to jeszcze info od Lady :)
jest zdrowiutka, radosna, uwielbia bieganie
Rodzinka ją uwielbia
na wiosnę idzie do psiego przedszkola ;)
jest jeden problemik - jak zostaje sama w domu to szczeka i piszczy, aż sąsiedzi marudzą
byłam dziś odwiedzić Tytusa, który teraz nazywa się Rysiu - tak go nazwał chłopczyk Kamilek :)
Tytus czuje się świetnie, jest wesoły, pięknie bawi się z chłopcem
trochę jeszcze siusia w domu, ale kupki robi na trawce
Pikuś to naprawdę szczęściarz
a ja dziękuję św. Franciszkowi, że mnie wtedy natchnął, żeby Edusia do Gosi zawieźć
[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3786/edii011.jpg[/IMG]
śliczny piesek :loveu:
[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/353/edii015.jpg[/IMG]
Lodziu jest absolutnie słodki, uroczy i kochany :loveu:
w głowie mi się nie mieści, jak ktoś mógł się pozbyć takiego cudownego pieska
[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7065/edii001.jpg[/IMG]
nie podoba mi się ten facet, co się na mnie gapi i robi mi zdjęcia
[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6592/edii003.jpg[/IMG]
[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/973/edii004.jpg[/IMG]
dziś podpisalismy umowę adopcyjną i Edi - Pikuś zostaje na zawsze u Gosi :multi:
sprawdzam, czy na tym papierze NA PEWNO jest napisane, że teraz jestem już tylko Gosi
[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8199/edii009.jpg[/IMG]
[IMG]http://http://img227.imageshack.us/img227/5001/edii008.jpg[/IMG]
Ajula dziękuję, że mnie zostawiasz na zawsze u mojej kochanej Pańci :)
[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5001/edii008.jpg[/IMG]
teraz możemy się trochę pobawić
[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/8007/edii021.jpg[/IMG]
[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9704/edii022.jpg[/IMG]
bazarek dla naszych psiaków
[url]http://www.dogomania.pl/threads/200712-Szampony-ko%C5%9B%C4%87-metalowa-miska-dla-zwierzak%C3%B3w-Animalii-do-29.01.godz.-22.00?p=16162567#post16162567[/url]