-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN']super są te maludy-wielkoludy :-) chyba tez wpadnę je poznać :-)[/QUOTE] jadę z Tobą! -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
sorry kochana, mam ostatnio urwanie głowy :roll: i będzie tylko gorzej, bo mi się robota zaczyna podobno psa w szelkach łatwiej utrzymać a jak on sie wyrwie to co robi? leci do tych samochodów? jak mój gacek sie tak miotał na rowery, to nauczyłam go "siad" (początkowo musiałam zmuszać do tego siadania) - teraz prawie zawsze jak widzi rower to sam siada - taki nawyk mu się wyrobił -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
Ajula replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Zakładam nowy wątek pt: Pies u weterynarza... hi hi hi hi[/QUOTE] super pomysł! :D -
[quote name='lilo']Ja myślę tak jak Malawaszka - jeśli pies sam wybiera to trudno - nie ma wpływu ale ogólnie nawet jeśli pies biega po polu to na noc powinien w domku siedziec lub w ciepłym pomieszczeniu a ludzie którzy sa bardzo na nie do domu ... hmmm... bałabym się że nie przywiążą się do niego i w razie jakichkolwiek problemów bez skrupułów go oddadzą albo coś... a pozatym... takie warunki to on i w schronisku ma :( trzeba mu znaleźc dobry domek który go będzie kochał bo to młoda psinka i ma całe życie przed sobą... poczekajmy jeszcze chwilkę...[/QUOTE] podpisuje się pod każdym słowem zresztą pytanie Gosi było zapewne retoryczne
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
są zachwycające napatrzeć sie nie mogę :loveu: dziewczyny, jutro po 9 Krzysiek przyjedzie z witaminkami, ok? -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
o rany to są olbrzymy :crazyeye: -
drogo, to prawda - ale dosłownie pod nosem każdego dnia może ktoś od nas podjechać, wyprowadzić, wyczesać, itd. szczególnie, że często psiaki muszą jeździć do weta, a z tego hoteliku do naszej wetki mamy blisko można powiedzieć, że za hotel płacimy dużo, ale oszczędzamy na kosztach dojazdów i transportu
-
Mona - małe kudłate cudo - Mona po 2 latach wróciła z adopcji.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
strasznie mi jej szkoda, taka miła kochana psinka :( jest bardzo bardzo ładna -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Dziewczyny - Kate i Bea... jesteście najukochańsze. [/QUOTE] najkochańsze - znam Was od czasu Gufika i niezmiennie podziwiam, lubię i szanuję :loveu: a swoją drogą to czy jest jakaś pora roku, jakiś miesiąc chociaż jeden - kiedy szczeniaki się nie rodzą??? -
[quote name='lilo'] trzeba zaczac kase zbierac i zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie [/QUOTE] chyba tak trzeba zrobić, i zobaczymy, może któryś z hotelowców pójdzie do DS i trochę się nam zluźni.....
-
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
.....tylko za co ten hotel :placz: -
[quote name='supergoga'] No a Sam?[/QUOTE] no a Sam to już ma właściwie obiecane...... :hmmmm:
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super, więcej ludzi się dowie :) -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
a na allegro Majka ma 172 wyświetlenia..... -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
Ajula replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Dziękujemy za pozdrowienia, odwiedziny i w ogóle za wszystko, a przede wszystkim za to, że jesteście! Ajula cwaniaro ;), a skąd te przeczucia, co??[/QUOTE] a jakoś tak od tego postu :) [quote name='Giulia']Dzien dobry, Jak sie czujecie, jak minela nocka? Bo ja malo co spalam, myslalam caly czas o Zuzi....Jak sie czuje "moja mala" kruszynka ?[/QUOTE] -
[quote name='supergoga'] Nie potrafie i nie zrobię.[/QUOTE] nie można, jak już jest w Szczepankowie, to niech tu zostanie
-
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
Ajula replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP'] 6 kwietnia bowiem, UWAGA, UWAGA, Zuzia będzie miała wizytę kogoś bardzo wyjątkowego. I jeśli tylko po poznaniu w realu małej diablicy Giulia się nie wycofa i nadal będzie chciała ją przytulić do serca, to Zuzia pojedzie po nowe życie do Mediolanu :)[/QUOTE] :lol: suuuuper! a prawdę mówiąc jeśli chodzi o Giulię to jakoś tak czułam..... :D -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to ja wstawię w pierwszy post aktualny opis i zmieniam tytuł, że potrzebny DT -
Poznań, babuszka w schronie obolała i molestowana MA JUŻ WSPANIAŁY DS!
Ajula replied to Dubin's topic in Już w nowym domu
ale się jej udało! akcja błyskawiczna chociaż na stare lata będzie miała bidulka opiekę dzięki dziewczyny! -
jaki pięęęęknyy :loveu:
-
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jaka piękna :loveu: -
Poznań, babuszka w schronie obolała i molestowana MA JUŻ WSPANIAŁY DS!
Ajula replied to Dubin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nano']no witam bratową ;) wspólnie zaopiekujemy się babcinką ;) ja już dopilnuje aby na starość miała same rarytasy :D[/QUOTE] fajnie, że się nią zaopiekujecie :) oby tylko miała gdzie mieszkać, to na weta pieniądze się znajdą -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja też zaglądam :) -
też tak myślę