[quote name='rytka']
kocha ta kobiete;)łepek na cycek lapa na raczke ulubiona poza Lodka;)
[/QUOTE]
Pikuś chyba tego nie widział, bo by Lodka zjadł :evil_lol:
maszeruj Misiu na pierwszą, a ja jeszcze przypomnę konto, na które zbieramy pieniądze na leczenie biedaka
[SIZE=4][COLOR=purple][B]Fundacja dla Zwierząt Animalia
Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I
53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/B][/COLOR][/SIZE]
[quote name='muzzy'] oczywiście nadal będziemy z Dropkiem wdzięczni za wszystkie sugestie, zarówno Twoje, jak i innych Dropkoodwiedzaczy :)[/QUOTE]
ja to jedynie mogę pokibicować, bo psa wychować nie umiem, co widać po mojej Hexi :D
jak najbardziej można przelać na konto fundacji
pieniądze są bardzo potrzebne
oto konto:
Fundacja dla Zwierząt Animalia
Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I
53 1440 1286 0000 0000 0453 3704
dziękujemy :Rose: