Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Weronika myślę, że Lordowi przydałby się kantarek, inaczej się nazywa halter, albo halti, albo obroża uzdowa: [url]http://allegro.pl/halti-obroza-uzdowa-kantarek-dla-psa-od-happyhusky-i1542063292.html[/url] są takie w sklepach zoologicznych, nie kosztują dużo. Bardzo pomagają w sytuacjach, kiedy pies ciągnie, albo się szarpie do innych psów - praktycznie uniemożliwiają psu ciągnięcie, a nie robią mu krzywdy.
  2. matko jak ona prosi tymi łapkami :( co tu zrobić, żeby jej pomóc
  3. super, cieszę się i trzymam kcuki!
  4. a dzisiaj dostałam maila od nowej rodzinki Tytusa - Rysia :) "Witam serdecznie! pozdrowienia od Ryszarda:) Mowiła Pani ze do nas wpadnie i co?:) Zapraszamy serdecznie, Rysio chowa sie bardzo dorze Lobuzuja z Kamilem ale widac ze bardzo szaleje i kocha Kamilka.Jest madrym i bardzo usłuchanym pieskiem. nawet był juz z nami na wsi ale biedny bo samochody mu nie słuza slini sie i wymiotuje. a tak po za tym bardzo mu sie podobalo cały dzien na dworze i byl tak zmeczony po calym dniu ze tak twardo zasnoł ze spadł z ,łozka i sie nie podniosł. A chciaz niby nie miało tak byc ale spi ze mna i z Kamilem w łozku a jak sie rozpycha, ale nie mam sumienia go wygonic i nawet mi sie to pdoba bo jak siedze w duzym pokoju to on juz mi grzeje miejsce na nogi. Poprostu bardzo go kochamy i widac ze on nas tez.Moj numer tel. xxxxx jezeli znajdzie kiedys Pani chwile i bedzie Pani chciała nas odwiedzic to zapraszamy. tylko prosze o telefon bo my teraz jak jest ladna pogoda to czesto chodzimy na dlugie spacery albo jedziemy na wies" Tak więc niebawem wybiorę się na wizytę poadopcyjną i zrobię nowe fotki - zobaczymy, czy Tytus - Rysio ma takie same długie nogi jak Majka :)
  5. tyle ma ogłoszeń i jakoś nikt się nie interesuje takim fajowym psiakiem te ludzie to nie wiedzą co tracą :watpliwy:
  6. trzymam trzymam! oby to była prawda :)
  7. malutki biedulek śliczny jest
  8. cieszę się bardzo, że nam opisujesz nowinki od Lorda dobrze, że przyjdzie Pani behawiorystka, może faktycznie coś poradzi na to jego skakanie do psów daj znać, co Pani powiedziała :)
  9. Misha jedzie na rehabilitację do Irlandzkie :) fotka z drogi: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8372/mishax.jpg[/IMG]
  10. do Misia dojedzie dziś koleżanka Mishka :) będzie Misio i Misia
  11. [quote name='basiaaap'] A Maevel, jak zresztą z całego opisu wynika, naprawdę stanęła na wysokości zadania i zrobiła dużo więcej niż to, do czego się zobowiązała... Została de facto domem tymczasowym bezterminowym, poniosła poważne koszty, których przecież miało nie być... [/QUOTE] no właśnie, to jest nie fair :roll: zastanawiam się, jak mogę pomóc w tej sytuacji może chociaż jakiś bazarek by trzeba zrobić na karmę, albo zrzutę? i warto by zamówić więcej ogłoszeń, niż tylko allegro i na stronie fundacji poszukam na bazarku
  12. mam nadzieję, że nie będzie musiała czekać tak długo jak Majka, one są takie podobne do siebie
  13. udało się wczoraj wreszcie złapać jej siki i dać do zbadania prawdopodobnie ma kamienie w pęcherzu moczowym, teraz będzie dostawała tabletki kefavet 500mg (antybiotyk) i specjalną karmę, za kilka dni będzie miała usg
  14. jutro malutka jedzie do warszawy :)
  15. o rany jaki piękny Ammar :loveu:
  16. wierzę, że jest bezpieczny i ma u Ciebie bardzo dobrze :) tylko trochę głupio, że prawie sama z tym zostałaś
  17. to już nie szczeniak - to panienka! jakie ma długie nogi :-o
  18. patrzę i oczom nie wierzę - ostatni wpis na tym wątku był 1,5 roku temu :crazyeye: tyle się przez ten czas wydarzyło....... Maugo zaglądasz jeszcze na dogomanię?
  19. [quote name='snuszkak'] to jakieś wydmuszki sztuczne można przyczepić to się może nie kapnie ;p[/QUOTE] :D dobry pomysł!
  20. LidkaWejman bardzo podoba mi się Twoje zaangażowanie :loveu:
×
×
  • Create New...