Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. odwiedziłam babulinę, ma dobrze i jest bezpieczna prawdziwe szczęście miała, że Rytka zechciała się nią zaopiekować
  2. [quote name='rytka']dziekuje, dziekuje za te komplementa .... i kiedy gadałaś z miomi sasiadami?:mad::evil_lol:[/QUOTE] zanim weszłam do Twojego mieszkania :D
  3. [quote name='Dogo07'] A jeśli chodzi o fundusze to może by skarpeta kudłaczy coś wspomogła, choć troszeczkę.[/QUOTE] to by było super, bo koniecznie trzeba zorganizować jakieś pieniądze na doprowadzenie jej do porządku, weta, szczepienia, o sterylce nie wspominając Rytka nie jest w stanie jej finansować musimy jej pomóc
  4. [quote name='Dogo07']Czyli suczka nie jest szczepiona na nic ? [/QUOTE] Rytka ma ją zaledwie dwa dni, wczoraj było wszystko zamknięte, a zresztą Rytka mieszka na wsi, do weta musi jechac do miasta -nie miała jej kiedy i jak zaszczepić.... no i za szczepienia trzeba płacić, czyli trzeba mieć za co to szczepienie zrobić
  5. idzie śnieg i mróz, pełne brzuszki pomogą im przetrwać :) trzeba wspierać takie osoby jak Rytka - takie, które walczą z wiatrakami i nie przejmują się, że sąsiedzi patrzą jak na czubka
  6. odwiedziłam dziś Lordzika, jest bardzo bardzo kochany :loveu: ostatnio byłam chyba u Was w styczniu jak zawieźliśmy Pikusia - tak Rytka? :hmmmm: wtedy nie wolno mi było nawet patrzeć na Lodzia, bo warczał na mnie :D a dziś sam się wpychał na głaski i podstawiał łepek i PRZESŁODKO patrzył w oczy :) oj ten Lodek! czaruś z niego!
  7. widziałam dziś tą małą - jest przepiękna!! i kochana przylepka, bardzo wesoła i przyjazna naprawdę jestem w szoku, że takie cudo błąkało się po wsi
  8. fajnie, jak nowe domy chwalą się swoimi nowymi domownikami :) PS. Kasiu! wielkie dzięki za kocią poradę telefoniczną - Twoje rady były bardzo skuteczne!
  9. jak ona piękna :loveu: chusteczka perfekcyjnie dobrana, pamiętam, jak Sandiemu było pięknie w żółtej chusteczce - Ola niezła z Ciebie wizażystka :)
  10. przypomniało mi się, że jak mieliśmy poprzednie szczeniaki, to wetka powiedziała, że można wydać najwcześniej tydzień po szczepieniu
  11. serio po mnie przyjedziecie?? [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7207/12102011049.jpg[/IMG]
  12. [quote name='klaki91']Kwarantanna to na dobrą sprawę taki pic na wodę trochę ;) [/QUOTE] ale wiesz - jak się wyda za wcześnie i szczeniak zachoruje, to będziemy pluć sobie w brodę
  13. cudowna :loveu: aż Ci Olka zazdroszczę, że ją masz!
  14. jaki rozkoszniak :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tIAvLSF40uQ/TrwTgSkKJcI/AAAAAAAAEnc/gGYYZR3wjiU/s640/PA210053.JPG[/IMG]
  15. [quote name='AiP'] A i jeszcze zauważyłam, że Malutki reaguje na specyficzny typ mężczyzn. W dzień kocha wszystko i wszystkich, ale kiedy wychodzimy z nim ostatni raz (ok. 22:00) zaczyna przeraźliwie szczekać, kiedy widzi faceta idącego dziwnym krokiem (np. kulejącego, kolebiącego się z boku na bok, coś w tym guście) w czapce i w ciemnym ubraniu. Innych ludzi omija bez problemu. Może kiedyś taki typ go nastraszył... To się już zdarzyło dwa razy podczas spaceru (był wtedy ze mną), a raz dzisiaj obserwował cały napięty jakiegoś starszego pana o lasce. Możliwe, że chce mnie bronić mój mały rottweiler :D[/QUOTE] moje oba reagują identycznie na takie przypadki, nawet z balkonu ujadają, jak takiego osobnika zobaczą o dziwo utykający Krzysiek im nie przeszkadza
  16. bez wątpienia w tej chwili najmłodsza dogomanka :loveu: Agaga - mam zlecenie przekazania Ci serdecznych gratulacji od kmk! :)
  17. [quote name='jotpeg'] oby szczeniaki znalazly dobre domy![/QUOTE] jest nadzieja, bo idzie im całkiem nieźle! :)
  18. ............ kolejny biedak, którego nikt nie chce
  19. no śliczna, może ktoś jej szuka
  20. zadziwiająco dobrze wygląda jak na bezdomną :hmmmm: może komuś zwiała/zgubiła się
  21. czyli masz nowy tymczas??
  22. zdaję sobie sprawę z tego, że wszyscy chcieliby wiedzieć coś więcej, ale w tej chwili ja nie wiem więcej a Gosia jest w pracy i nie może teraz nas informować bądźmy cierpliwi i poczekajmy, ona sama też coś napisze - ale pewnie dopiero wieczorem fakt jest nieodwracalny - biedny Baksiu nie żyje :(
  23. informacja od Gosi: BAKS NIE ŻYJE :( nie dał rady, nie można było już go dłużej męczyć
  24. Asia, my będziemy tak na 90% w sobotę u Rytki widzę, że Bulina się już Ci na kolankach i rączkach zagnieździła? :evil_lol:
×
×
  • Create New...