-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
odwiedziłam babulinę, ma dobrze i jest bezpieczna prawdziwe szczęście miała, że Rytka zechciała się nią zaopiekować
-
[quote name='rytka']dziekuje, dziekuje za te komplementa .... i kiedy gadałaś z miomi sasiadami?:mad::evil_lol:[/QUOTE] zanim weszłam do Twojego mieszkania :D
-
[quote name='Dogo07'] A jeśli chodzi o fundusze to może by skarpeta kudłaczy coś wspomogła, choć troszeczkę.[/QUOTE] to by było super, bo koniecznie trzeba zorganizować jakieś pieniądze na doprowadzenie jej do porządku, weta, szczepienia, o sterylce nie wspominając Rytka nie jest w stanie jej finansować musimy jej pomóc
-
[quote name='Dogo07']Czyli suczka nie jest szczepiona na nic ? [/QUOTE] Rytka ma ją zaledwie dwa dni, wczoraj było wszystko zamknięte, a zresztą Rytka mieszka na wsi, do weta musi jechac do miasta -nie miała jej kiedy i jak zaszczepić.... no i za szczepienia trzeba płacić, czyli trzeba mieć za co to szczepienie zrobić
-
idzie śnieg i mróz, pełne brzuszki pomogą im przetrwać :) trzeba wspierać takie osoby jak Rytka - takie, które walczą z wiatrakami i nie przejmują się, że sąsiedzi patrzą jak na czubka
-
odwiedziłam dziś Lordzika, jest bardzo bardzo kochany :loveu: ostatnio byłam chyba u Was w styczniu jak zawieźliśmy Pikusia - tak Rytka? :hmmmm: wtedy nie wolno mi było nawet patrzeć na Lodzia, bo warczał na mnie :D a dziś sam się wpychał na głaski i podstawiał łepek i PRZESŁODKO patrzył w oczy :) oj ten Lodek! czaruś z niego!
-
widziałam dziś tą małą - jest przepiękna!! i kochana przylepka, bardzo wesoła i przyjazna naprawdę jestem w szoku, że takie cudo błąkało się po wsi
-
fajnie, jak nowe domy chwalą się swoimi nowymi domownikami :) PS. Kasiu! wielkie dzięki za kocią poradę telefoniczną - Twoje rady były bardzo skuteczne!
-
Honey - mała kudlata i młodziutka sunia - ma własny dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak ona piękna :loveu: chusteczka perfekcyjnie dobrana, pamiętam, jak Sandiemu było pięknie w żółtej chusteczce - Ola niezła z Ciebie wizażystka :) -
Czterech niskopodłogowych chłopaków już w nowych domkach!
Ajula replied to Boogie's topic in Już w nowym domu
przypomniało mi się, że jak mieliśmy poprzednie szczeniaki, to wetka powiedziała, że można wydać najwcześniej tydzień po szczepieniu -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
serio po mnie przyjedziecie?? [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7207/12102011049.jpg[/IMG] -
Czterech niskopodłogowych chłopaków już w nowych domkach!
Ajula replied to Boogie's topic in Już w nowym domu
[quote name='klaki91']Kwarantanna to na dobrą sprawę taki pic na wodę trochę ;) [/QUOTE] ale wiesz - jak się wyda za wcześnie i szczeniak zachoruje, to będziemy pluć sobie w brodę -
Honey - mała kudlata i młodziutka sunia - ma własny dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
cudowna :loveu: aż Ci Olka zazdroszczę, że ją masz! -
jaki rozkoszniak :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tIAvLSF40uQ/TrwTgSkKJcI/AAAAAAAAEnc/gGYYZR3wjiU/s640/PA210053.JPG[/IMG]
-
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='AiP'] A i jeszcze zauważyłam, że Malutki reaguje na specyficzny typ mężczyzn. W dzień kocha wszystko i wszystkich, ale kiedy wychodzimy z nim ostatni raz (ok. 22:00) zaczyna przeraźliwie szczekać, kiedy widzi faceta idącego dziwnym krokiem (np. kulejącego, kolebiącego się z boku na bok, coś w tym guście) w czapce i w ciemnym ubraniu. Innych ludzi omija bez problemu. Może kiedyś taki typ go nastraszył... To się już zdarzyło dwa razy podczas spaceru (był wtedy ze mną), a raz dzisiaj obserwował cały napięty jakiegoś starszego pana o lasce. Możliwe, że chce mnie bronić mój mały rottweiler :D[/QUOTE] moje oba reagują identycznie na takie przypadki, nawet z balkonu ujadają, jak takiego osobnika zobaczą o dziwo utykający Krzysiek im nie przeszkadza -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg'] oby szczeniaki znalazly dobre domy![/QUOTE] jest nadzieja, bo idzie im całkiem nieźle! :) -
Przerażony, zagubiony Pit - rudzielec - nie wiem, czy znajdzie dom.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
............ kolejny biedak, którego nikt nie chce -
no śliczna, może ktoś jej szuka
-
zadziwiająco dobrze wygląda jak na bezdomną :hmmmm: może komuś zwiała/zgubiła się
-
czyli masz nowy tymczas??
-
Asia, my będziemy tak na 90% w sobotę u Rytki widzę, że Bulina się już Ci na kolankach i rączkach zagnieździła? :evil_lol: