Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. mamy sunię i szczeniaki - 10 sztuk zostały umieszczone w kojcu w awaryjnym Dt sunia miała norę pod niskimi płożącymi się iglakami na wprost wejścia do jednego z instytutów na Morasku, dosłownie naprzeciw schodów - w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu - znaleźli ją studenci, którzy usłyszeli piszczenie szczeniaków, zawiadomili nas, przyjechaliśmy i zabraliśmy towarzystwo
  2. ile ogłoszeń! może ktoś sensowny zadzwoni
  3. w sumie dobrze, że wrócił z tej adopcji ;)
  4. tak miało być :) byłam widziałam potwierdzam - to miejsce to raj dla zwierząt, widać po Gufim i rezydentce owczarce, że są szczęśliwymi psami, a Batumi jakby wiedziała komu się przypodobać, bo po zabawie ułożyła się przy stopach pana :) Pan był zachwycony :)
  5. żółty Pikuś wygląda odlotowo :megagrin: niewidzialne krzesłko też jest super :evil_lol: ale odpasiony jest jak foka
  6. no nie wierzę :( a dlaczego? choć to i tak nie ma znaczenia dlaczego a basra zostaje, czy też wraca?
  7. nadal szczuplak, ale już lepiej wygląda. I chyba sierść ma ładniejszą
  8. [quote name='Asia_Rawicz'] Teraz już śpi sobie jak to zwykle bywa na grzbiecie ale z pewnością pozdrawiam wszystkich, którzy do niego zaglądają.[/QUOTE] zaglądamy, nawet jak nic nie piszemy :)
  9. a ja się bardzo cieszę, że Pan Wojtek informuje nas o Misiu/Horacym :) wiele osób adoptujących tego nie robi, a dla nas to ważne - bo możemy się cieszyć szczęściem psiaka, któremu pomagalismy, widzimy efekty naszych starań i to nam dodaje sił
  10. mi też się podoba, wygląda na mądrego psa
  11. ona jest na pewno sprytna i się dobrze ukryła, skoro do tej pory nie daje się złapać, a ciągle ją ktoś widzi
  12. Jutro i w czwartek na kampusie mają wielkie grillowanie - święto z koncertami itp. Nie będziemy w związku z tym szukać, bo będą tam setki ludzi i wielki hałas, jak ona tam jest to nie wyjdzie
  13. dobre wiadomości :) wygląda na to, że już możemy przestać się martwić o Misia/Horacego
  14. duży chłopak z niego
  15. o mammo padłam - jaki PIĘKNY glutek! :loveu:
  16. ale ona śliczna :loveu: pasują do siebie z Twoim psiakiem
  17. aaa....... racja, już wiem :) jasne, przecież Pepsiula przyjechała z Gaju :)
  18. [quote name='eloonia'] jak się młoda zainteresowała siatkami to wszystko ją ciekawiło... [/QUOTE] ale jak ją zainteresują karteczki, to ja się bez nich obejdę, niech sobie na nich popisze :D
  19. [quote name='sziba']Fundacja nie ma kasy. [/QUOTE] jaka Fundacja? czy psami ze schroniska w Gaju opiekuje się jakaś Fundacja? przepraszam, że tak głupio pytam, ale po prostu nie wiem, nie znam schroniska w Gaju
  20. jakby go zobaczył dr Garncarz, to mielibyśmy wiarygodną opinię o stanie oczu Cezara, ale badanie u dr garncarza też kosztuje...... dziewczyny co Wy na ten pomysł? Okazja jest dobra - BeaBono może zabrać Cezara na badania, tylko by trzeba zrobić zrzutkę na to badanie
  21. szlag by to trafił co za ludzie, już się nawet nie chce komentować nie wierzę w taką wymówkę
  22. ja polecam z całego serca hotelik u Ronji, gdzie był niewidomy Juryś, ja płaciłam składkę na jego utrzymanie u Ronji i nie żałuję, bo mu było dobrze jakby był pomysł na zbieranie deklaracji, to ja się dorzucę
  23. [quote name='eloonia'] co trzeba oddac Ajuli... [/QUOTE] zdaje się, że moje są tylko karteczki :)
  24. [COLOR=#008000][B][COLOR=black] Janusz Węgiełek "Wiślany szlak"[/COLOR] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/9822/szlak.jpg[/IMG] [B][COLOR=black] popytajcie znajomych, może ktoś akurat ma, to odkupimy[/COLOR][/B][/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...