Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. jaki śliczny hipopotamek :D ale łapki to ma niczego sobie!
  2. fajnie Asiu, Ty masz dobrą rękę, może z tych ogłoszeń będą domki :)
  3. [quote name='ania z poznania']I Anuszka- Solinka :)![/QUOTE] o własnie! :)
  4. ok, może coś z tego wyjdzie Grzybkowa - fajne fotki :loveu:
  5. i jeszcze został szczeniak Kajko u dziewczyn
  6. jedna pani chce sunie do dwóch lat, niedużą nakolankową, spokojną, terierkowatą jest taka w schronie?
  7. Lord robi wrażenie - jest dostojny i piękny
  8. Ziuta jest piękna, żeby tylko te różki udało się jej przytępić.....
  9. byliście z wizytą? :) piękny psiak z niego
  10. acha dzięki za wyjaśnienie :)
  11. [quote name='mamanabank'] prawie PBGV! [/QUOTE] a co to znaczy? :hmmmm:
  12. [quote name='supergoga']Ania z Poznania nas tu przywiała i poprosiła o wsparcie. czegóż się nie robi. Możemy wziąć ją pod naszą Fundację - tylko u nas z kasą krucho jak cholercia. No, ale cosik i my dołożymy.[/QUOTE] Kasia i Beata wzięły naszego szczeniaka w potrzebie, chociaż tak się odwdzięczymy :)
  13. dobrze Labi wygląda, fantastycznie, że się potrafi dogadać z innymi zwierzakami :)
  14. dysponujemy jeszcze sercem i jelitami :D
  15. dla Misia bazarek z piłeczkami [url]http://www.dogomania.pl/threads/201797-Kauczukowe-pi%C5%82eczki-szarpak-pluszowe-gryzaki-dla-Misia-do-14.02.-godz.-22.00[/url]
  16. on naprawdę jest młody? bo wygląda na starego, jakby miał siwą mordkę
  17. bazarek dla Misia [url]http://www.dogomania.pl/threads/201769-Miski-i-majtki-na-cieczk%C4%99-po-4-z%C5%82-dla-Misia-z-usuni%C4%99tym-okiem-do-13.02.godz.22.00?p=16266004#post16266004[/url]
  18. może piszczy, bo została rozdzielona z rodzeństwem, w takim razie powinno jej to szybko minąć
  19. ja nie mogę, aż się rozpłakalam na widok tego szkieleta :(
  20. same przekleństwa się cisną na usta :( tym gnojom co go tak urządzili życzę wszystkiego najgorszego!
  21. śliczny Kajko to pierwsze zdjęcie fajne do ogłoszeń
  22. cudownie :D jak pięknie śpią razem
  23. [quote name='supergoga']A to Ci sie spodobało, no proszę, proszę!!! [/QUOTE] eee tam, ja nie przepadam za dziećmi i nie ufam im, to siedziałam i patrzyłam, czy czasami nie muszę ewakuować psa :D .....do mnie także nikt nie dzwoni o te szczeniaki :(
  24. [quote name='supergoga']To dwa razy po godzinie siedziałaś - no ładnie. [/QUOTE] siedziałam i obserwowałam rozmawając z mamą chłopca, i jeszcze raz tam za kilka dni pójdę :)
  25. hej, jestem już w domu :) ja szczeniaka Tytusa wydałam do domu z 4 letnim dzieckiem, siedziałam godzinę i obserwowałam, jak chłopiec się bawi z psiakiem, potem byłam po tygodniu i znowu siedziałam godzinę i widziałam, że jest ok. Brykali razem aż miło. Mama ciągle chłopcu powtarza, że nie wolno ciągnąć za łapki, ogon, itd. A chłopczyk nie robi krzywdy Tytusowi.
×
×
  • Create New...