Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. a potem je wystawimy w dziale "Do adopcji" ;)
  2. musimy chyba sobie sprawić jakieś dzieci do testowania :D taki prawdziwy spanielek z tego Lucka i ma ładne imię
  3. możliwe, na karmę dla psów :diabloti:
  4. a to swoją drogą.......
  5. [quote name='supergoga']A żeby Wam tak wesoło nie było - 2 nasze pieski mają domki - 3 przybyły. Właśnie zakładam wątki!!![/QUOTE] nawet się człowiek nacieszyć nie zdąży :mad:
  6. [quote name='supergoga'] A mam kolejna kocią biedę - przeganiana w trakcie porodu po Starym Rynku koteczka - Pani ją zabrała bo już poród szedł. [/QUOTE] o matko jaki koszmar :( władze miasta by mogły dawać kasę na sterylizację tych miejskich kotów, bo to jakiś koszmar ciągle nowe kocięta
  7. ona ma jakiś dziwny przymus chodzenia w kółko może szuka swoich ludzi :(
  8. cudownie teraz trzymamy kciuki, żeby malutka się dobrze zaaklimatyzowała i żeby była grzeczna :)
  9. buuu i się popłakałam ze szczęścia i wzruszenia :multi: tak czułam, że nie oddacie Rudolfa gdzie byłby tak szczęśliwy jak u Was..? dziękujemy Waszej wspaniałej Rodzince a odwiedzać Rudolfa wirtualnie będziemy nadal!
  10. [quote name='rytka']...zyczcie mi szczesliwej drogi przyda sie bo jak utkwimy z Lodziem z jakies dziurze....[/QUOTE] trzeba było wziąść numery telefonów do wszystkich dogomanek na trasie, jakbyś gdzies utknęła, to telefon do przyjaciela i by Wam pomogły - w końcu wieziesz jego Lordowską Mość - rezydenta Dogomanii :D
  11. [quote name='agaga21'] szczurowata będzie miała sterylkę ok 2 tygodnie po zakończeniu cieczki. rozmawiałam z dr ciborowskim, powiedział, że wolałby ją ciąć 2 miesiące po ale ciął już wielokrotnie w różnych bardziej lub mniej dogodnych momentach. [/QUOTE] nie martw się, moja Hexi miała przyspieszoną sterylizację jakieś 4 tygodnie po pierwszej cieczce i wszystko ok. Za 1,5 miesiąca skończy 8 lat, szybka sterylizacja nie miała żadnego wpływu na nic. A że biedulka Luna będzie cierpieć przez kilka dni, to inna sprawa..... ja to nawet się popłakałam z żalu, jak Hexi pierwszą noc i pierwszy dzień po zabiegu cierpiała. Potem szybko się wygoiło i zapomnieliśmy :)
  12. piękne psiaki piękne słoneczniki piękne papryki i ogólnie wszystko piękne! :)
  13. [quote name='rytka']a i jak sie wywinał z obrozy pobiegł na droge no to myslimy tragedia blisko a tu niespodzianka kiedy jest sam tez nie goni aut wtedy go nie interesuja...[/QUOTE] on jak mieszkał pod choinką, to miał dużo do czynienia z samochodami, bo to było przy ruchliwej drodze nigdy nawet nie szczekał na samochody to chyba smycz to powoduje to jest tak samo, jak sytuacja z psami, które luzem puszczone nie interesują się innymi psami, a jak są na smyczy, to wścieklizny dostają
  14. [quote name='Kora']Ona jest z Łodzi zreszta masz adres moze trzeba wyslac jakas przytomna dogomaniaczke dla mnie ktos kto oszukuje zwierzeta to dno![/QUOTE] zgadza się - jeden raz można się zagapić, albo pomylić, ale tyle razy - panna sobie leci z nami :roll: przejrzałam jej posty, wydaje mi się, że to małolata, może warto naskarżyć rodzicom
  15. przypomnij się malutka, może ktoś pomoże
  16. oj a czemu kaszle? od początku czy dopiero teraz?
  17. to wspaniale, że mała Mimi czuje się lepiej, wyglądała na początku okropnie, a dzięki Wam dziewczyny niedługo wszyscy zapomną, że kiedyś była taka chudziutka
  18. raczej nie miała ogłoszeń ale chyba nie dla każdego się nadaje?
  19. lepsze niż rzeka, ale na dłuższą metę to nie jest rozwiązanie :( kto weźmie ją na DT?? utrzymanie staruszki możemy sfinansować, ale nie mamy jej gdzie umieścić....
  20. nadal odpasiony :D a skakać tak wysoko to Pikuś umiał od początku :)
  21. śliczne zdjęcia! a ta żółta chusteczka podkreśla jego urodę :iloveyou: najbardziej podoba mi się ostatnia wersja plakaciku
  22. [quote name='What May NN']dzięki wpłacie supergogi i Ancyk Sauron ma 100zł na plusie :-) [/QUOTE] na ten miesiąc na plusie, a nie wiadomo, jak długo posiedzi
×
×
  • Create New...