-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
ja tylko popieram opinię, że Karolinie trzeba dać spokój z tymczasowiczem, aż się obroni a reszta nie wiem - przemawiają do mnie argumenty i z jednej, i drugiej, i trzeciej strony ;)
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
po Lorda II ktoś zadzwonił :) obecnie czekam na wyniki wizyty przedadopcyjnej -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
to może kup mu w sklepie z używanymi ciuchami jakieś kapcie które może sobie rozwalać i się odczepi od Twoich :D -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
wiecie, że nikt więcej nie dzwoni po Oriona? to jest niesamowite......... :( -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
chyba by mu się klatka kennelowa przydała, tym bardziej, że on od początku u dziewczyn był w klatce i się do niej przyzwyczaił -
[quote name='malawaszka']pewnie pojadę ja, mam nadzieję, że się wyleczę do czwartku bo dziś to z nosa jak z kranu :shake: [/QUOTE] współczuję, jakbyś była nadal chora, to Krzysiek pojedzie już do samej Częstochowy
-
o Boogi już pewnie wszyscy zapomnieli ;) tak więc Boogi się przypomina! [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/4798/boogi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5721/boogi4i.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1646/boogi3.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1407/boogi2a.jpg[/IMG] ŚLICZNA prawda? :loveu:
-
[quote name='supergoga']Filmik super, w dobrzm miejscu si ko}cyz + royumiemz e Labi polkna kameryzste i std niestetz cdn brak.[/QUOTE] Gosia taka zakręcona, że już chińszczyzną zaczyna pisać :D
-
[quote name='rytka'] słyszałem,ze koty to takie wredne,ze jak Pani umrze to zjadaja ją a nasza kotka postanowiła nie czekac tak dlugo i juz sprobowala jak smakuje:diabloti:[/QUOTE] o ranyyy Lodek! Ty to masz fantazję :evil_lol:
-
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za szybki powrót w Wasze objęcia -
FART - 2 tyg z otwartym złamaniem -W KOŃCU W DOMU STAŁYM!!!!
Ajula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
nie mogę na to patrzeć :( jesteście bardzo dzielne, że to wytrzymałyście jak on strasznie cierpiał śliczny piesek -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='KateBono']Mała glizda będzie mieszkać z małą 2,5-letnią Julitką[/QUOTE] moją imienniczką :D jam też Julitka :D -
ojejjeee jaki mały skarbek :D fajnie, że Domek przysyła fotki
-
Przerażony, zagubiony Pit - rudzielec - nie wiem, czy znajdzie dom.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ręce opadają, tyle ogłoszeń i nic :( -
ciekawe, czy odbyło się spotkanie
-
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
co słychać? dziewczynki wróciły do domu? -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Filutek daje czadu :D bleu - jakie to szczęście, że akurat Ciebie przygnało na ten wątek, bo jakby Filek do kogoś innego trafił, to wracałby do Kasi poleconym priorytetem -
Krzysiek może jechać w czwartek czy do Łodzi ktoś może wyjechać? da radę? Kasia czy Ty w czwartek mogłabyś przyjść i pomóc Krzyskowi go zapakować? Bo on Krzyska nie lubi ;)
-
FART - 2 tyg z otwartym złamaniem -W KOŃCU W DOMU STAŁYM!!!!
Ajula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
ja pierdzielę słabo mi....... :( zabić tych ludzi to mało :angryy: -
popłakałam sobie przy pierwszych postach, te zdjęcia zmęczonego biednego psiaka dobijają, a te pchły.... :-o no ale teraz już jest ok, Miko jest już w psim raju, pewnie nigdy w życiu tak dobrze nie miał xmartix i spółka - ukłony dla Was :loveu: a już był raz na dogo pies wyłowiony z rzeki, w której stał dwie doby - pamiętacie? to chyba też był kolak :hmmmm: niestety umarł, mimo dobrej opieki zdjęcie tego psa stojącego w rzeczce prześladowało mnie wtedy nawet w snach....
-
Mika nie wiedziałam, że masz problemy ze zdrowiem :calus: współczuję Ci, trzymam kciuki, żebyś się poczuła lepiej
-
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN'] ps. Lord mnie poznał :-)[/QUOTE] i się bardzo cieszył :) -
[quote name='togaa'][B]Ajulko![/B] ale czyje te mysli ? [B]Lodkowe[/B] czy [B]rytki[/B] ?;)[/QUOTE] i Rytki i Lodka :)
-
cieszę się, że Labi trafiła do Pana Marka, na dobre jej to wyjdzie
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Shenan']To ja jeszcze 2 słowa o SUROWICY. Wybaczcie moją niewiedzę, ale jak można to kupić? Czy potrzebna jest recepta? [/QUOTE] surowicę sprzedają tylko gabinety wet, na receptę My w tej chwili już nie potrzebujemy, bo mamy zamówione 10 ampułek w Niemczech. Osoba, która załatwiała poszła do swojego weta, powiedziała, że to dla psów w Polsce, wet złożył zamówienie i teraz czeka na dostawę. Okazuje się, że w Niemczech też nie dostaje się surowicy od ręki, tylko trzeba zmówić. Koleżanka dowiedziała się, że w Niemczech parwowiroza jest tak rzadka, że po prostu nie ma potrzeby trzymania jej w lecznicach. Bo trzeba ją odpowiednio przechowywać, inaczej traci właściwości. Przewożenie też jest trudne - trzeba przewozić w lodówce. Wiem, że jak ostatnio ktoś potrzebował u nas surowicy, to osoba transportująca przywiozła ją z Niemiec w termosie z mrożonym groszkiem :)