Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. zastanawiam się, czy jednak nie zrobić ogłoszeń? może ktoś zechce pomóc staruszce, zdarzy się cud i ktoś ją weźmie na dożycie. Bo ona może jeszcze wbrew pozorom pożyć jakiś czas (tak jak nie wymawiając Aron ;)) i u Rytki rzeczywiście będzie można oficjalnie otworzyć Oddział Geriatryczny....
  2. cudownie, oby tylko nie marudziła i dała w nocy spać :thumbs:
  3. [quote name='Isadora7'] Należy się chłopakowi, mozę razem jakieś dialogi fajne stworzą [/QUOTE] podobnie jak Isadora liczę na ciekawe relacje z Klubu Seniorów :D
  4. blueberry ale masz cudny avatarek :loveu:
  5. nawet piękne psy mają pod górkę :(
  6. boże broń! Tobie na odcisk..... będę chodzić koło Ciebie na paluszkach :evil_lol:
  7. roześmiany Sanduś we własnym domku - co za radość!! miód na nasze serca :loveu:
  8. :megagrin: to się nam zrobiło kółko wzajemnej adoracji :megagrin: ja też WAS KOCHAM
  9. ....tak?? gdzieś jedzie?
  10. Rytka otwiera Klub Seniora ;) do Lodzia przyjedzie babulinka Bunia
  11. też nie wiem usunąć? skoro i tak nie ma z tego oka pożytku
  12. co jest z mamą??
  13. [quote name='AiP']To ja dziękuję za Ciapka i za to, co robicie dla innych psiaków :) Naprawdę razem z Pawłem bardzo podziwiamy Waszą pracę! [/QUOTE] zapraszamy do współpracy :)
  14. jakie fajne fotki! :loveu: panienka śliczna, a Ciapek ma bardzo ładne oczy Asia dzięki, że o nas nie zapominasz, to takie fajne, jak widzimy, że psiakowi w nowym domu jest dobrze!
  15. tak, też o tym pomyślałam, dlatego pytam gdzie ta budowa
  16. bo Ty jesteś wariatka :D na szczęście nasze i tych wszystkich zwierzów, którym pomagasz :loveu: PS. ponieważ wcześniej wspominałam, że zgłosił się płatny DT - wyjasniam, że to był ktoś inny Rytka bierze Bunię bezpłatnie ale trochę pieniędzy będzie potrzeba na jedzonko i ewentualnie weta, czyli jak ktoś może się coś dorzucić, to będzie wspaniale
  17. [quote name='What May NN']napisałam długi wywód, po czym odetchnęłam głęboko i wykasowałam :-) udało mi się w końcu, nie dałam się sprowokować! [/QUOTE] jesteś bardzo dzielna!
  18. ja bym zostawiła w spokoju, jakby co to zawsze można po nią jechać i przywieźć do Poznania jeśli zmiany są łagodne a guzki nie utrudniają jej życia, to bym nie ruszała u takiej staruszki to teraz zdradzimy wszystkim tajemnicę ;) Bunia pojedzie do naszej kochanej złotej Rytki, która sama się zgłosiła, że zaopiekuje się Bunią zupełnie jak Aronek, który też już prawie ślepy i głuchy
  19. a gdzie to jest dokładniej? jaka część Poznania?
  20. niech Sauronek przyjmuje gości jak najwięcej, może się ktoś zakocha :)
  21. jakby były pieniądze, to dwie mniejsze chyba jest bardzo dobrym pomysłem
  22. chętnie coś napiszę, ale nie bardzo wiem co jkp czy kontakt podać do Ciebie? i nie wiem, gdzie są pytania :oops: jestem zarejestrowana na fb, ale rzadko wchodzę i nie znam się za bardzo
  23. niedobrze :( nie dosyć, że nikt się nim nie interesuje, to jeszcze chory :(
×
×
  • Create New...