Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. to zdjęcie na spacerze - jak stoi i się łapką o kolano opiera - cudowne :loveu: taki człowieczek z niego
  2. Krzysiek im zrobi wydrukowane ogłoszenia i gdzieś trochę porozwieszamy
  3. Przydałyby się DT pojedyncza dla tych szczyli, takie, które będą je normalnie wyprowadzać na spacery i uczyć życia w domu. Bo tak to się nigdy nie nauczą, że siku i koo robi się na dwórku :roll: Trzeba im zrobić nowe ogłoszenia z nowymi zdjęciami, bo to już nie są małe słodkie szczeniorki :( Krzysiek weźmie od weta tabletki na odrobaczanie, bo już trzeba zrobić, Anetka podasz im? I przy okazji byś zrobiła nowe fotki
  4. a ile ma tych szwów? więcej niż 3?
  5. [quote name='kmk']Wystarczy wyjechać na dwa dni i już mi Boogie chcą wydać :)[/QUOTE] szybko znajdziesz sobie następną :evil_lol:
  6. spory ten krwiak, mój gacek takiego nie miał mam nadzieję, że szybko się Lodziu wygoi
  7. dzięki za te informacje :) wygląda to już całkiem nieźle dobrze, że nie reaguje na próby kontaktu agresją
  8. dlaczego nikt go nie chce :( on jest takim ładnym i kochanym psem
  9. piękna dziewczynka!
  10. bije go i głodzi, i on ze strachu taki potulny :evil_lol:
  11. faktycznie macha ogonkiem :D to już coś! jeszcze będzie z niego pies towarzyski
  12. jaki bidulek :( ale widać, że śliczny z niego piesek to chyba jeszcze młodziaczek?
  13. [quote name='BeaBono'] Musi się biedaczek non stop przebierać i mi pokazywać, jak mam go ubierać - wg niego żaden z pasków nie może się znajdować pod brzuchem, oba mają być na grzbiecie.[/QUOTE] A to dobre :megagrin:
  14. [quote name='Milosnik kotow']No tak. Może już niedługo będziesz do niego szybciej dochodził ;)[/QUOTE] jak się Muzzy wprawi, to bez wątpienia będzie lepiej :D
  15. no nic, jakoś dasz radę, najważniejsze, że Lodzik już po zabiegu
  16. płakać się chce :( trzymamy kciuki, żeby z tego wyszła
  17. [quote name='Robi'] Wydaje mi się, że robimy wszystko OK i trzeba tylko paru tygodni aby psinka zrozumiała rozłąkę. Przecież Lady ma 3,5 miesiąca i nie można wymagac cudów. [/QUOTE] też uważam, że robicie wszystko jak trzeba, ona jest jeszcze malutka, sąsiedzi powinni być bardziej wyrozumiali dobrze, że zdecydowałeś się na konfrontację i wprost zapytałeś sąsiadów, ten kto Wam wrzucił ten list jest tchórzem, może się wycofa teraz
  18. powinny, bo się robią coraz większe i niedługo trzeba będzie je ogłaszać jako podrostki, a nie szczeniaki :(
  19. a żaden z Waszych sąsiadów nie ma psa?
  20. o rany jestem w szoku :( co za ludzie to się nie da, żeby pies wcale nie szczekał a Lady jest malutka i nawet jak sobie szczeknie, to takie szczenięce szczekanie nie powinno nikomu przeszkadzać współczuję sąsiadów
  21. będę trzymać kciuki za Lordzika
  22. ładny to on jest rzeczywiście niewidomy? :(
×
×
  • Create New...