Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. prawda, czarnemu psu zrobić dobre zdjęcie jest bardzo trudno cieszę się, że u Labi wszystko ok :)
  2. taki fajny szczeniak, a taki pech z tą chorobą :( trzymam kciuki
  3. dzisiejsze zdjęcia Ziuty, trochę słabe, ale coś tam widać [IMG]http://img651.imageshack.us/i/p1050718.jpg/[/IMG][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3715/p1050718.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6020/p1050720w.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/716/p1050740r.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/2024/p1050733v.jpg[/IMG]
  5. dziś szczeniaki zostały zabrane z budy do DT teraz mają ciepło i będą miały kontakt z człowiekiem ale nie mają DS! nikt nie dzwoni :( [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/984/p1050723.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/694/p1050729fa.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2724/p1050730.jpg[/IMG]
  6. buba ja przywiozę Ci podkłady, jak obiecałam tylko że mam zapalenie oskrzeli i na razie nie mogę po nie jechać, ale czekają, nie zginą
  7. pięknie :) Gogi ukochana Kama ma dom :multi:
  8. [quote name='Alicja']Czytałam na niebieskim forum , amstafowym , że odnalazł się właściciel tego astka z którym sunia wędrowała i tam pisało że sunia jest z sasiadującej z tym panem posesji .[/QUOTE] jednak nie jest z tej sąsiedniej posesji, może i lepiej, bo nie było tam ciekawie
  9. w gruncie rzeczy ona jest cudowna, tylko chce rządzić oby jak najszybciej ktoś ją zabrał do domu (bez innych psiaków), bo szkoda jej do hoteliku
  10. tak, mieszkają blisko, nawet codziennie można sprawdzać jak się Boguś czuje :)
  11. [quote name='snuszkak']i o to jak to się stało, że chodził sobie ot tak przy ulicy a sunie sąsiedzi też mają zamiar odebrać? wiadomo coś? bo i tak ciachnąć ją trzeba skoro cieczka była[/QUOTE] uciekł a sunia jednak nie jest sąsiadów WMNN - już widzę, jak lecą wykastrować "sztaforda" ;)
  12. Lady jest dosłownie noszona na rękach :) obawiam się, że za bardzo ją rozpieszczą, no ale cóż - rozumiem Roberta, bo moja królewna też jest rozpieszczona i na ogół tego nie żałuję :diabloti: a dziś przypadkiem mój TZ spotkał Lady z obstawą (Robert i Szymon) u naszej fundacyjnej wetki i zaraz zadzwonił, żeby mi powiedzieć o tym, jaka Lady jest śliczna :)
  13. już po rozmowie Za hotel zapłacą bez protestu. Pokazali papiery Bogusia, który nazywa się Haker - urodził się w 2004r. Pokazali jakie leki mają od weta na skórę. Zgodzili się, że poszukają lepszego, który lepiej go zdiagnozuje i zastosuje inne leki, bo te nie bardzo pomagają jak widać. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić, tylko trzeba ich nękać, żeby nie lekceważyli leczenia skóry. Zresztą trzeba przyznać, że Boguś jest dobrze odżywiony, ludzi się nie boi, więc nikt go nie bije. Nie jest zastraszony. To jest na plus dla właścicieli.
  14. tak, to jest bardziej ośrodek szkoleniowy, niż hotel super miejsce z mądrymi ludźmi [url]http://zkrainytyci.pl/[/url]
  15. miejsce mamy i to super miejsce, bo w ośrodku szkoleniowym, tylko nie mamy kasy na opłacenie kolejnego psiaka w hotelu - dopóki któryś z naszych psów hotelowych nie pójdzie do domu nie możemy brać następnego, bo nie podołamy finansowo miałam nadzieję, że czarny owczarek Orion pójdzie do domu, ale jakoś nikt go nie chce :(
  16. [B]odnalazł się właściciel Bogusia [/B] zobaczył ogłoszenie i zadzwonił, że to jego pies - a suczka z sąsiedniej posesji wszystko się zgadza, okolica, facet wie o Bogusiu takie rzeczy, które nie były podane w ogłoszeniu akcję Szczecinek wstrzymujemy, ale psa na razie nie wydamy - trzeba najpierw się upewnić, że jest i będzie leczony (facet twierdzi, że jest w trakcie leczenia)
  17. [quote name='Akrum'] wcale się nie dziwię, że Sandra zbiera pieniążki na zwierzaczki, które są u niej, w końcu każdy jest w jakich sposób niepełnosprawny, a rehabilitacja, sprzęt do tego, leki - to wszystko kosztuje. [/QUOTE] my wszyscy zbieramy,fundacje zbierają, bo każde kolejne pieniądze dają szansę kolejnym psom, bez pieniędzy nic nie zrobimy
  18. ale fajnie! hurra :multi: czyli psiaki lubią się? a Twoja Marylin jest złocista i prześliczna :loveu:
  19. [quote name='marra']Może źle ogłaszam ? za słabo ? :( [/QUOTE] na pewno robisz co możesz po prostu tak jest - my mamy pięknego Oriona, który jest psem za którym się ludzie oglądają - i nic z tego nie wynika :( ogłaszany już 3 miesiąc i były tylko dwa głupie telefony
  20. o rany jaki piękny! :-o :loveu: ale charakter to ma jak jakieś książątko :diabloti:
  21. [quote name='Boogie']To chyba Boogie bedzie musial cos podrzucić labkowej, żeby sie na wysokoenergetycznej nie roztyła ;)[/QUOTE] o! to jest argument! choćby z tego względu sunia powinna nazywać się Boogie :diabloti:
×
×
  • Create New...