Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='kuna66']yyyyyyyy czyli? Bo ja nie w temacie....[/QUOTE] pan zobaczył na stronie fundacji zdjęcia psów do adopcji i spodobała mu się Labi i Ziuta, no i napisał mi, że chciałby którąś z nich, szczeniaka już nie wysłałam mu wczoraj ankietę adopcyjną, na razie nie odpowiedział
  2. wygląda dobrze, widać, że przytył szkoda, że nie ma gdzie i za co go zabrać :(
  3. [quote name='snuszkak']jestem u suni, gdzie Wy się szwędacie, że ciągle psy z wędrówek przywozicie :evil_lol:[/QUOTE] musimy szyby w Krzyska samochodzie zakleić, żeby nic nie widział, oprócz drogi przed sobą ;)
  4. [quote name='kuna66']I co Ajula, ludzie się odezwali na mail? [/QUOTE] Tak, ale teraz już nie chcą szczeniaków, tylko Labi albo Ziutę
  5. piękny! do tego ma wspaniały charakter
  6. Boguś jest jednym wielkim stanem zapalnym :( Krzysiek ma od weta rozpiskę, co psu dolega, potem dokładnie napisze
  7. agiojoj Ty jesteś baaardzo wredna :) my też, bo chyba wszyscy podejrzewamy, że właściciel nie nadaje się na opiekuna tego psa ja osobiście z tą rasą nie miałam do czynienia, bo się specjalizuje w kundlach - ale Boguś rzeczywiście budzi ciepłe uczucia :)
  8. Aniu czy ta pobita amstaffka ma wątek na dogo?
  9. cieszę się bardzo i trzymam kciuki :)
  10. [quote name='basiaaap']To ja w takim razie sfinansuję Antkowi żarcie na tymczasie i kastrację, gdzie chcecie; mogę kupić albo na konto fundacji wpłacić, jak będzie wygodniej. Mogę też porobić za taksi:lol:[/QUOTE] kochana jesteś :loveu:
  11. wielkie dzięki za nowe fotki, są super :) Filuś prześliczny
  12. bardzo się cieszę a nowy nabytek śliczny, mam nadzieję, że tylko się zgubił
  13. super! same wspaniałe wieści :multi: Gosia Tobie się chyba jakiś worek z cudami otworzył :loveu:
  14. trzymamy z całych sił, to byłby piękny cud na początek roku :)
  15. [quote name='luka1']Psina wróciła do domu[/QUOTE] tak? udało się Wam ją zlokalizować?
  16. Boguś jutro pojedzie do weta na badanie, zobaczymy co z tą skórą
  17. dzwonił ten sam pan co przed świętami - "kiedy może zabrać psa?" o sobie nic nie chce powiedzieć
  18. karmiony to on chyba był, bo chudy nie jest, ale ta skóra...... znowu dziś przeglądałam ogłoszenia o zaginionych psach - nic nie znalazłam :(
  19. ładna z niej panienka
  20. tytuł zmienię, jak podpiszę umowę ;) a na podpisanie chcę jechać osobiście, tylko że na razie nam choroby w tym przeszkadzają ale w końcu pojedziemy!
  21. ....ale tu się dzieje :)
  22. sprawdzone - Boguś nie ma czipa i nie widać nigdzie tatuażu
  23. do końca nie wiem, czy dom jest ok, bo zaczęło się od tego, że chcieli szczeniaka odpisałam, żeby napisali coś o sobie i zajrzeli na stronę fundacji, tam są szczeniaki - w odpowiedzi dostałam maila, że spodobała im się Labi albo Ziuta (pod warunkiem, że akceptują koty i starego sznaucera) . Albo czy możemy zaproponować im innego psa. O sobie nadal nic nie napisali. Nawet nie wiem, czy to facet, czy kobieta do mnie pisze, bo nie raczył się podpisać. Wkurza mnie to strasznie, ale pomyślałam "spokojnie, nie każdy umie się komunikować z innymi ludźmi, ważne, żeby umiał ze zwierzętami" ;) No i żeby nie zmarnować jakiejś szansy postanowiłam wysłać ankietę. Zobaczymy, czy odpiszą.
  24. [quote name='Marylin'] A co? To źle? [/QUOTE] wręcz przeciwnie! to super :loveu:
×
×
  • Create New...