Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. ale to jeszcze trochę potrwa, zanim się hormony wyciszą, jednak na dłużą metę powinno być lepiej
  2. najważniejsze, że nie atakuje tych małych rezydentów miski może Pani musi pochować i dawać im jeść oddzielnie
  3. trzymam kciuki, żeby te ogłoszenia przyniosły dom dla Dżumki
  4. o rany......... szczęśliwej drogi psiaczku
  5. [quote name='grzybkowa'] Przyznam ze od rana się trochę stresuję ... tak długo Majeczka u nas już jest że bedziemy wszyscy za nią tęsknić .[/QUOTE] taki już los domu tymczasowego :glaszcze:
  6. [quote name='ronja']nie mąż Ajuli, tylko Ajlii;) [/QUOTE] ok, jak widać nie jednemu psu burek :evil_lol:
  7. [quote name='Asia_Rawicz'] Jeszcze nie rozrabia co oznacza, że zastrzyk jeszcze działa, za to reszta psiaków troskliwie go obwąchuje i liże po pyszczku:) [/QUOTE] witamy siostrę Asi :) aż szkoda, że zastrzyk w końcu przestanie działać i Rudi znowu wskoczy na wysokie obroty ;) cieszę się, że zabieg odbył się bez problemów
  8. w nowym Dt będzie miała małego kolegę :) [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/530/luka011.jpg[/IMG] Psinka bardzo szybko się przyzwyczaja do ludzi, nie podobało się jej, że Krzysiek ją zostawia. Dt pewnie będzie dziś musiał się nagimnastykować, żeby przekonać malutką, że w tym domu też jest fajnie.
  9. Luca zmieniała dziś miejsce pobytu, pojechała do innego DT, bo być może u Elooni będzie potrzebne miejsce dla kogoś innego tu jeszcze u Elooni, patrzcie i podziwiajcie, jaka śliczna :loveu: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2862/luka001.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9104/luka002.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/5605/luka007.jpg[/IMG]
  10. [quote name='ronja'] Jurysia zawiezie mąż Ajli za zwrot kosztów (około 300zł jak zrozumiałam) w sobotę lub pon rano. pani Jurysiowa dała 50zł, musimy uzbierać resztę [/QUOTE] to pomyłka, ale chyba już wyjaśniona?
  11. o rany......ale się dzieje :) aż trudno uwierzyć, że Juryś wreszcie będzie miał dom
  12. [quote name='eloonia']Szkoda, że pauli27 nie napisała do kogo konkretnie zwróciła się do pomoc - ja osobiście chętnie bym się dowiedziała jakich to kompletnych ignorantów spotkała na swojej drodze, chociażby po to żeby ich dokładnie unikać w przyszłości... [/QUOTE] racja, co jakiś czas szukamy szkoleniowców, behawiorystów dla naszych podopiecznych, dobrze by było wiedzieć, kto nie ma pojęcia o szkoleniu psów i kogo trzeba unikać :roll: dlatego prosiłam, żeby Pauli podała, do kogo dzwoniła, z kim rozmawiała
  13. szok jakie zaniedbane :crazyeye: biedne psiaki
  14. [quote name='LidkaWejman'] Tu już nie ma co gdybać, co by było gdyby...Ważne,że Edek nie jest w pseudo, że wygrzewa sobie dupsko na balkonie, zżera ścierki do naczyń i jest szczęśliwy i to jest SENS CAŁEGO TEGO ZAMIESZANIA, nieważne jesteśmy my i nasze odczucia tylko Edka i o tym pamiętajmy [/QUOTE] zgadza się :)
  15. [quote name='ronja']u Jurysia po staremu. jutro wizyta przedadopcyjna - trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] to jednak nie po staremu! :D trzymam z całych sił, ten wspaniały pies zasługuje na najlepszy dom!
  16. ciekawe co słychać u Jurysia po świętach :)
  17. coraz bardziej lubię jamniki :D
  18. jeszcze wypłoszony biedak, ale może się wszystko ułoży :) oby się tylko rezydenci pogodzili z jego obecnością
  19. cudowna opowieść! super :loveu:
  20. kochana psinka :) oby spodobala się komuś fajnemu
  21. [quote name='pauli27']szukałam pomocy..[/QUOTE] to dziwne, że jej nie znalazłaś, bo w Poznaniu i okolicach jest ich dużo [URL]http://www.radosnypies.com/oferta/?gclid=CPTs0czGuqgCFZgA3godDkXWCg[/URL] [URL]http://abc.poznan.pl/[/URL] [URL]http://www.nawoli.pl/[/URL] [URL]http://www.czterylapyszkola.pl/[/URL] [URL]http://www.urban.poznan.pl/[/URL] [URL]http://www.pawelzielinski.pl/[/URL] [URL]http://www.psota.eu/[/URL] więcej mi się nie chce wklejać...... do którego z tych miejsc zadzwoniłaś i poprosiłaś o szkolenie/poradę/konsultację? [quote name='pauli27']...łatwo jest osądzac....a nikt nawet nie pisnał, że przy Edku mi pomoże ( tresura, wychowanie) i wtedy Mały zostanie u mnie- przyjechały Panie i go zabrały...[/QUOTE] my nie jesteśmy ośrodek szkolenia psów, tylko fundacja, która ratuje połamane, ranne, bezdomne zwierzęta my nie jesteśmy od tresury :roll:
  22. Wesołych jajek i kolorowego zająca Dropku i Muzzy!
×
×
  • Create New...