[quote name='tayga']
Jeśli nic dla psiaków nie dojdzie w styczniu to myslę, ze na 4-5-6 tygodni spokojnie będzie jeszcze.
[/QUOTE]
my byśmy karmę podarowali, tylko nie ma jak podrzucić :roll: a szkoda wydawać na kuriera, mam nadzieję, że jednak ktoś pojedzie w tamtą stronę, może Ania się zdecyduje