Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. na zdjęciu widać śrut (można wyczuć go też palcami przez skórę) [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/531/lucalokiecsruts2.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Shenan'] Co do Mishy nie wiem jak Was ale mnie ten brak wiadomości dobija, całymi dniami odświeżam co 5 minut stronę a tu nic...:) [/QUOTE] brak wiadomości to dobra wiadomość ;) cierpliwości ciotki, w życiu Mishy nic spektakularnego w tej chwili się nie dzieje, Irlandzkie ma mnóstwo pracy, nie chcemy przecież, żeby poczuła się przez nas napastowana [prawda? :p]
  3. pozdrowienia dla wszystkich od Lorda!! byłyśmy z ciocią Anetą w odwiedzinach u Lorda, byłyśmy na spacerze co tu dużo gadać - Lordzio jest tam, gdzie być powinien, czyli u swojej własnej Rodziny, która go kocha i chce z nim pracować trafił naprawdę dobrze :) Karilka - dokładnie tak jak piszesz - Lord to bardzo mądry pies, prawie idealny :D tylko te helikoptery które robi na widok innych psów są jednak uciążliwe jednak Rodzinka Lorda wierzy w jego mądrość, wierzą, że da się to skorygować, a my z Anetą też tak uważamy dadzą radę!
  4. Luca nie ma złamań, ale ma uraz tkanek miękkich stawu barkowego [B](może ktoś ją kopał, albo uderzył kijem, czy kamieniem)[/B] [B]a w stawie łokciowym (ale nie w kości tylko tkankach miękkich) wyszedł na zdjęciu śrut !![/B] :angryy: Dostała na razie leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, antybiotyk. W środę kolejne badanie. Poza tym stan zdrowia ogólnie dobry. Ma bielutkie zęby. Na ręce daje się brać bez problemu, umie chodzić na smyczy. Nie boi się jazdy samochodem. Klinika w sobotę i niedzielę pracuje krótko, dlatego Luca została dziś przewieziona do awaryjnego DT u naszej siostry miłosierdzia Elooni :loveu:, żeby nie musiała samiutka siedzieć w klatce w klinice. [B][SIZE=3]Nadal szukamy tymczasu na dłużej![/SIZE][/B] (Choć mam nadzieję, że sunia szybko znajdzie dom, bo jest cudowna) Już mi się nawet nie chce kląć: jak można strzelać do takiego zwierzątka?? Jak można kopać? uderzyć czymś ciężkim? taką małą grzeczną nieagresywną sunię? :( wiem, że to pytania, jakie często zadajemy na wątkach - i nie znajdujemy na nie odpowiedzi, ale doprawdy nóż się w kieszeni otwiera i nigdy tego nie zrozumiemy możemy tylko przeklinać :angryy:
  5. biedna psinka, ale ma pecha w życiu :(
  6. jeszcze kilka zdjęć Luca jest śliczna :loveu: [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/2862/luka001.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/1328/luka003.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9104/luka002.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/940/luka005.jpg[/IMG]
  7. byłam w lecznicy doktor na teraz urwanie głowy, bo musi przyjmować zarejestrowanych wcześniej pacjentów, naszą Lukę przebada dokładnie dopiero później, z pierwszego badania ogólnego wychodzi mu, że łapka jest raczej cała, a problem jest w stawie barkowym - prawdopodobnie tam jest uraz, może zwichnięcie, może coś innego - dokładnie odpowie, jak zrobi zdjęcia tak więc dokładniejsze badania sunia będzie miała dzisiaj, ale w późniejszych godzinach poprosiłam też o usg brzucha - z wiadomych względów doktor powiedział, że ona jest grzeczna, spokojna i kochana - tylko ją głaskać po tym ślicznym łepku :loveu:
  8. byłam dziś w lecznicy w sprawie naszej nowej znajdy i rozmawiałam z wetem, który operował Simbę - doktor zachwycony Simbą! nie mógł nachwalić, jaki to fantastyczny pies :)
  9. [quote name='xxxx52']super,ale wyczytalam na watku ,ze ktoras dogomanianka wspominala o poczcie i i pociagu (w pociagu maja lodoweczki ale czy by przetrzymali surowice ?)Ich dobra wola.[/QUOTE] tak, różne opcje były tak na szybko rozważane, ale ostatecznie surowica przyjedzie samochodem :)
  10. Pani Romo, surowicę przywiezie z Niemiec doświadczona osoba osobiście - na pewno będzie ją transportować tak jak trzeba :)
  11. Luca jest prześliczna! ma włoski jak spaniel, jedwabiste i falujące aż się ręce same do niej wyciągają :loveu: zaraz idę do lecznicy na rozmowę z doktorem [SIZE=3][B] DT potrzebny na już! [/B][SIZE=2]nawet jeśli będzie potrzebny jakiś zabieg, to sunia szuka DT, ponieważ lecznica hoteluje psy tylko w wyjątkowych przypadkach - zresztą jaki sens, żeby Luca siedziała zamknięta w klatce w lecznicy ona jest jeszcze młodziutka, potrzebny jej człowiek [/SIZE][/SIZE]
  12. widziałam chyba w dziale przygarnę psa, że ktoś szukał tej rasy
  13. muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem, ile osób wyraziło chęć pomocy :Rose: nie tylko na wątkach, ale też na pw [B][COLOR=blue]wszystkim dziękuję za wsparcie, za starania, wydzwanianie, pisanie - za szukanie surowicy, gdzie tylko możliwe[/COLOR][/B] to jest właśnie ta piękna strona dogomanii :)
  14. w takim razie trzeba to ustalić z Krzyśkiem, jak wróci to się dowiem, bo teraz z tego co wiem gania z Gosią po polach jakąś bezdomną sunię z ranną łapą :roll:
  15. [quote name='ania z poznania']Dzwoniłam do weta, nie ma w tej chwili w gabinecie ale zamówi!! [B]Na jutro 10 ampułek.[/B][/QUOTE] dziękujemy Aniu :loveu:
  16. zdjęcie "en face" cudowne! :loveu: bidulek z tą łapką, no ale trudno, oby tylko łapka się naprawiła
  17. prawdopodobnie będziemy mieć surowicę, ale dopiero w sobotę
  18. poza tym dla kupujących jest lepiej, bo przelewają do Ciebie jedną kwotę za przedmiot + koszt przesyłki, a nie na dwa różne konta Ty na konto fundacji przelewasz jedną zbiorczą kwotę za sprzedane rzeczy i Gosia nie musi wtedy szukać w przelewach i potwierdzać każdego przysłowiowego 5 zł :)
  19. niestety, niedobre wieści :( pocieszające tylko, że Basra jednak jak do tej pory miała lżejsze objawy, niż Roxi jest duża i silna, dobrze odżywiona - trzeba mieć nadzieję, że da radę
  20. [quote name='inga.mm'] Supergoga, z Animalią w Twojej osobie będę się sama rozliczała, bo dostałam pozwoleństwo na puszczanie pieniędzy przez konto prywatne.[/QUOTE] tak jest lepiej, bo łatwiej ogarnąć - jedna konkretna kwota, zamiast kilku mniejszych
  21. [quote name='Kacedy'] Dzisiaj zrobił poza kliniką pierwsze "dłuuuuuuugie siiiiiiiiiiii", po którym to mina mu się od razu poprawiła :) [/QUOTE] fajnie! :D
×
×
  • Create New...