Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Lodku nie mam czasu tu zaglądać, ale chociaż prześlę Tobie i Rytce szybkiego buziaka :)
  2. nadal nie ma żadnego zainteresowania?
  3. czy on jest różowy?
  4. na kotach się nie znam, ale to chyba jakiś rarytas?
  5. [quote name='eloonia'] Od niedzieli Misha jest u Shenan, która przejęła opiekę nad małą, wozi ją na rehabilitację, masuje, dba i rozpieszcza wprost nieprzyzwoicie. Misha przez większość dnia wyleguje się na trawce i grzeje dupinkę na słoneczku - aż jej zazdroszczę :oops: Tymczasem u mnie wylądowały szczeniaki z Jarocina... btw. muszę znaleźć ich wątek na dogomanii -> help![/QUOTE] takie lezenie na trawce to też przyjemność :) w takim razie prosimy Shenan o relację!
  6. super :) dziękujemy Pani Małgorzacie za wsparcie :Rose:
  7. - dziś zgłosiła się osoba z okolic Bielsko-Białej, myślę, że to fajny dom muszę kogoś poszukać na wizytę - jeśli kojarzycie, kto jest z tamtej okolicy, to dajcie znać - zgłosiła się mailowo osoba, która chce kupić następny worek karmy dla szczeniąt
  8. szybka akcja podziękować kolegom, że malizny nie zostawili na drodze i zabrali ze sobą ale ma fajowe uszy ta mała :)
  9. miały szczęście biedulki, że trafiły na takie psie ciocie :)
  10. sprawy rodzinne, bardzo przykre, tragedia oddanego psa to jedna sprawa - jemu znajdziemy w końcu dom, ale tam jest jeszcze tragedia dziecka
  11. dziś rano miałam dwa telefony o szczeniaki - jeden z Krakowa - wrażenia z rozmowy mam pozytywne, tylko czy damy tak daleko psa? Pani chce nawet po niego przyjechać, nie wiem, mam szukać kogoś na wizytę? - drugi z okolic Poznania, ale jak powiedziałam o ankiecie i wizycie, to Pani się rozłączyła
  12. jednak nie wszystkie dobrze trafiły :( Tytus wrócił z adopcji........... szuka domu, zrobimy mu nowe fotki i będą potrzebne ogłoszenia
  13. ale ona wyrosła :crazyeye:
  14. [quote name='SkarpetKa']Ja bym dodała o obowiązku sterylizacji/kastracji w odpowiednim wieku.[/QUOTE] to i tak jest w umowie
  15. [quote name='supergoga']A zajrzeliście na stronę Fundacji, widzieliście je? Może tak być?[/QUOTE] tekst na stronie fundacji super! a zdjęcia są po prostu zarąbiste, Darek chyba zawodowo powinien się zająć psią fotografią :) Amber jest prześliczna, ma chyba najładniejsze kolorki - takie bursztynowe i pomyśleć, że na początku stwierdziliśmy, że szkoda, że dwa są takie bure, bo nikt ich nie zechce
  16. Ajula

    Hexi i Gacek

    Gacio prezentuje oryginalne nakrycia głowy na bazarek :) [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8260/kepi009.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6852/kepi010.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7720/kepi017.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5166/kepi016.jpg[/IMG]
  17. bazarek dla Morii [url]http://www.dogomania.pl/threads/208806-Radio-na-korbk%C4%99-lalka-w-stroju-%C5%9Bl%C4%85sk.-czapki-arabskie-i-drobiazgi-do-8.06.godz-22.?p=16988088#post16988088[/url]
  18. [quote name='supergoga'] Adoipcje całkiem stoją.[/QUOTE] .....a nawet mamy cofkę, bo z adopcji wracają :(
  19. [quote name='Asia & Ginger']Morgawse według mnie lepiej będzie jeśli nowi właściciele przyjadą sami po psiaka. Jeśli Ty go zawieziesz i zostawisz, to na pewno będzie czekał na Twój powrót. Ale jeśli nie ma wyjścia, to czasem i tak trzeba. ;)[/QUOTE] Asia ma rację
  20. podrzucę chociaż te dwa słodziaki
  21. [quote name='What May NN']myślę, że ślimaki nie zaszkodzą ;-) białko i wapn w czystej postać ..[/QUOTE] i dużo żelatyny! będzie miał piękniejsze włosy i paznokcie :evil_lol:
  22. aż dziw bierze, że nikt nie pyta o taką piękną kochaną sunię
  23. gdzie te następne zdjęcia?? :mad:
×
×
  • Create New...