-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
drobnymi kroczkami naprzód :) będzie dobrze! -
[quote name='rytka'] kiedys moja kotka była najbardziej gnebiona kotka przez wszystkie wsiowe koty a teraz se odbija...[/QUOTE] bo teraz ona jest pani na włościach :D
-
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
bazarek dla maludy [url]http://www.dogomania.pl/threads/214828-Nowe-rzeczy-dobre-na-prezenty%E2%80%93srebro-fili%C5%BCanki-tekstylia-Jysk-Ikea-do-25.09-g.22.00?p=17653195#post17653195[/url] -
przypomnę pięknego psiaka
-
ŁANIA - sunia wyrzucona w lesie- znalazła swój własny DOM na zawsze!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ale cudnie śpi :loveu: chyba już się czuje jak u siebie w domu -
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
biedulka pewnie się źle czuje, dlatego smutna :( -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
o jak fajnie, wreszcie jakieś wieści :) -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Nie zapomnieli, ale co można stale pisac - jak nikt o niego nawet nie zapytał.[/QUOTE] mamy takich sporo, o których nikt nie pyta i pewnie będą siedzieć do końca życia za kratami :( -
Komu się marzy pers? Strzępek - roczna kotka do adopcji.
Ajula replied to BeaBono's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='stukot']Pierwsze co mi przyszło go głowy to USG ale wet powiedział, że macica jest zbyt maleńka aby była widoczna w tym badaniu.[/QUOTE] a to ciekawe, nie wiedziałam, że u kotek trudno stwierdzić, czy jest macica :hmmmm: ale się nie znam na kotach, przy was się człowiek może dużo nauczyć :) -
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
Ajula replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
też nie mogę tych oczu zapomnieć, nawet trudno mi coś napisać, bo mnie w brzuchu ściska -
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN']mogę podjechać w przyszłym tygodniu! blisko mam, a może Ajula się ze mną wybierze?[/QUOTE] we wtorek nie mogę, w inne dni raczej mogę, ale wieczorem -
Komu się marzy pers? Strzępek - roczna kotka do adopcji.
Ajula replied to BeaBono's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='KateBono']A USG jamy brzusznej ? Przecież wet może zobaczyć czy jest macica czy nie. No chyba, że się mylę i nie można w ten sposób[/QUOTE] no raczej się nie mylisz -
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Nieprawda. [B]PO to jesteśmy, żeby tymczasy wspierać w opiece nad naszymi pupilami. Jak zbroją - naprawiamy.[/B] [/QUOTE] zgadzam się w 100% [B]najważniejszą część pracy robicie Wy Kasiu[/B] - opieka nad każdym psem jest absorbująca, a co dopiero nad chorym zwierzaczkiem (przy dużej ilości innych zwierzaczków) więc przynajmniej powinniśmy brać odpowiedzialność za szkody a nasz Gacek jak do nas trafił to darł wszystko na strzępy - z pościeli, kocyków, ubrań (Krzyśka koszul) rwał takie pasy zębami jak na szarpie dla powstańców ja też uważałam wtedy, że to jest zachowanie nerwowe - jak się poczuł pewniej i bezpieczniej, to przestał i nigdy więcej nic nie pogryzł -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Rytka nie chcesz go adoptować? gdzieś czytałam, że tęsknisz za prawdziwym psem, bo Twój dziadek Lodek to tylko śpi ;) -
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
nikt mi nie powiedział, że mamy nową biedulkę musiałam sobie sama na facebooku przeczytać :obrazic: -
Zagłodzony mix doga - Diuk pojechał do swego domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Asia Ty jesteś tytan pracy! -
Komu się marzy pers? Strzępek - roczna kotka do adopcji.
Ajula replied to BeaBono's topic in Kotki już w nowych domach
chociaż nie lubię kotów to muszę napisać, że to stworzenie jest przepiękne -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
z tego co wiem, Krzysiek już rozmawiał z Panią i z Michałem z Goliny, i coś tam poustalali, Sandy ma mieć w najbliższych dniach test na mieszkanie i zostawanie sam jakiś czas w domu czyli - sprawa w toku :) -
o rany ile kotów :roll: a jak się rozmnożą, to będzie jeszcze więcej
-
[quote name='What May NN']odp. P.Marka na moje pytanie o to czy Labi schudła: Labi trochę schudła, ale to z uwagi Na to, że ma teraz więcej ruchu. Jedzenia dostaje tyle, co Dog De Bordo. Więcej energii spala biegając po ogrodzie. Jest zdrowa i bardziej umięśniona. Nie ma powodów do niepokoju. :-)[/QUOTE] to miałam na myśli, że ma dużo ruchu i dlatego mięśnie się ładnie wyrabiają :) wygląda ładniej, niż kiedyś
-
ja się dziś popłakałam ze śmiechu przeczytajcie od postu 161 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/124633-Uwaga-z%C5%81odziej-ps%C3%93w%21%21%21%21%21/page7"]http://www.dogomania.pl/threads/1246...93w!!!!!/page7[/URL]
-
[quote name='ania z poznania']A Wy nie wiecie, Ciotki, co w domu macie, ale jak to przeczytacie to już będziecie wiedzieć :diabloti:! Od postu 161 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/124633-Uwaga-z%C5%81odziej-ps%C3%93w%21%21%21%21%21/page7"]http://www.dogomania.pl/threads/124633-Uwaga-z%C5%81odziej-ps%C3%93w!!!!!/page7[/URL] Przeczytałam i :mdleje:[/QUOTE] zapisuję się do klubu właścicieli diabelskich pomiotów, bo moje też czipowane :megagrin::megagrin: aż się popłakałam ze śmiechu, Krzysiek też - na głos sobie to czytaliśmy :roflt:
-
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ale fajowe fotki :loveu: -
Krystak zróbcie zdjęcia do ogłoszeń, jakby maluchy miały ogłoszenia, to może już by były w domach, przynajmniej niektóre. Jeśli możesz, to się dowiedz, co z tymi fakturami za odrobaczanie, szczepienia itd. Nie lubimy mieć zaległości finansowych. Animalia zobowiązała się do pokrycia wydatków weterynaryjnych, chcemy to rozliczyć.
- 201 replies
-
- dzika
- szczeniaki
-
(and 1 more)
Tagged with: