bo Ty jesteś wariatka :D
na szczęście nasze i tych wszystkich zwierzów, którym pomagasz :loveu:
PS. ponieważ wcześniej wspominałam, że zgłosił się płatny DT - wyjasniam, że to był ktoś inny
Rytka bierze Bunię bezpłatnie
ale trochę pieniędzy będzie potrzeba na jedzonko i ewentualnie weta, czyli jak ktoś może się coś dorzucić, to będzie wspaniale