Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. drobnymi kroczkami naprzód :) będzie dobrze!
  2. [quote name='rytka'] kiedys moja kotka była najbardziej gnebiona kotka przez wszystkie wsiowe koty a teraz se odbija...[/QUOTE] bo teraz ona jest pani na włościach :D
  3. bazarek dla maludy [url]http://www.dogomania.pl/threads/214828-Nowe-rzeczy-dobre-na-prezenty%E2%80%93srebro-fili%C5%BCanki-tekstylia-Jysk-Ikea-do-25.09-g.22.00?p=17653195#post17653195[/url]
  4. przypomnę pięknego psiaka
  5. ale cudnie śpi :loveu: chyba już się czuje jak u siebie w domu
  6. biedulka pewnie się źle czuje, dlatego smutna :(
  7. o jak fajnie, wreszcie jakieś wieści :)
  8. [quote name='supergoga']Nie zapomnieli, ale co można stale pisac - jak nikt o niego nawet nie zapytał.[/QUOTE] mamy takich sporo, o których nikt nie pyta i pewnie będą siedzieć do końca życia za kratami :(
  9. [quote name='stukot']Pierwsze co mi przyszło go głowy to USG ale wet powiedział, że macica jest zbyt maleńka aby była widoczna w tym badaniu.[/QUOTE] a to ciekawe, nie wiedziałam, że u kotek trudno stwierdzić, czy jest macica :hmmmm: ale się nie znam na kotach, przy was się człowiek może dużo nauczyć :)
  10. też nie mogę tych oczu zapomnieć, nawet trudno mi coś napisać, bo mnie w brzuchu ściska
  11. [quote name='What May NN']mogę podjechać w przyszłym tygodniu! blisko mam, a może Ajula się ze mną wybierze?[/QUOTE] we wtorek nie mogę, w inne dni raczej mogę, ale wieczorem
  12. [quote name='KateBono']A USG jamy brzusznej ? Przecież wet może zobaczyć czy jest macica czy nie. No chyba, że się mylę i nie można w ten sposób[/QUOTE] no raczej się nie mylisz
  13. [quote name='supergoga']Nieprawda. [B]PO to jesteśmy, żeby tymczasy wspierać w opiece nad naszymi pupilami. Jak zbroją - naprawiamy.[/B] [/QUOTE] zgadzam się w 100% [B]najważniejszą część pracy robicie Wy Kasiu[/B] - opieka nad każdym psem jest absorbująca, a co dopiero nad chorym zwierzaczkiem (przy dużej ilości innych zwierzaczków) więc przynajmniej powinniśmy brać odpowiedzialność za szkody a nasz Gacek jak do nas trafił to darł wszystko na strzępy - z pościeli, kocyków, ubrań (Krzyśka koszul) rwał takie pasy zębami jak na szarpie dla powstańców ja też uważałam wtedy, że to jest zachowanie nerwowe - jak się poczuł pewniej i bezpieczniej, to przestał i nigdy więcej nic nie pogryzł
  14. Rytka nie chcesz go adoptować? gdzieś czytałam, że tęsknisz za prawdziwym psem, bo Twój dziadek Lodek to tylko śpi ;)
  15. nikt mi nie powiedział, że mamy nową biedulkę musiałam sobie sama na facebooku przeczytać :obrazic:
  16. Asia Ty jesteś tytan pracy!
  17. chociaż nie lubię kotów to muszę napisać, że to stworzenie jest przepiękne
  18. z tego co wiem, Krzysiek już rozmawiał z Panią i z Michałem z Goliny, i coś tam poustalali, Sandy ma mieć w najbliższych dniach test na mieszkanie i zostawanie sam jakiś czas w domu czyli - sprawa w toku :)
  19. najpierw polatajmy na miotłach :D zrób bazarek z miotłami, to kupię jedną, bo akurat moją starą ktoś mi ukradł z balkonu :cooldevi:
  20. o rany ile kotów :roll: a jak się rozmnożą, to będzie jeszcze więcej
  21. [quote name='What May NN']odp. P.Marka na moje pytanie o to czy Labi schudła: Labi trochę schudła, ale to z uwagi Na to, że ma teraz więcej ruchu. Jedzenia dostaje tyle, co Dog De Bordo. Więcej energii spala biegając po ogrodzie. Jest zdrowa i bardziej umięśniona. Nie ma powodów do niepokoju. :-)[/QUOTE] to miałam na myśli, że ma dużo ruchu i dlatego mięśnie się ładnie wyrabiają :) wygląda ładniej, niż kiedyś
  22. ja się dziś popłakałam ze śmiechu przeczytajcie od postu 161 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/124633-Uwaga-z%C5%81odziej-ps%C3%93w%21%21%21%21%21/page7"]http://www.dogomania.pl/threads/1246...93w!!!!!/page7[/URL]
  23. [quote name='ania z poznania']A Wy nie wiecie, Ciotki, co w domu macie, ale jak to przeczytacie to już będziecie wiedzieć :diabloti:! Od postu 161 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/124633-Uwaga-z%C5%81odziej-ps%C3%93w%21%21%21%21%21/page7"]http://www.dogomania.pl/threads/124633-Uwaga-z%C5%81odziej-ps%C3%93w!!!!!/page7[/URL] Przeczytałam i :mdleje:[/QUOTE] zapisuję się do klubu właścicieli diabelskich pomiotów, bo moje też czipowane :megagrin::megagrin: aż się popłakałam ze śmiechu, Krzysiek też - na głos sobie to czytaliśmy :roflt:
  24. ale fajowe fotki :loveu:
  25. Krystak zróbcie zdjęcia do ogłoszeń, jakby maluchy miały ogłoszenia, to może już by były w domach, przynajmniej niektóre. Jeśli możesz, to się dowiedz, co z tymi fakturami za odrobaczanie, szczepienia itd. Nie lubimy mieć zaległości finansowych. Animalia zobowiązała się do pokrycia wydatków weterynaryjnych, chcemy to rozliczyć.
×
×
  • Create New...