-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
[B]dziś mija rok, jak Birka zamieszkała w nowym Domu ze swoimi własnymi kochającymi ją bardzo Ludźmi[/B] :loveu: [COLOR=red][B]dziękujemy kochana Birkusiowa Rodzinko za nowe życie, które jej podarowaliście[/B][/COLOR] :Rose: [B][COLOR=blue]można powiedzieć, że Birka ma dziś urodziny!! oby tak dalej malutka! wszystkiego najlepszego!![/COLOR][/B] :BIG: :tort:
-
[IMG]http://img802.imageshack.us/img802/7719/p0710111222.jpg[/IMG]
-
złapcie ją i przetrzymajcie chociaż w kontenerze, jak supergoga coś mówi, to tak będzie :) ładniutka malutka psinka, oby nie było kolejnych szczeniaków :(
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
też jestem ciekawa -
[quote name='rytka'] niedawno mowila ,ze psy tak ale koty to jednak obrzydliwe. dzis dzwonila,ze jaka ta Lulka slodka, jaka madra mimo,ze rece ma podrapane [/QUOTE] bo Gosia ma złote serce :loveu: a co w końcu wyszło z tymi szwami?
-
Sunia Ciapka szuka domu, maluszki już w domach
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
co w końcu wyszło z Ciapką? została tam gdzie była? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
zresztą KateBono i BeaBono pomagają tylu zwierzakom, że naprawdę zasługują na pomoc w trudnej sytuacji z własnym psem - tym bardziej, że Gufik też jest bidą z dogomanii :( -
ładna :) ale by się jej przydała nowa obróżka ;)
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Kasia może potrzebujesz wsparcia na leki i weta? jak widać o Gufim kilka osób jeszcze pamięta, może się zrzucimy po kilka zł, żebyś spokojnie miała na leczenie no i dlaczego on ma gorączkę? czy przy ataku padaczki jest podwyższona temperatura? -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ciekawa jestem co z tego wyjdzie a jak zdrówko Sandusia? -
ja to w ogóle nie kumam o co chodzi z tymi kotami :evil_lol:
-
Zagłodzony mix doga - Diuk pojechał do swego domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
czytam te wieści z przyjemnością :) -
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak się trochę przegłodzi, to nic mu nie będzie racja z tym, że nie można się litować nad psiakiem, od początku muszą być zasady, bo jak się człowiek lituje nad biednym pieseczkiem, to się to potem mści - ten błąd popełnia wiele osób biorących psy ze schroniska, dużo kiedyś pisała o tym na forum pani Mrzewińska ja to wiem po sobie - Gacek był zabrany z ulicy jako szkielet na trzech łapach, zaraz miał operację po której cierpiał i strasznie się nad nim litowaliśmy wszyscy, więc on szybko doszedł do wniosku, że wszystko mu wolno..... popełniliśmy błąd wychowawczy i trudno to jest naprawić -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
o matko :crazyeye: skąd się to wzięło?? jaki biedny jest ten Gufiak :( -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
a z ogłoszeń i tak nikt nie dzwoni :( -
Zagłodzony mix doga - Diuk pojechał do swego domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to jest super wiadomość!! :multi: -
gacek też jest po operacji stawu biodrowego, bo jak go zabraliśmy z ulicy, to skakał na trzech nogach, ale on ma nadwagę, bo się wcale nie rusza :roll: teraz to może ktoś powiedzieć "bo za gruby", ale ja go wzięliśmy to był szkieletem i trochę trwało, zanim przytył - a od początku nie chce biegać, on jest w ogóle pokrzywiony psychicznie - a z Hexi dietą wolę już nie eksperymentować, ona od szczeniaka choruje na choroby układu pokarmowego (po mamusi dożycy) i w sumie dopiero od kuracji specjalistyczną karmą RC poprawiło się, choć wystarczy chwila nieuwagi w karmieniu i już jest chora
-
Renata z Sochaczewa, ale do niej jest kolejka może ktoś jeszcze - ale nie znam
-
[quote name='agaga21'] luna waży 6,5kg(jak do nas trafiła ważyła 3,2kg) a etna waży 22,8kg. morrisa jak ostatnio ważyłam to chyba było 29,5kg(coś koło tego), także myślę że ważą jak na swoje "wzrosty" dealnie i mam nadzieję, że taka waga im zostanie na dłużej. [/QUOTE] zazdroszczę dobrego trzymania linii, moje czarnuchy są niestety za grube - mają po 35 kg, szczególnie u Gacka widać, że ma nadwagę
-
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
witamy na dogomanii :) życzymy dużo radości ze wspólnego życia z Ciapkiem trzymam kciuki, żeby okazał się grzecznym pieskiem! -
podrzucę Bunię, choć już straciłam nadzieję, że ktoś ją weźmie na DT
-
Pani Pikusiowa ma z Tobą Rytka siedem światów z niej już i psiara, i kociara :D masz dar wpływania na ludzi :D namów ją, żeby kupiła komputer i się zalogowała na dogo
-
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
już pojechał? :lol: Państwo nie mogli się doczekać byłam z Anetą na wizycie, podobało się nam, fajni ludzie, powinno być dobrze. A zresztą domek niedaleko mnie, będę się zakradać i zza płotu podglądać :diabloti: Czyli czekamy na wizytę Państwa na dogomanii :)