-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
zadowolona Majka :loveu: domku dzięki! -
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
cieszę się, że wszystko ok :) -
ale nie zawsze
-
Czekoladowy Toffioddany z hotelu do schronu - znalazł własny dom
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
sprawdzanie czipa to nie problem, bo każdy wet w Poznaniu ma czytnik, a wszystkie psy po trafieniu do fundacji jadą do weta - wtedy od razu sprawdza się, czy pies ma czipa -
dopiero co do domu pojechał niewidomy Juryś - po dwóch latach pobytu w hoteliku! ale warto było, bo Ronja w hoteliku zajęła się cudownie Jurysiem, był tam szczęśliwy i warto było czekać na dom, bo dom jest udany może i Cezar znajdzie dom, bo jest piękny - ale nie wiadomo kiedy :( jakby miał czekać dwa lata na dom w schronisku to tragedia :( a na oczach wygląda jakby miał zaćmę - Juryś też ma takie oczy, nie dało sie ich wyleczyć
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Misiu miał szczęście, że znalazł swój kochający dom dziewczyny i chłopaki zajrzyjcie do niewidomego owczarka, który jest w schronisku w gaju jest przerażony, nie wie co się dzieje, nie mogę na to patrzeć, pomóżcie chociaż rozkręcić wątek Bea może byś dała o nim znać na forum owczarkowe [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207185-Niewidomy-Cezar-B%C5%82aga-o-pomoc-%28dt-ds%29-Gaj"]http://www.dogomania.pl/threads/207185-Niewidomy-Cezar-B%C5%82aga-o-pomoc-%28dt-ds%29-Gaj[/URL] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/4606/dsc07400j.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
dziewczyny zobaczcie - kolejny Juryś w schronisku :( może by tak zabrać go na miejsce Jurysia, może by się zgodzili deklarowicze uratować kolejnego Jurysia :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/207185-Niewidomy-Cezar-B%C5%82aga-o-pomoc-%28dt-ds%29-Gaj[/url] -
co za tragedia :( jaki on przerażony a nie dałoby się uzbierać kasy na jakiś hotelik? trzeba pościągać dziewczyny od owczarków, napisać o nim na forum owczarkowym
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojski76'] A dla zainteresowanych - o kolorze jego sierści mówi się "dzicza":) [/QUOTE] dzicza :D nie słyszałam takiego określenia :D że niby wygląda jak dzik? -
zmieniłam i podałam w pierwszym poście telefon do Anety, bo ja nie mogę jutro odbierać
-
na jaki? szukamy słonia? :D
-
biedak......:(
-
dowiedzieliśmy się dzisiaj, że sunia oprócz wizyt w nowej części kampusu przebywa często koło instytutu geografii, tam jest mnóstwo lasu i krzaków, w których może się ukryć, nie widzieliśmy jej, znaleźliśmy tylko świeżo wykopaną norę - być może to jest jej kryjówka portier powiedział, że często ją widywał, ale nie pamięta, kiedy ostatnio jutro ciąg dalszy poszukiwań, ja jutro pracuję od rana do wieczora, ale[B] grupa poszukiwawcza umówiła się na godz. 18.00 przy instytucie geografii[/B] kto się może przyłączyć? [B]prosimy o wsparcie![/B]
-
hurra :multi: to już chyba tam zostanie :loveu:
-
Czekoladowy Toffioddany z hotelu do schronu - znalazł własny dom
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
niesamowicie podobny, wręcz identyczny :crazyeye: oby to był Maniek! trzymam mocno kciuki -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nano']Shenan odbiera dziś rzeczy dla Mishki, Ajula twoje fanty z bazarku też jej przekaże ok ? :)[/QUOTE] ........ok :) -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='mussimusk']wychodzi na to że trzeba wszystko sprawdzać - dobry wywiad to podstawa :)[/QUOTE] ale jak sprawdzać? warunki dla psów w domu dobre, jest wetem - więc opieka wet na miejscu, Misiem po operacji oka zajmowała się dobrze, kto pomyślał, że akurat Mishka zostanie zaniedbana -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
tak, oba psy są już w Poznaniu, Misio nadal pod opieką weta i finansową fundacji ze względu na pogryzione ucho, a Misha dochodzi do siebie u Elooni -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='irlandzkie'] Takie komentarze są rozbrajające, a najwięcej zazwyczaj mają do powiedzenia Ci którzy robią najmniej.[/QUOTE] błędny strzał, bo akurat "droga Marylin" jest bardzo pracowita :evil_lol: -
SkarpetKa, ale wiesz, żebyś nie miała kłopotów - bo my przecież będziemy szukać dziś wiatru w polu....... Aneta mówiła około 15.30 - możemy się spotkać na przystanku autobusowym na kampusie, jeszcze mi napisz raz na pw swój telefonu, bo miałam na kartce i gdzieś mi wcięło
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='mussimusk']Trzymam kciuki za Mishke , a tak na przyszłość to w poznaniu mamy świetnego fachowca od spraw ortopedycznych więc dlaczego tak daleko biedactwa w świat wysyłacie ? Gołańczyk może i jest mało lubiany :) no bo taki jest , ale to świetny fachowiec w tej dziedzinie sama się przekonałam i szczerze polecam [URL="http://www.wet-klinika.com"]www.wet-klinika.com[/URL][/QUOTE] tak, mamy w Poznaniu dobrych ortopedów, Mishka była operowana w Poznaniu do Irlandzkie pojechała na rehabilitację, bo Irlandzkie powiedziała, że jest wetem i ma możliwość przeprowadzenia Mishce wspaniałej rehabilitacji - masaże, lampy itp. -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='irlandzkie'] Poza tym Misio wygląda kwitnąco,co zresztą widać na zdjęciach przed i po, więc sugerujecie, że Jednego psa karmiliśmy i leczyliśmy, a drugiego, przepraszam co ...głodziliśmy???[/QUOTE] Misio też schudł, ale akurat jemu to wyszło na zdrowie. Ale ma pogryzione ucho - nie powiedziałaś o tym nikomu.... owszem, może się zdarzyć nawet w zabawie, że jeden pies skaleczy drugiemu ucho - ale nie powiedziałaś o tym, że Misio ma ranę na uchu i nie zadbałaś o zabezpieczenie rany [quote name='irlandzkie'] kiedy chcieliśmy wcześniej podjąć próby aktywności przednich kończyn,[B]z racji nawykowego chodzenia na śródręczu[/B], kategorycznie zabronił[/QUOTE] czy to jest odpowiedź na pytanie: dlaczego Misha ma rozpłaszczone przednie stopy? czyli ona chodzi jak foka, bo ma taki nawyk?? -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='irlandzkie'] Natomiast kilkutygodniowe ograniczenie ruchu ma swoje konsekwencje. [/QUOTE] wynika z Twojego postu, że zły stan zdrowia jest skutkiem kilkutygodniowego ograniczania ruchu - ale wiesz, takie coś to możesz mówić ludziom, którzy nie mają do czynienia z psami po zabiegach :roll: akurat na tym wątku są osoby, które miały dużo do czynienia z połamańcami, pielęgnowały psy po operacjach - i ja nie pamiętam, żeby jakiemuś psu pogorszyło się po "rehabilitacji" wszystkie przybierały na wadze, wszystkie z dnia na dzień były zdrowsze, - i o ile Mishka nie ma jakiegoś schorzenia które jest przyczyną chudości - to przyczyna może być jedna: złe/niedostateczne karmienie :angryy: -
ja jutro około 15.30 mogę
-
chyba by trzeba pochodzić po lesie przy kampusie, popatrzeć w krzaki, może ona gdzieś zrobiła sobie gniazdo tylko że ja w sobotę pracuję od rana do wieczora, a w niedzielę do południa ale jakby ktoś miał czas i mógł w sobotę połazić po lesie, to może akurat by ją zobaczył