Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='tayga'] Jeśli nic dla psiaków nie dojdzie w styczniu to myslę, ze na 4-5-6 tygodni spokojnie będzie jeszcze. [/QUOTE] my byśmy karmę podarowali, tylko nie ma jak podrzucić :roll: a szkoda wydawać na kuriera, mam nadzieję, że jednak ktoś pojedzie w tamtą stronę, może Ania się zdecyduje
  2. taki ładny, a nikomu nie wpadł w oko :(
  3. Filecik bardzo jest urodziwy, a Michalinka to już się nie mówi :loveu:
  4. będzie dobrze, z jakiś czas pysio nie będzie smutne :)
  5. psiaki są jak dzieci z tym śniegiem, szczególnie, jak potem mogą się wygrzać w domu po śniegowym szaleństwie Mundzio z tym swoim imponującym futrem jest przepięknym psiakiem :loveu:
  6. ciekawe czy Ciapkowi spodobał się śnieg :razz: bo moje psiaki dziś oszalały z radości
  7. fajnie, że domek donosi co słychać u malutkiej :)
  8. aż strach pomyśleć, co będzie przy następnych: bin Laden, Kadafi, Kim dzong il :evil_lol:
  9. jaki piękny kot się z niego zrobił, niesamowita przemiana
  10. te fotki w mini szelkach są super imiona też super - kto wymyślił? :D
  11. o rany, nikt pewnie by nie zauważył, że ona ma ropomacicze wygląda na to, że miała jeszcze więcej szczęścia, że ją zabraliście, niż myśleliśmy
  12. wydawało mi się na początku, że ma bullowaty pyszczek, ale teraz już mniej to widzę, wygląda na ciężko przestraszonego mam nadzieję, że on się oswoi
  13. to ja jestem jedna z zaproszonych :)
  14. czytałam na wątku kotów Rytki, że Kacerek był chory, ale widzę, że jest lepiej
  15. ale Kacperek już lepiej?
  16. to chociaż niech Dropek opowie, jaka u Was pogoda ;)
  17. ta bidulka też nie ma szczęścia
  18. paskudna pogoda, szkoda, że Dinko nie ma domu :(
  19. przepiękne laleczki, a Frania z tymi uszami to w ogóle tylko szkoda, że nie mają się gdzie podziać :roll:
  20. jest cudowny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju :loveu: tylko go kochać!
  21. smutna wiadomość :( pociesza tylko myśl, że umarł ze starości, że do końca dostawał leki i dobre jedzenie Pani Ania powiedziała, że jeszcze wczoraj wieczorem był wesoły jak szczeniak, dziś rano już nie żył biedny kochany Aronek :(
  22. za tydzień trzeba zapłacić kolejny miesiąc, widzę, że na razie nie ma z czego :(
  23. [quote name='stonka1125']Po Adeli dostał dziewczyńską bluzeczkę, marznie chudziak a kurteczkę psią mamy tylko jedna, za dużą na chudzielca. Zawsze troszkę go ochroni przed wiatrem[/QUOTE] jakby co to ja mu chętnie jeszcze czapeczkę przyślę :D
  24. miała szczęście, że trafiła do Asi, a potem do Ciebie, bo nie wiem, co by z nią było :roll:
  25. No więc Dinko nie pojechał do domu. Za żywiołowy, Pani się obawia, że sobie z nim nie poradzi.
×
×
  • Create New...