-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Spanielek Lucek - łagodny i kochany pojechał do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a potem je wystawimy w dziale "Do adopcji" ;) -
Spanielek Lucek - łagodny i kochany pojechał do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
musimy chyba sobie sprawić jakieś dzieci do testowania :D taki prawdziwy spanielek z tego Lucka i ma ładne imię -
Elka, szczeniak którzy przeżył wypadek - pojechała do domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
i kolorek ładny :) -
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
możliwe, na karmę dla psów :diabloti: -
a to swoją drogą.......
-
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']A żeby Wam tak wesoło nie było - 2 nasze pieski mają domki - 3 przybyły. Właśnie zakładam wątki!!![/QUOTE] nawet się człowiek nacieszyć nie zdąży :mad: -
Kotka po śmierci właścicielki - już w DS
Ajula replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='supergoga'] A mam kolejna kocią biedę - przeganiana w trakcie porodu po Starym Rynku koteczka - Pani ją zabrała bo już poród szedł. [/QUOTE] o matko jaki koszmar :( władze miasta by mogły dawać kasę na sterylizację tych miejskich kotów, bo to jakiś koszmar ciągle nowe kocięta -
ona ma jakiś dziwny przymus chodzenia w kółko może szuka swoich ludzi :(
-
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
cudownie teraz trzymamy kciuki, żeby malutka się dobrze zaaklimatyzowała i żeby była grzeczna :) -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
buuu i się popłakałam ze szczęścia i wzruszenia :multi: tak czułam, że nie oddacie Rudolfa gdzie byłby tak szczęśliwy jak u Was..? dziękujemy Waszej wspaniałej Rodzince a odwiedzać Rudolfa wirtualnie będziemy nadal! -
[quote name='rytka']...zyczcie mi szczesliwej drogi przyda sie bo jak utkwimy z Lodziem z jakies dziurze....[/QUOTE] trzeba było wziąść numery telefonów do wszystkich dogomanek na trasie, jakbyś gdzies utknęła, to telefon do przyjaciela i by Wam pomogły - w końcu wieziesz jego Lordowską Mość - rezydenta Dogomanii :D
-
[quote name='agaga21'] szczurowata będzie miała sterylkę ok 2 tygodnie po zakończeniu cieczki. rozmawiałam z dr ciborowskim, powiedział, że wolałby ją ciąć 2 miesiące po ale ciął już wielokrotnie w różnych bardziej lub mniej dogodnych momentach. [/QUOTE] nie martw się, moja Hexi miała przyspieszoną sterylizację jakieś 4 tygodnie po pierwszej cieczce i wszystko ok. Za 1,5 miesiąca skończy 8 lat, szybka sterylizacja nie miała żadnego wpływu na nic. A że biedulka Luna będzie cierpieć przez kilka dni, to inna sprawa..... ja to nawet się popłakałam z żalu, jak Hexi pierwszą noc i pierwszy dzień po zabiegu cierpiała. Potem szybko się wygoiło i zapomnieliśmy :)
-
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']a i jak sie wywinał z obrozy pobiegł na droge no to myslimy tragedia blisko a tu niespodzianka kiedy jest sam tez nie goni aut wtedy go nie interesuja...[/QUOTE] on jak mieszkał pod choinką, to miał dużo do czynienia z samochodami, bo to było przy ruchliwej drodze nigdy nawet nie szczekał na samochody to chyba smycz to powoduje to jest tak samo, jak sytuacja z psami, które luzem puszczone nie interesują się innymi psami, a jak są na smyczy, to wścieklizny dostają -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Ajula replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Kora']Ona jest z Łodzi zreszta masz adres moze trzeba wyslac jakas przytomna dogomaniaczke dla mnie ktos kto oszukuje zwierzeta to dno![/QUOTE] zgadza się - jeden raz można się zagapić, albo pomylić, ale tyle razy - panna sobie leci z nami :roll: przejrzałam jej posty, wydaje mi się, że to małolata, może warto naskarżyć rodzicom -
przypomnij się malutka, może ktoś pomoże
-
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
oj a czemu kaszle? od początku czy dopiero teraz? -
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
to wspaniale, że mała Mimi czuje się lepiej, wyglądała na początku okropnie, a dzięki Wam dziewczyny niedługo wszyscy zapomną, że kiedyś była taka chudziutka -
raczej nie miała ogłoszeń ale chyba nie dla każdego się nadaje?
-
lepsze niż rzeka, ale na dłuższą metę to nie jest rozwiązanie :( kto weźmie ją na DT?? utrzymanie staruszki możemy sfinansować, ale nie mamy jej gdzie umieścić....
-
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
nadal odpasiony :D a skakać tak wysoko to Pikuś umiał od początku :) -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
śliczne zdjęcia! a ta żółta chusteczka podkreśla jego urodę :iloveyou: najbardziej podoba mi się ostatnia wersja plakaciku -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
zielone weselsze :) -
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN']dzięki wpłacie supergogi i Ancyk Sauron ma 100zł na plusie :-) [/QUOTE] na ten miesiąc na plusie, a nie wiadomo, jak długo posiedzi