-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
łatwo nie będzie -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Weronika myślę, że Lordowi przydałby się kantarek, inaczej się nazywa halter, albo halti, albo obroża uzdowa: [url]http://allegro.pl/halti-obroza-uzdowa-kantarek-dla-psa-od-happyhusky-i1542063292.html[/url] są takie w sklepach zoologicznych, nie kosztują dużo. Bardzo pomagają w sytuacjach, kiedy pies ciągnie, albo się szarpie do innych psów - praktycznie uniemożliwiają psu ciągnięcie, a nie robią mu krzywdy. -
matko jak ona prosi tymi łapkami :( co tu zrobić, żeby jej pomóc
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
super, cieszę się i trzymam kcuki! -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
a dzisiaj dostałam maila od nowej rodzinki Tytusa - Rysia :) "Witam serdecznie! pozdrowienia od Ryszarda:) Mowiła Pani ze do nas wpadnie i co?:) Zapraszamy serdecznie, Rysio chowa sie bardzo dorze Lobuzuja z Kamilem ale widac ze bardzo szaleje i kocha Kamilka.Jest madrym i bardzo usłuchanym pieskiem. nawet był juz z nami na wsi ale biedny bo samochody mu nie słuza slini sie i wymiotuje. a tak po za tym bardzo mu sie podobalo cały dzien na dworze i byl tak zmeczony po calym dniu ze tak twardo zasnoł ze spadł z ,łozka i sie nie podniosł. A chciaz niby nie miało tak byc ale spi ze mna i z Kamilem w łozku a jak sie rozpycha, ale nie mam sumienia go wygonic i nawet mi sie to pdoba bo jak siedze w duzym pokoju to on juz mi grzeje miejsce na nogi. Poprostu bardzo go kochamy i widac ze on nas tez.Moj numer tel. xxxxx jezeli znajdzie kiedys Pani chwile i bedzie Pani chciała nas odwiedzic to zapraszamy. tylko prosze o telefon bo my teraz jak jest ladna pogoda to czesto chodzimy na dlugie spacery albo jedziemy na wies" Tak więc niebawem wybiorę się na wizytę poadopcyjną i zrobię nowe fotki - zobaczymy, czy Tytus - Rysio ma takie same długie nogi jak Majka :) -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
tyle ma ogłoszeń i jakoś nikt się nie interesuje takim fajowym psiakiem te ludzie to nie wiedzą co tracą :watpliwy: -
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
trzymam trzymam! oby to była prawda :) -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
już ma! :) -
Negro - 1,5 miesięczny onkowaty szczeniak,znalazł dom
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
malutki biedulek śliczny jest -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
cieszę się bardzo, że nam opisujesz nowinki od Lorda dobrze, że przyjdzie Pani behawiorystka, może faktycznie coś poradzi na to jego skakanie do psów daj znać, co Pani powiedziała :) -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Misha jedzie na rehabilitację do Irlandzkie :) fotka z drogi: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8372/mishax.jpg[/IMG] -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
do Misia dojedzie dziś koleżanka Mishka :) będzie Misio i Misia -
Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!
Ajula replied to mitheithel's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiaaap'] A Maevel, jak zresztą z całego opisu wynika, naprawdę stanęła na wysokości zadania i zrobiła dużo więcej niż to, do czego się zobowiązała... Została de facto domem tymczasowym bezterminowym, poniosła poważne koszty, których przecież miało nie być... [/QUOTE] no właśnie, to jest nie fair :roll: zastanawiam się, jak mogę pomóc w tej sytuacji może chociaż jakiś bazarek by trzeba zrobić na karmę, albo zrzutę? i warto by zamówić więcej ogłoszeń, niż tylko allegro i na stronie fundacji poszukam na bazarku -
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że nie będzie musiała czekać tak długo jak Majka, one są takie podobne do siebie -
Mona - małe kudłate cudo - Mona po 2 latach wróciła z adopcji.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
udało się wczoraj wreszcie złapać jej siki i dać do zbadania prawdopodobnie ma kamienie w pęcherzu moczowym, teraz będzie dostawała tabletki kefavet 500mg (antybiotyk) i specjalną karmę, za kilka dni będzie miała usg -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jutro malutka jedzie do warszawy :) -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
o rany jaki piękny Ammar :loveu: -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
do góry maleńka! -
Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!
Ajula replied to mitheithel's topic in Już w nowym domu
wierzę, że jest bezpieczny i ma u Ciebie bardzo dobrze :) tylko trochę głupio, że prawie sama z tym zostałaś -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
to już nie szczeniak - to panienka! jakie ma długie nogi :-o -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Ajula replied to Charly's topic in Już w nowym domu
patrzę i oczom nie wierzę - ostatni wpis na tym wątku był 1,5 roku temu :crazyeye: tyle się przez ten czas wydarzyło....... Maugo zaglądasz jeszcze na dogomanię? -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wskakuj Misiu na pierwszą! -
[quote name='snuszkak'] to jakieś wydmuszki sztuczne można przyczepić to się może nie kapnie ;p[/QUOTE] :D dobry pomysł!
-
trzymam :)
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
LidkaWejman bardzo podoba mi się Twoje zaangażowanie :loveu: