Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. nie mam czasu, ale może znajdę coś na bazarek, żeby chociaż za tego weta oddać
  2. ale to jest śliczny piesek :loveu:
  3. jaki ma śliczny pysiek
  4. to od nas trochę daleko, ale na dogo jest sporo wolontariuszy ze schronu w Koninie
  5. teraz będzie jeszcze piękniejszy! a daje się czesać?
  6. to jest koszmar co się na wsiach dzieje, sama byłam w mojej rodzinnej wiosce w ostatnich dniach - masakra nawet by się kogoś dało namówić na sterylizacje, ale ludzie nie mają na buty dla dzieciaków, co dopiero sterylizacja kotów czy psów ja choćbym pękła nie mam z czego dać w ogóle jestem dziś wściekła i mam doła
  7. najważniejsze, że zdrowa może napisz w tytule wątku, że potrzebne wsparcie finansowe
  8. takie piękne fotki przeoczyłam :oops: Mundek ma przepiękne futro :loveu: Margo - on się daje czesać bez problemu?
  9. a możemy chociaż o jedną fotkę poprosić? :modla:
  10. malutka pokaż się!
  11. :modla: oby się wszystko dobrze ułożyło!
  12. trzymam kciuki z całej siły!
  13. witamy na dogomanii :) cieszymy się, że będziemy mieć informacje z pierwszej ręki
  14. [quote name='snuszkak']i kolejnego smroda Ci przywieziemy :evil_lol:[/QUOTE] ...bo od Ciebie szybko idą do DS :)
  15. brawo Supergoga i kmk - na Was zawsze można liczyć, jak gdzieś razem jedziecie, to zawsze coś przywieziecie :D Aneta i Dorota -wyrok za współudział :evil_lol: serio mówiąc bardzo się cieszę, że szkrabika zabraliście z tego rowu!
  16. nie moja rasa, ale wyjątkowo mi się podoba, ma taką delikatną urodę i taka jest smutna :(
  17. [quote name='rytka']nie wiem jak Ty ale ja to sobie dzwonie ostatnio do Kasi jak do weterynarza pierwszego kontaktu;) [/QUOTE] właśnie tak, byłam u siostry na wsi, wzięli małego kotka z gospodarstwa (właścicielka nawet nie wiedziała, w jakim kociak jest wieku :roll:) no i kociak wymiotował i miał biegunkę, tam we wsi jest tylko wet od krów, zresztą miał zamknięte - więc wykonałam Telefon Do Przyjaciela i kociak następnego dnia był zdrowy jak rybka :)
  18. ma bardzo ładną główkę :loveu:
  19. [quote name='What May NN'] miałam jedno zapytanie o Saurona, ale jajek nie ma więc ojcem być nie może :shake:[/QUOTE] całe szczęście
  20. nie martw się Asia, na pewno dobrze trafi
  21. ciekawe co słychać u naszego słodziaka czy jest grzeczny?
  22. super :) mam nadzieję, że będzie miała fajny domek
  23. [quote name='Tirana'] Druga rzecz: to jest mój pierwszy pies, za którego muszę myśleć o sikaniu... Normalnie psy dawały znać, że chcą wyjść, a Miłka nie. Ona się wstrzymuje i jak jest odpowiednią (dla siebie) ilość czasu na dworze to robi swoje... długo niekiedy robi... Ale to ja mam za psa myśleć kiedy chce wyjść?? Szukamy w zachowaniu psiny sygnałów potrzeby wyjścia, ale ich nie widać...[/QUOTE] moja Hexi jak chce wyjść się załatwić to piszczy, a Gacek nie daje żadnego sygnału -czeka, aż go wyprowadzimy, i to my pilnujemy, kiedy już trzeba z nim wyjść
×
×
  • Create New...