Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. nie wiem dlaczego nazywają go Haker :hmmmm: przecież widać, że to jest Boguś :loveu:
  2. to jeszcze info od Lady :) jest zdrowiutka, radosna, uwielbia bieganie Rodzinka ją uwielbia na wiosnę idzie do psiego przedszkola ;) jest jeden problemik - jak zostaje sama w domu to szczeka i piszczy, aż sąsiedzi marudzą
  3. hej buba, masz nowego psa? widziałam na transportowym, że szukałaś transportu do Ciebie dla sharpeja
  4. obie śliczne czarna i biała :loveu:
  5. fajnie fajnie fajnie! :multi::multi:
  6. fantastyczne fotki :D zwierzaki rewelacja!
  7. fajnie, że się przydadzą :) może za 1,5 miesiąca uda się przywieźć następne pokaż jakąś nową foteczkę Niukusia
  8. wygląda zdecydowanie lepiej!
  9. byłam dziś odwiedzić Tytusa, który teraz nazywa się Rysiu - tak go nazwał chłopczyk Kamilek :) Tytus czuje się świetnie, jest wesoły, pięknie bawi się z chłopcem trochę jeszcze siusia w domu, ale kupki robi na trawce
  10. tyle milionów ludzi w Polsce, a Misia potrzebuje tylko jednego jedynego spokojnego człowieka - nic więcej
  11. pozdrowienia od Strzałki :) [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2038/strzalka3.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6404/strzalka4.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5025/strzalka11.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/i/strzalka11.jpg/[/IMG][IMG]http://img15.imageshack.us/i/strzalka11.jpg/[/IMG]
  12. Pikuś to naprawdę szczęściarz a ja dziękuję św. Franciszkowi, że mnie wtedy natchnął, żeby Edusia do Gosi zawieźć [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3786/edii011.jpg[/IMG] śliczny piesek :loveu: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/353/edii015.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1210/edii002.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/648/edii005.jpg[/IMG]
  14. Lodziu jest absolutnie słodki, uroczy i kochany :loveu: w głowie mi się nie mieści, jak ktoś mógł się pozbyć takiego cudownego pieska [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7065/edii001.jpg[/IMG] nie podoba mi się ten facet, co się na mnie gapi i robi mi zdjęcia [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6592/edii003.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/973/edii004.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1213/edii010.jpg[/IMG]
  16. dziś podpisalismy umowę adopcyjną i Edi - Pikuś zostaje na zawsze u Gosi :multi: sprawdzam, czy na tym papierze NA PEWNO jest napisane, że teraz jestem już tylko Gosi [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8199/edii009.jpg[/IMG] [IMG]http://http://img227.imageshack.us/img227/5001/edii008.jpg[/IMG] Ajula dziękuję, że mnie zostawiasz na zawsze u mojej kochanej Pańci :) [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5001/edii008.jpg[/IMG] teraz możemy się trochę pobawić [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/8007/edii021.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9704/edii022.jpg[/IMG]
  17. i jeszcze jeden [url]http://www.dogomania.pl/threads/200725-Obro%C5%BCe-smycze-szelki-halter-dla-Animalii-do-29.01.godz.-22.00[/url]
  18. bazarek dla naszych psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/200712-Szampony-ko%C5%9B%C4%87-metalowa-miska-dla-zwierzak%C3%B3w-Animalii-do-29.01.godz.-22.00?p=16162567#post16162567[/url]
×
×
  • Create New...