Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. dziękujemy za życzenia :) dla Waszej Rodzinki także wesołych świąt!
  2. ja też trzymam kciuki, chociaż mi tak jakoś dziwnie, jak pomyślę, że miałby opuścić miejsce, gdzie jest taki szczęśliwy
  3. tak?? jak, kiedy? a to nowość! cieszę się, ona jest taka słodziutka, mam nadzieję, że będzie na rączkach noszona :loveu:
  4. Ajula

    Hexi i Gacek

    [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/107/sroki012.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9325/sroki018.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/686/sroki019.jpg[/IMG]
  5. Ajula

    Hexi i Gacek

    za naszym oknem zamieszkały sroki :) krzątają się i budują gniazdko Trochę jestem niezadowolona, bo akurat z tej strony mam sypialnię, i jak będą mnie budziły skrzeczeniem o 5 rano, to nie będzie to przyjemne. Ale co zrobić, przecież one nie wiedzą, że ja z tej strony akurat śpię ;) [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/1540/sroki006.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3361/sroki003.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8236/sroki010.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4269/sroki011.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Asia_Rawicz'] Troszkę ostatnio schudł, ale na dobre mu to wyszło. No i jak zrzucił sierść zimową to od razu inny psiak. [/QUOTE] wygląda doskonale, jest bardzo zadbany :) wyczesujecie go?
  7. fajnie wygląda, zadowolona z życia, chyba bardzo lubi swojego opiekuna :)
  8. [quote name='karolcia1509'] Poki co to moim marzeniem jest Lenka która merda ogonkiem na moj widok:loveu:[/QUOTE] i o to chodzi, i tak właśnie będzie :)
  9. [quote name='irlandzkie']Mishkę rozpiera energia, już nie chce klatki. Zazdrości Miśkowi.[/QUOTE] zdrowieje, ma więcej siły i ochoty do życia :)
  10. Boogi muszę powiedzieć, że Edek baaardzo pasuje do Twojego dywanu :eviltong:
  11. Luca była dziś u weta, na łapkę dalej utyka, ale jest trochę lepiej wet raz jeszcze przeanalizował zdjęcia i jej reakcję na kręcenie łapką, i nadal uważa, że nie ma podstaw do ingerencji chirurgicznej, powiedział, że ten problem z łapką mogła mieć już dawno, bo mięśnie są w stanie zanikowym, a to nie dzieje się przez kilka dni, tylko tygodnie być może ten śrut urażał nerw, dlatego oszczędzała łapkę Luca jeszcze przez 6 dni będzie dostawała leki, za tydzień się okaże co dalej. Dziś miała usg jamy brzusznej - w brzuszku wszystko ok, szczeniąt brak :) Po zakończeniu kuracji lekami wet określi termin sterylizacji i usunięcia śrutu z łapki. Maleńka nie wykazała cienia agresji podczas badania, chociaż to wszystko się jej nie podobało. Jest taka śliczna! Jak będzie wykąpana i wyczesana, to będzie z niej prawdziwa piękność :loveu: Jest czarna, a oczki ma koloru piwnego - pięknie to wygląda
  12. jak urosła! śliczna misia z niej, i pomyśleć, że biedactwo się na budowie w śniegu urodziło..... a teraz może spać w objęciach swojej Pańci :loveu:
  13. serce rośnie, że tyle osób przyszło i troszczy się o Edka :loveu:
  14. super, same dobre wieści od Was :) Majka wygląda pięknie - smukła, błyszcząca, roześmiana fajnie jej u Was, ale niech już idzie do domu :D
  15. no nieźle :D będą miały maludy co memlać
  16. jutro lekarz powie, co dalej z łapką, jeśli to było tylko potłuczenie, to powinno się przy pomocy leków wyleczyć a śrut - to trzeba będzie wyjąć
  17. bardzo ładna psinka :loveu:
  18. pewnie radości było mnóstwo :) najważniejsze, że wróciły całe i zdrowe!
  19. cieszę się, że maluchy już w domu :loveu:
  20. [quote name='malawaszka']no to rezerwujcie jeśli jest taka możliwość - Ajula czy Twój TZ może po 4 maja?[/QUOTE] na pewno jakiś dzień znajdzie
×
×
  • Create New...