Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. trzymajcie się dziewczyny :calus: trzeba mieć nadzieję
  2. [SIZE=3][B][COLOR=red]PILNIE potrzebna surowica dla szczeniaków chorych na parwowirozę! Jeśli ktoś ma - prosimy o pomoc! Kupimy każdą ilość FdZ Animalia[/COLOR][/B][/SIZE]
  3. [SIZE=3][B][COLOR=red]PILNIE potrzebna surowica dla szczeniaków chorych na parwowirozę! Jeśli ktoś ma - prosimy o pomoc! Kupimy każdą ilość FdZ Animalia[/COLOR][/B][/SIZE]
  4. [SIZE=3][B][COLOR=red]PILNIE potrzebna surowica dla szczeniaków chorych na parwowirozę! Jeśli ktoś ma - prosimy o pomoc! Kupimy każdą ilość FdZ Animalia[/COLOR][/B][/SIZE]
  5. [SIZE=3][B][COLOR=red]PILNIE potrzebna surowica dla szczeniaków chorych na parwowirozę! Jeśli ktoś ma - prosimy o pomoc! Kupimy każdą ilość FdZ Animalia[/COLOR][/B][/SIZE]
  6. [SIZE=3][B][COLOR=red]PILNIE potrzebna surowica dla szczeniaków chorych na parwowirozę! Jeśli ktoś ma - prosimy o pomoc! [/COLOR][/B][/SIZE]
  7. [SIZE=3][B][COLOR=red]PILNIE potrzebna surowica dla szczeniaków chorych na parwowirozę! Jeśli ktoś ma - prosimy o pomoc! FdZ Animalia[/COLOR][/B][/SIZE]
  8. [SIZE=3][B][COLOR=red]PILNIE potrzebna surowica dla szczeniaków chorych na parwowirozę! Jeśli ktoś ma - prosimy o pomoc! FdZ Animalia[/COLOR] [/B][/SIZE]
  9. [SIZE=4][B]GoniaP wielkie dzięki za poratowanie surowicą[/B] [/SIZE]:Rose: będziemy szukać dalej, żeby było dla ewentualnie następnych psów
  10. ok, już jest surowica - od GoniP ale i tak potrzebujemy dla ewentualnie innych psów no i żeby oddać Goni
  11. [COLOR=red][B]UWAGA! PILNIE POTRZEBNA SUROWICA!! Roxy na DT u KateBono jest chora, test wykazał parvowirozę! Druga - Basra - też ma objawy parwo Jest jeszcze Batumi - w tej chwili bez objawów, ale nie wiemy, jak będzie dalej Kto nam pomoże? Kto ma surowicę? Albo wie, gdzie blisko Poznania jest pies po parvo??[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=red][B]UWAGA! PILNIE POTRZEBNA SUROWICA!! Roxy jest chora, test wykazał parvowirozę! Kto nam pomoże? Kto ma surowicę? Albo wie, gdzie blisko Poznania jest pies po parvo?? [/B][/COLOR]
  13. jeszcze bym mogła więcej napisać, ale się nie odważę, bo zaraz dostaniemy od Niej po głowie, że tu takie rzeczy piszemy ;)
  14. [quote name='rytka'] wczoraj z kolei bylismy na zakupach , dopilnowałem osobiscie zakupów..[B]dzis rano sraczka ale warto było[/B]:eviltong:a teraz ide na spacerek ...pa kochane:loveu:[/QUOTE] czytam opowieści rytki od czasów Gufiego, ale opowieści te są niepowtarzalne :D i nadal przyprawiają mnie o ataki śmiechu :evil_lol: Lodek powiedz Rytce, żeby ci wreszcie bloga założyła, a tam koniecznie dział ZŁOTE MYŚLI :lol:
  15. [quote name='inga.mm'] Moim innym życiem jest praca, bo trzeba zarobić na utrzymanie. [/QUOTE] a w tym sensie, to Gosia ma inne życie - pracuje zawodowo, dom i rodzinę też musi ogarnąć tylko, że poza tym wszystkim w całości poświęca się zwierzakom i fundacji, wszystko na jej głowie - łącznie z papierami i rozliczeniami podziwiam ją
  16. Gosia go rozpieszcza niesamowicie trafił dropiaty w najlepsze miejsce - miał szczęście chłopak :D i mówisz, że w szelkach nie skacze? to ja muszę to na Gacku wypróbować
  17. [quote name='danavas']Misio to piesek który przyciągnął mnie na dogo....[/QUOTE] Misio i Misha przyciągnęli sporo nowych osób, które wcześniej dogomanii nie znały to smutne, że w takich okolicznościach, ale za to pocieszające jest bardzo, że te osoby przyszły z powodu tych nieszczęsnych psiaków i już zostały :) i starają się pomagać, jak mogą........
  18. super, cieszę się, że rokowania są dobre :) a tego pana doktora osobiście bardzo cenię, jest naszym stałym lekarzem, poskładał mojego Gacia, myślałam, że Gacio będzie na zawsze trojłapkiem, a doktor go tak ładnie naprawił, że Gacio nie tylko chodzi, ale nawet biega na czterech :D wierzę, że Simba też będzie biegał
  19. niesamowite :-o i pouczające - jak to warto wszczepiać psom czipy i umieszczać na obroży numer telefonu
  20. [quote name='inga.mm']kto z Animalii będzie potwierdzał wpływ na konto dla Mundziolka-Pycholka przychodów z bazarku?[/QUOTE] .......Supergoga
  21. to jest historia, która podnosi na duchu :)
  22. następny bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/205997-Rosyjski-porcelanowy-kubek-i-inne-dla-po%C5%82amanego-akity-Simby-do-19.04[/url].
  23. Magda nie przepraszaj! nie masz za co, zachowałaś się odpowiedzialnie - przemyślałaś sprawę, wzięłaś pod uwagę ewentualne problemy i podjęłaś decyzję niektóre osoby biorą psa, bo im się podoba, a potem jak napotykają schody są zdziwione jak są wątpliwości, to trzeba je rozważyć - Ty to zrobiłaś, i to jest ok.
×
×
  • Create New...