[quote name='Robi']
Wydaje mi się, że robimy wszystko OK i trzeba tylko paru tygodni aby psinka zrozumiała rozłąkę. Przecież Lady ma 3,5 miesiąca i nie można wymagac cudów.
[/QUOTE]
też uważam, że robicie wszystko jak trzeba, ona jest jeszcze malutka, sąsiedzi powinni być bardziej wyrozumiali
dobrze, że zdecydowałeś się na konfrontację i wprost zapytałeś sąsiadów, ten kto Wam wrzucił ten list jest tchórzem, może się wycofa teraz