-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
JKP chyba w tych dniach musiała wyjechać, Bunia miała iść na przechowanie do znajomych, Asia wróci, to pewnie napisze, co się dzieje ze staruszką
-
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Michał przysłał książeczkę Sandiego, jakby co to jest u mnie, nie mam teraz jak jej przekazać -
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']A Kasia nam tu nic nie mówi :mad:????[/QUOTE] pewnie nie może wydusić z siebie słowa z rozpaczy, że będzie musiała oddać Ciapka :diabloti: -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ojtam mi się właśnie na początku skojarzył z Leninem, bo ta bródka podobna a kto to był Lenin, to większość ludzi dziś już nie wie ;) -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
tego właśnie nam brakowało - opowieści o przygodach Filutka :) -
Spanielek Lucek - łagodny i kochany pojechał do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Boogie']U Marylin ;)[/QUOTE] oj dobre! :D -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg'] Reksiu z wygladu - kochana foczka :loveu::loveu:[/QUOTE] jak go zobaczyłam to pomyślałam "taki krecik" :) -
[quote name='Fundacja Medor']Robię co mogę i takie ogłoszenia jak umiem [/QUOTE] Rozumiem, bo ja na przykład wcale nie umiem, i dlatego się za to nie biorę. Nie wszyscy muszą wszystko umieć - dlatego warto korzystać z ofert pomocy, tym bardziej, że to nic nie kosztuje.... Asia zgłosiła się do robienia ogłoszeń - skorzystajcie z tego, ale dajcie więcej informacji i lepsze zdjęcia. Zdjęcia muszą być lepsze, informacji musi być więcej - ludzie chcą wiedzieć, że pies już odrobaczony, zaszczepiony, ma książeczkę. Że ma imię - nie jest wtedy taki anonimowy, jak te setki szczeniaczków w internecie. Na zdjęciach ludzi chcą widzieć wesołe słodkie szczeniaczki, a nie takie wystraszone smutasy.
- 201 replies
-
- dzika
- szczeniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
nie znalazł żaden domu, bo te ogłoszenia są kiepskie, zdjęcia też Asia prosiła, żeby napisać coś więcej o szczeniakach, bo takich ogłoszeń, że szczeniaczki szukają domu, to w internecie setki... Asia zrobi lepsze ogłoszenia, ale musi mieć na czym pracować. Krystek - może Ty napiszesz coś więcej, bo naprawdę w ten sposób to szczeniaki wyrosną, a domów nie znajdą :roll: i zrób lepsze zdjęcia! miałeś robić na trawce/ - po kolei: zdjęcie - imię - wiek - sierść będzie krótka czy długa, pies prawdopodobnie będzie duży czy nie, jest wesoły czy smutas? odważny czy strachliwy? skąd MY mamy to wiedzieć? żadne z nas nie widziało tych szczeniaków na oczy mamy jechać z Poznania, żeby im porobić ładne zdjęcia i je obejrzeć?? czy one są odrobaczone, zaszczepione? mają jakieś imiona?? co to w ogóle za tekst: [CENTER] [COLOR=black] [B]"Szczeniaczki z norki to dzieci Mani, nie będą zbyt dużymi pieskami.[/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black] [B]Bardzo chcialyby mieć swoje domki.[/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black] [B]Ich mama wykopała norkę i tam je ukryła.[/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black] [B]Maluchy wyciągaliśmy z głębokiego dołu.[/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black] [B]Są 4 suczki i 1 piesek.[/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black] [B]Wiele osób prosiło nas o pomoc, a kiedy znalazły się już w naszym schronisku, nagle wszystko ucichło...[/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black] [B]One bardzo czekają na domy !!![/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black] [B]Zaraz będzie zimno:(((((((((((" [/B][/COLOR][LEFT]z tego tekstu nic nie wynika, nic sie o psach nie można dowiedzieć, tyle, że nie będą duże.... a ze zdjęć na Waszej stronie to już w ogóle nic nie wynika, nawet nie mogę się połapać, kto jest kto? Fundacja Animalia miała płacić za opiekę weterynaryjną, dajcie jakieś rozliczenie kosztów, już o to prosiłam. [/LEFT] [/CENTER]
- 201 replies
-
- dzika
- szczeniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super, może akurat będziesz miała szczęśliwą rękę :) -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
lubię sobie tu zajrzeć i popatrzeć na Sandusia :loveu: Krzysiek nazywał go Santiago ;) -
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
fajne zdjęcia takie lubimy :loveu: -
Kotka po śmierci właścicielki - już w DS
Ajula replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ani'] W jej wypadku to raczej od razu przydałby się dom na stałe bo DT to byłby na pewno kolejny wielki stres[/QUOTE] ale to i tak lepiej, niż siedzieć samotnie w pustym mieszkaniu, zresztą z tego mieszkania też musi niedługo zniknąć... -
Elka, szczeniak którzy przeżył wypadek - pojechała do domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ale się zdziwiłam jak zobaczyłam zmieniony tytuł :crazyeye: szybko poszło, trzymam kciuki, żeby szczęśliwie -
Ayu - nieduża łaciata sunia znalazła własny dom
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
naprawdę? :) wiadomo coś więcej o domku? ciekawe, jak ona się odnajdzie w domu po takim długim czasie w przytulisku -
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Hera miała szczęście, jest młoda, jeszcze całe życie przed nią oby wspaniałe :cool2: -
mieszkamy niby w takim cywilizowanym regionie, a nawet z hotelami dla zdrowych młodych psów mamy kłopot :roll: a tej staruszki to już w ogóle nie ma gdzie umieścić, na razie u Asi - co dalej nie wiadomo
-
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malinaoona'] wszystko było w porządku do momentu, w którym nie wziął rąk do góry... nasz Sanduś się bardzo wystraszył i uciekał z podkulonym ogonem... :( uspokoiłam go trochę myślałam, że wszystko ok ale jak przyszliśmy do domu ( fotograf mieszka piętro wyżej) to młody się zsikał w domu...[/QUOTE] jakie to smutne :( boi się podniesionej ręki biedak całuśna fotka super :loveu: -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
duży facet i malutki piesek - cudne zdjęcie :loveu: fajnie, że znowu jesteście z nami -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
właściwie czas zmienić tytuł wątku :) -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
widać, że to kochany piesek. Naprawdę szkoda, że nikt go nie chce -
2 młode sierściuchy mają super domki !!
Ajula replied to What May NN's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='What May NN']Piotruś już w nowym domu :-) a Szał trafiła do kate i beabono by nie siedziała sama w pokoju u moich rodziców![/QUOTE] to ją koty Kasi wychowają :) -
Spanielek Lucek - łagodny i kochany pojechał do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN']albo na bazarku - dziecko do testowania, jednorazowy test 10zł ;-)[/QUOTE] sie popłakałam ze śmiechu :megagrin::megagrin: