktu, właściwie nie reaguje wcale, machnięcia ogonem - sporadyczne nie cofa się przed człowiekiem, ale też nie podchodzi nie reaguje na żadne komendy na spacery chodzi chętnie, nawet takie godzinne bardzo bała się pogłosu wystrzałów w sylwestra, dwa dni nie chciała wychodzić z kojca zdaje się, że musiałaby trafić do bardzo spokojnego i cierpliwego domu, takiego, który pozwoliłby jej żyć we własnym świecie i nie uszczęśliwiał na siłę
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
nowości od Oriona: - właściwie nic nowego ;) Ori postęp w nauce robi takie sobie, Michał jeszcze nie jest z niego zadowolony do końca. 19 razy wykona daną komendę, a 20 raz idzie sobie gdzie chce :diabloti: za tydzień wujek Krzyś wybiera się z wizytą i Orion będzie mógł zaprezentować, czego się nauczył - jest super przyjaznym psem do ludzi, wesoły, w świetnym humorku, nastawiony na człowieka -
[quote name='snuszkak'] kto wie, na jakim etapie jest Mundek?? Kiedy będzie można zacząć szukać mu domku takiego spokojnego, myślę że ogródkowego ? Jak reaguje na obcych ?[/QUOTE] nowe info: Jak opiekun przychodzi do Mundka, to Mundzio cieszy się najgłośniej ze wszystkich psów :) przebiera łapkami, bo się nie może doczekać wyjścia na spacer. Jeszcze się trochę napina przy zapinaniu smyczy, ale nie jest źle. Lubi spacery, ale jest bardzo płochliwy. Jakikolwiek hałas wyprowadza go z równowagi i już znowu się boi. Wtedy biega wokół Michała i nie wie, gdzie ma uciec. Nie ucieka w stronę budynku, gdzie ma swój kojec (miejsce dla niego znane i bezpieczne), tylko bezradnie biega w kółko. To niezbyt dobrze, bo jest prawdopodobne, że nie wiedziałby, gdzie uciekać, gdyby coś go przestraszyło i jakby nie był na smycz, to leciałby gdzieś w świat przed siebie. Bardzo źle zniósł sylwestrowe wystrzały - mimo, że było je słychać tylko z daleka. Jednak jest duży postęp w kontakcie z człowiekiem, postępy z wychodzeniem na zewnątrz - i to cieszy :)
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
mam pewien pomysł, zobaczę, czy się uda zrealizować -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
ręce mi opadają, co zrobić z tyloma szczeniakami