-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='irlandzkie'] Myślę, że w sumie ta tragedia to szczęście w nieszczęściu. Misio teraz ma dom, pełną miskę, ludzi którzy o Niego dbają, ogród, inne psy, jest ważny. gdyby nie utrata oczka, pewnie dalej by się błąkał głodny po wsi. [/QUOTE] zgadzam się, tak należy na to spojrzeć :) -
Iwa i Inka - mama z maluszkiem już we własnych domkach.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
weszłam na fb i oniemiałam z zachwytu - miłość aż bije z tych zdjęć naszej Iwy (teraz Rudej) :loveu: ale jej się trafili ludzie! :sweetCyb: -
Simba, akita inu po wypadku - bezpieczny w swoim super domku
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
sprawni ci akitowcy - oby wszystkie fundacje i stowarzyszenia tak szybko działały -
Buldożek Edek znalazł własny dom na zawsze!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
szybko się rozwija sytuacja na tym wątku pokibicuję :) -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='RUDA ZUZIA'] Myślę ,że Pani bardzo kocha Rudolfika. [/QUOTE] i za to bardzo Pani dziękujemy :Rose: -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jaka Piękna! :loveu: urosła niesamowicie wygląda na szczęśliwą ale się cieszę, że do Was trafiła :) -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę, że mamy wieści od suni :multi: wielkie dzięki! ja zdjęcia na forum wstawiam przez ten portal: [url]http://imageshack.us/[/url] trzeba wciągnąć zdjęcie przez Browse, zaznaczając rozmiar 640 x 480 nacisnąć guzik "Prześlij teraz" jak się załaduje trzeba skopiować "Link bezpośredni" otworzyć okno dialogowe na dogo nacisnąć ikonkę "dodaj grafikę" - na pasku to jest ta koło kopertki taki obrazek z drzewkiem pokaże się okienko wkleić skopiowany Link bezpośredni, nacisnąć ok i zdjęcie powinno się wkleić -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
problem jest taki, że nie mamy wolnych domów tymczasowych....... -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dlatego żałuję, że nie mieszkasz bliżej, bo wizyta u Ciebie wypadła dobrze, spaniele już znasz, zalezy Ci na Fredzie - można by spróbować -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Magda, jeszcze się nie zdarzyło, żeby Fundacja wydała psa rzucającego się ludziom do szyi, nigdy się nie zdarzyło, żeby przed potencjalnym domem ukrywano jakiekolwiek informacje o psie - co wiemy, jesteśmy w stanie zaobserwować - to przekazujemy :roll: jak widać wszyscy tu wypowiadają się ostrożnie - może nawet zbyt ostrożnie - po to, żeby było potem jak najmniej problemów gdybyś mieszkała blisko, to żaden problem: bierzesz psa, zobaczysz, czy da się z nim pracować, jeśli nie, to szukamy innego miejsca, bo wiadomo - do schroniska już nie może wrócić. Tylko że do Gdyni z Poznania jest jednak kawałek drogi, jak się nie dogadacie z Fredem, to trzeba będzie taki kawał drogi po niego jechać........ o to nam chodzi - więc nie bierz tego do siebie proszę -
serio? to byłoby super wyjście z sytuacji :)
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']A u nas kolejna tragedia. Akita, wygłodzony, zaniedbany po wypadku samochodowym - ręce mi juz opadły tak nisko, że niżej się nie da.[/QUOTE] gdzie? ma już wątek? -
mierzyliście jej szyjkę? bo bym poszukała jakąś obróżkę i wysłała, tylko mniej więcej rozmiar by się przydał ona chyba taka wielkości jamnika?
-
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
Ajula replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
zaglądam do malutkiej z nadzieją, że już czuje się lepiej -
Krzysiek powiedział, że pojedzie, jakby ktoś np do Łodzi po niego wyjechał, to byłoby super
-
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Jestem Wam tak bardzo, bardzo wdzięczna za opiekę, że ten temat leży już w naszej gestii!!!!![/QUOTE] zgadza się, Rudolf dzięki Wam mieszka w normalnym domu, a nie w klatce - tak dużo dla niego robicie, że przynajmniej możemy zapłacić za kastrację - w końcu po coś zbieramy, gdzie się da, te pieniądze :) -
to prawda właśnie siedzę i klnę, że w Polsce mamy takie prawo, które pozwala na trzymanie takiej malizny na łańcuchu :angryy: nie mogę patrzeć na te zdjęcia, jak ona te łapki wyciąga a takich jak ona jest tysiące
-
wreszcie poczytałam zaległości pozdrawiam Cię Dropku i Muzzego też :)
-
ciekawe co u suni, Aniu dzwoniłaś może do Pani?
-
[quote name='rytka'] ps.BB nie popisuj sie słownictwem bo musze potem wszystko w słowniku sprawdzac:mad:[/QUOTE] przynajmniej się trochę douczysz :evil_lol: inne osoby nie sprawdzają, bo uważają, że na psi forum można tylko mówić "Hau hau" :megagrin: aż mnie palce świerzbią, ale nie będę się tam wtrącać, bo zaraz powiedzą, że się Rytce na pomoc całe stado zleciało ta cała Pani N. musi postawić na swoim, bo to taki typ - jak dostanie psa, to żadna umowa adopcyjna nie pomoże, zrobi z nim co chce, a kontroli poadopcyjnej nawet nie wpuści do domu
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
Ajula replied to efra's topic in Już w nowym domu
piękna sunia, wreszcie bez łańcucha poznaje świat i pewnie się dziwi :) -
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
Ajula replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Dyziowi to się chyba trochę przytyło? :D -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']zajrzyjcie do Kazia [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205344-Zmasakrowany-Kazio-mn%C3%B3stwo-ran-zapadni%C4%99te-oko-rana-po-no%C5%BCu..."]Zmasakrowany Kazio, mnóstwo ran, zapadnięte oko, rana po nożu...[/URL] [/B]Tam też noże z kieszeni same wyskakują[/QUOTE] zajrzałam, ten pies przeszedł koszmar :( mam nadzieję, że uda się go wyprowadzić na prostą -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
Ajula replied to Annica's topic in Już w nowym domu
nie zwracajcie uwagi na debili róbcie co Wam serce dyktuje, wątek Metamorfozy na dogomanii jest najlepszym przykładem, dlaczego warto zawalczyć o ratowanie psiaka