Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. a ja w niedzielę odwiedzę Lodzia :multi:
  2. Boogi też jest śliczna
  3. rozkoszniak taki z niego :loveu:
  4. cudowne zdjęcia szczęśliwego Filutka :)
  5. - Dzień dobry, chciałbym czarnego owczarka" - Dlaczego akurat czarnego owczarka? - Bo jednego już mam, takie czarne mi się podobają. Ale ten mój jest już stary, ma 10 lat i niedosłyszy. - Acha, rozumiem. I gdzie piesek miałby mieszkać? - Na moim ranczo. Ja mieszkam w bloku, ale mam takie ranczo, tam by był z tym starym owczarkiem i by pilnował. - My nie wydajemy psów na łańcuch. - Na łańcuchu unie trzymam. Lata luzem po ranczo. - Ten pana owczarek sam przebywa na tym ranczo, czy ktoś tam mieszka. - Nikt tnie mieszka, ja tam jeżdżę. Własnie chcę, żeby razem z tym starym pilnował. A gdzie w ogóle ten pies jest i kiedy można odebrać? - Pies jest niedaleko Konina, a odebrać nie można. Najpierw trzeba się zgodzić na kilka moich warunków. - Acha. Na warunki to bym się zgodził, ale to i tak za daleko, bo ja mieszkam na Lubelszczyźnie, do wielkopolski mam 500 km. - No to sam Pan widzi, że odpada. - No właśnie. Do widzenia.
  6. [quote name='Marylin'] Noooo ale nie zapeszamy, nie zapeszamy!!!!!!!! ?[/QUOTE] nie zapeszam, ja sobie tak tylko skaczę :multi: :multi: i wcale się nie cieszę, bo przecież nie zapeszam.....;)
  7. ale fajnie, widać, że Popkinsowi dobrze w nowym domu :)
  8. Gapa poszła do domu :)
  9. dwa szczeniaczki poszły dziś do nowych domów - Tytus i Bajka Tytus blisko mnie, będę mogła go w każdej chwili odwiedzić
  10. o rany jaki cudak :crazyeye: nie widziałam jeszcze amstaffa w kropki! ale te jej łapki to faktycznie masakra z okiem chyba też coś nie tak biedna jest :(
  11. może dla tego szczeniaka z parwo? http://www.dogomania.pl/threads/200022-VIKO-ma-PARWO!!-Walczy-o-%C5%BCycie!!-Potrzebny-transport-POZNA%C5%83-%C5%9AREM-i-!-Prosz%C4%99-pom%C3%B3%C5%BC!!?p=16128082#post16128082
  12. Dżunia przypomnę Cię psinko!
  13. my z Anetką widzimy się w środę, to spróbujemy coś ustalić w sprawie spaceru z Lordem w centrum miasta
  14. [quote name='What May NN']no ja myślę, że to jest super pomysł!! można chodzić z puszeczką zbierać kasę i reklamowac Lorda.. a on swą urodą pomoże zbierać kasę.. mogę się w jakiś weekend podjąc takiej akcji..[/QUOTE] to może zróbmy tak ale by się nam przydały jakieś identyfikatory fundacyjne
  15. cudnie - Kama w łóżku :) a jeszcze niedawno włóczyła się brudna po polach
  16. gratuluję Popkowi :) co do Jasi - brak słów
  17. Ajula

    Nora

    o jak ładnie Nora się wcale nie starzeje :)
  18. ja oglądałam mecz oglądam wszystkie mecze Lecha Poznań i wszystkie drużyny Wenty :loveu:
  19. jutro kuratorium oświaty wybiera się na wizytację do Oriona, żeby zobaczyć, czego się nauczył :p
  20. umarł na rękach a nie w klatce, dzięki Tobie Rudziu w ostatniej chwili nie był sam :(
  21. przykro mi to ciężkie doświadczenie dla Ciebie trzymaj się :glaszcze:
  22. jaki on ładny :loveu:
  23. ręce opadają chyba trzeba wziąść Lorda na spacer do centrum miasta, założyć mu chustkę "szukam domu" i chodzić tak długo, aż ktoś się nim zainteresuje :roll:
  24. biedna mała, bardzo ładna, taka w kropki
×
×
  • Create New...