-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
trzymajcie się dziewczyny :calus: trzeba mieć nadzieję -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Ajula replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B][COLOR=red]PILNIE potrzebna surowica dla szczeniaków chorych na parwowirozę! Jeśli ktoś ma - prosimy o pomoc! Kupimy każdą ilość FdZ Animalia[/COLOR][/B][/SIZE] -
Uratowane psy szukaja domów Watek zbiorczy PdZ
Ajula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B][COLOR=red]PILNIE potrzebna surowica dla szczeniaków chorych na parwowirozę! Jeśli ktoś ma - prosimy o pomoc! Kupimy każdą ilość FdZ Animalia[/COLOR][/B][/SIZE] -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B][COLOR=red]PILNIE potrzebna surowica dla szczeniaków chorych na parwowirozę! Jeśli ktoś ma - prosimy o pomoc! [/COLOR][/B][/SIZE] -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Ajula replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]GoniaP wielkie dzięki za poratowanie surowicą[/B] [/SIZE]:Rose: będziemy szukać dalej, żeby było dla ewentualnie następnych psów -
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
ok, już jest surowica - od GoniP ale i tak potrzebujemy dla ewentualnie innych psów no i żeby oddać Goni -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Ajula replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red][B]UWAGA! PILNIE POTRZEBNA SUROWICA!! Roxy na DT u KateBono jest chora, test wykazał parvowirozę! Druga - Basra - też ma objawy parwo Jest jeszcze Batumi - w tej chwili bez objawów, ale nie wiemy, jak będzie dalej Kto nam pomoże? Kto ma surowicę? Albo wie, gdzie blisko Poznania jest pies po parvo??[/B][/COLOR] -
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red][B]UWAGA! PILNIE POTRZEBNA SUROWICA!! Roxy jest chora, test wykazał parvowirozę! Kto nam pomoże? Kto ma surowicę? Albo wie, gdzie blisko Poznania jest pies po parvo?? [/B][/COLOR] -
[quote name='rytka'] wczoraj z kolei bylismy na zakupach , dopilnowałem osobiscie zakupów..[B]dzis rano sraczka ale warto było[/B]:eviltong:a teraz ide na spacerek ...pa kochane:loveu:[/QUOTE] czytam opowieści rytki od czasów Gufiego, ale opowieści te są niepowtarzalne :D i nadal przyprawiają mnie o ataki śmiechu :evil_lol: Lodek powiedz Rytce, żeby ci wreszcie bloga założyła, a tam koniecznie dział ZŁOTE MYŚLI :lol:
-
[quote name='inga.mm'] Moim innym życiem jest praca, bo trzeba zarobić na utrzymanie. [/QUOTE] a w tym sensie, to Gosia ma inne życie - pracuje zawodowo, dom i rodzinę też musi ogarnąć tylko, że poza tym wszystkim w całości poświęca się zwierzakom i fundacji, wszystko na jej głowie - łącznie z papierami i rozliczeniami podziwiam ją
-
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Gosia go rozpieszcza niesamowicie trafił dropiaty w najlepsze miejsce - miał szczęście chłopak :D i mówisz, że w szelkach nie skacze? to ja muszę to na Gacku wypróbować -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']Misio to piesek który przyciągnął mnie na dogo....[/QUOTE] Misio i Misha przyciągnęli sporo nowych osób, które wcześniej dogomanii nie znały to smutne, że w takich okolicznościach, ale za to pocieszające jest bardzo, że te osoby przyszły z powodu tych nieszczęsnych psiaków i już zostały :) i starają się pomagać, jak mogą........ -
Simba, akita inu po wypadku - bezpieczny w swoim super domku
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super, cieszę się, że rokowania są dobre :) a tego pana doktora osobiście bardzo cenię, jest naszym stałym lekarzem, poskładał mojego Gacia, myślałam, że Gacio będzie na zawsze trojłapkiem, a doktor go tak ładnie naprawił, że Gacio nie tylko chodzi, ale nawet biega na czterech :D wierzę, że Simba też będzie biegał -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Ajula replied to rita60's topic in Już w nowym domu
niesamowite :-o i pouczające - jak to warto wszczepiać psom czipy i umieszczać na obroży numer telefonu -
Przerażony, zagubiony Pit - rudzielec - nie wiem, czy znajdzie dom.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pit nie ma zbyt wielu wielbicieli -
Poznań, babuszka w schronie obolała i molestowana MA JUŻ WSPANIAŁY DS!
Ajula replied to Dubin's topic in Już w nowym domu
to jest historia, która podnosi na duchu :) -
Simba, akita inu po wypadku - bezpieczny w swoim super domku
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
następny bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/205997-Rosyjski-porcelanowy-kubek-i-inne-dla-po%C5%82amanego-akity-Simby-do-19.04[/url]. -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Magda nie przepraszaj! nie masz za co, zachowałaś się odpowiedzialnie - przemyślałaś sprawę, wzięłaś pod uwagę ewentualne problemy i podjęłaś decyzję niektóre osoby biorą psa, bo im się podoba, a potem jak napotykają schody są zdziwione jak są wątpliwości, to trzeba je rozważyć - Ty to zrobiłaś, i to jest ok.