-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
ta Pani mi się podoba, bo ma doświadczenie z psami, i to takimi wymagającymi, to jest rozsądna odpowiedzialna osoba, myślę, że umiałaby pokierować Orionem tylko że te 3 piętro, no i mała możliwość porządnych spacerów... -
[quote name='snuszkak']dzwonił straszy pan ze szpitala, przeciwnik kastracji (takie stare przekonania, że musi być prawdziwy pies itp) jak to określił ogród z rezydencją, psiak do domu, miałby mu towarzyszyć jako przyjaciel, za fryzjera by zapłacił , zwierząt innych nie ma ale ja widzę przy nim spokojnego starszego pieska, a nie szalejącego Puszczyka, zresztą nie wiem co co było gdyby coś Panu się stało skoro narzeka na zdrowie i młodość juz nie ta, ze starszymi ludźmi ciężko się gada bo oni przekonani o swoim.... na wizytę się zgodził[/QUOTE] to może warto go odwiedzić i pogadać, jak nie Puszczyka to faktycznie innego spokojnego psa zaproponować już wykastrowanego ;) Pan nawet nie musi wiedzieć, że wykastrowany.... chyba pod brzuch nie będzie zaglądał
-
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a Krzysiek jest zachwycony Sandym :) -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
ale śliczne zdjęcia! :loveu: -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
to fajnie, cieszę się, że wizyta sie udała -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
jeszcze nie, dzieciaki się pochorowały, Pani nie ma kiedy do Oriona pojechać zresztą jest kilka rzeczy, które nie do końca są dobre dla Oriona, Pani z rodziną mieszka na 3 piętrze bez windy, Orion ma trochę kłopotów z bioderkami, lepszy byłby ogródek inna sprawa - Pani mieszka w Warszawie, w mieście, Orion by mógł chodzić na spacery tylko do parku dlatego będziemy nadal ogłaszać,jak się znajdzie dom z ogródkiem, to dla Oriona będzie lepiej -
[quote name='Angi']mam , i to 3 :D . mam też prosię , 2 koty i "byby" :D. i[COLOR=white] [COLOR=white][COLOR=white]14[/COLOR][/COLOR][/COLOR]naście lat .. ;][/QUOTE] Angi chyba zapomniałaś, że masz galerię ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179903-Misia-bia%C5%82a-dzikuska-%29[/URL] Angi - a jak się czujesz tak w ogóle? Bo niedawno napisałaś mi, że okazało się, że masz alergię na psy i koty, i jak alergia będzie postępować, to psiaki pójdą do schroniska, a w najgorszym razie będą uśpione........ na świnki nie masz alergii?
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']KB pamietasz Saba mama Gufiaka miała miec dom w Koszalinie ale nie wypaliło... cos mi sie przypomina,ze chyba GoniaP tez miała wtedy kogos sprawdzonego do przeprowadzenia wizyty.[/QUOTE] racja, tak było Gonia jakiegoś psa tez wiozła chyba do Koszalina -
Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!
Ajula replied to mitheithel's topic in Już w nowym domu
nieładnie się porobiło....... Antek jest u Ciebie na darmowym Dt? czy ktoś pomaga w jego utrzymaniu? czy ktoś mu zrobił ogłoszenia? -
Zorro, piękny, młody collie wraca z adopcji -pojechał już do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak dobrze się czyta takie wieści :) Lord ma się dobrze, tylko chyba za bardzo się przejął chronieniem młodszej Pani przed wszystkimi złymi psami tego świata, bo jak z nią idzie na spacer, to ma ochotę wyeliminować wszystkie psy w okolicy -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
buuuu aż mi się oczy zrobiły mokre - ale z radości :multi: mała zdrowieje......domek się pojawił..... cudownie!! -
Mona - małe kudłate cudo - Mona po 2 latach wróciła z adopcji.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='KateBono']Może jak maluchy - Basra i Batumi - pojadą do domku to ja ją bym wzięła na DT, żeby nie była w hotelu tylko z nami i psiakami:oops:?[/QUOTE] byłoby wspaniale, od razu by się lepiej poczuła bidulka -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
jestem za tym, żeby dać Pani szansę, bo jeśli Majka miałaby czekać jeszcze miesiąc na fajny dom - to niech poczeka i tak nie ma na nią chętnych :roll: a gdyby jednak ktoś się zgłosił wcześniej, to spokojnie można zaproponować Roxy, która jest bardzo podobna i niesłychanie słodziutka :loveu: ja osobiście sie w niej zakochałam :) -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono'] P.s. Tak, ja tak zawsze "wybrzedzam" i czepiam się szczegółów i "czytam między wierszami" i mam "czarne wizje"... np. to Opole -już widzę, jak za pół roku/rok Basra/Batumi nie chce wpuścić "swojego" pana na podwórko, bo dla niej to jest gościu znany tylko z widzenia, a nie pan...[/QUOTE] to ja widocznie mam takie same skłonności jak Ty Beatko, bo Koszalin mi się podoba Puszczykowo i Opole - nie -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
pozdrowienia dla Misia i jego Opiekunki :) -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
fajne to co napisałaś :) szkoda, że nie słyszałam całej rozmowy telefonicznej :D -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mishka się przypomina :) -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeśli to ma znaczenie, to moje dwa psy powinny zostać mi odebrane interwencyjnie natychmiast :D -
o rany jaki duży :( biedak
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
ankieta wg mnie ok, brzmi dobrze -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
byłam widziałam jestem zachwycona one są takie słodkie, że by się chciało je tylko na kolanach trzymać i całować :loveu: takie mięciutkie miśki z wielkimi łapkami -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='KateBono']Cioteczki ale małe glizdy miały szczęście, że zostały zabrane ze schroniska. Własnie miałam tel; od pani z Puszczykowa, która "się spóźniła" i nie zastała maluszków w schronie - jest przeciwniczką sterylizacji/kastracji, w poniedziałek "zdechł jej kaukaz 15-letni" i szuka nowego psiaka do kojca i dużego ogrodu.[/QUOTE] szczęście, że się udało je zabrać :smhair2: -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
hmmmmm..........do mnie też dzwoniła dziś jedna zainteresowana osoba :D -
Poznań, babuszka w schronie obolała i molestowana MA JUŻ WSPANIAŁY DS!
Ajula replied to Dubin's topic in Już w nowym domu
ukłony dla nowego Domku :loveu: cuda jednak sie zdarzają! -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
jak to niektórym psom odbija, jak w domu zamieszkują :hmmmm: on przedtem na wsi wcale sie nie interesował samochodami, a widział ich mnóstwo, bo jego choinka rośnie przy bardzo ruchliwej głównej szosie