-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
[quote name='emilia2280'] TAk Ajula, problem jest ale dziéki Agnieszce chyba uda sié - oczywiscie z Jej pomocá bo przetrzymamy psy bardzo tymczasowo u Niej w piwnicy. [/QUOTE] - to umówmy się tak - jeśli będzie tani transport, to przyjedzie jedna do nas, - jak się nam cudem zwolni jakiś tymczas, to sunię, czy innego stworka weźmiemy (czasami się zdarza jakiś cud) - jeśli nikt do nas nie przyjedzie, to zapłacimy za jedną sterylkę, a przy najbliższej okazji poratujemy karmą - teraz macie z darów, nie będziemy wysyłać pocztą bo szkoda kasy, karma będzie potrzebna jeszcze długo - prędzej czy później ktoś będzie jechał w stronę Gubina - tak czy owak będę próbowała znaleźć transport - tak czy owak będę na bieżąco czytać wątek i myśleć, jak możemy pomóc ale nie będę pisać bez potrzeby, bo za chwilę się tu zrobi straszny bałagan
-
[quote name='rytka'] jesli to Ta osoba o ,ktorej mysle to swietnie wyglada SPA niepotrzebne jej ;)dziekujemy. [/QUOTE] nie powiem, obiecałam dyskrecję :sg168:
-
Labradorka znaleziona w Żmigrodzie - szukam pilnie tymczasu. Pomóżcie
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ajda mam nadzieję, że jakoś udało Ci się wcisnąć do łóżka :) -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
porównałam sobie zdjęcia i się poryczałam, ze smutku, jaki Sanduś był biedny i z radości, jaki Kazio jest szczęśliwy......... [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9215/dsc00522.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8449/kazio006.jpg[/IMG] -
[quote name='rytka']Julita Ty cudotwórczyni jesteś:) dzwonic umawiac malą na zabieg? [/QUOTE] to nie ja, to dobra dusza, która woli wydać na PSA niż na SPA zapytaj, ile wezmą u Ciebie za sterylkę i czy mieliby zniżkę dla fundacji - chociaż patrząc na dotychczasowe faktury, to nie dają nam zniżki za sterylizację zapłaci osoba prywatna, ale jakby była zniżka, to możemy puścić przez fundację
-
Labradorka znaleziona w Żmigrodzie - szukam pilnie tymczasu. Pomóżcie
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
chyba dobrze, bo ajda uśmiechnięta :) -
jutro się zorientuję dokładniej co i jak, i dam znać - tzn. jak to rozegrać logistycznie itp wiem, że to przykre, że będziemy musieli ją odwieźć, ale my naprawdę nie mamy miejsc - do tych naszych kilku DT czekają psy w kolejce, a czasami nawet te z kolejki nie mogą się doczekać, bo trafia do nas jakiś połamaniec albo w ciężkim stanie pies, którego trzeba ratować
-
[quote name='What May NN'] to, że trafił do hotelu to dla niego ratunek i wybawienie!! [/QUOTE] zgadzam się
-
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
przepiękny :loveu: dziękujemy!! -
[quote name='tayga']Widziałam. Zastanawiam się co z transportem. Bo zrozumiałam, że trzeba po tygodniu psinę odebrać i dać spowrotem na wieś. [/QUOTE] transport też po naszej stronie gdzieś mi się obiło o oczy, że Ania z Poznania ma być w sobotę u Pana, może mogłaby przywieźć sunię do Poznania, a jak nie, to coś wymyślimy Tymczas póki co na czas po sterylce, a potem byśmy ją odwieźli, przy okazji jakiś worek karmy - bo niestety wszystkie nasze DT pękają w szwach - więc póki co tylko na czas, aż dojdzie do siebie Tymczas Awaryjny jakby coś się w międzyczasie zwolniło, to mogłaby zostać na dłużej, ale tego nie mogę obiecać
-
[quote name='jkp']no a ja taka madra ,ze aż 2x się wypowiedziałam tak samo !![/QUOTE] żeby się Rytce utrwaliło :megagrin: te telefony powpisuj na wątek "Po ile ten pies" niech się inni też pośmieją :evil_lol: serio mówiąc - współczuję Ci tym bardziej musi być wysterylizowana więc tak - widziałam, że Skarpeta Kudłaczy zapłaci za weta :Rose: a ja mam inną wiadomość - będzie kasa na sterylizację!! :multi: ale o tym napiszę później albo jutro, bo mam dziś dużo roboty
-
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
już się cieszę :) -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
trudno poczekam do jutra a już myślałam, że będzie prezentacja Reksia na kanapie -
prawie na CK się nadaje
-
możemy ją wyadoptować przez fundację, na naszą umowę - wiem, że to nie zapewnia bezpieczeństwa, ale jednak chyba lepiej, niż od osoby prywatnej w umowie jest punkt, że jeśli suczka jest nie sterylizowana, to właściciel zobowiązuje się do wykonania sterylki w określonym czasie pod rygorem odebrania psa, chociaż oczywiście lepiej, jakby poszła już po zabiegu, byłoby pewniejsze
-
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ale fajnie :) wreszcie jakaś odmiana w jego życiu -
Jamnikowaty Krokiet ma dopiero rok - pojechał do swego domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
czasem ma sens, bo jak znalazłam małego staruszka u mnie pod blokiem i podjechaliśmy z Boogiem do lecznicy - pani sprawdziła czytnikiem, czip był, zadzwoniła na bazę danych jako lecznica i natychmiast miała podany adres i numer telefonu właścicieli wszystko trwało 5 min za kolejnych 10 min pies był w domu -
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='AiP']Na następnym filmie pewnie wyjdzie, że jak nas nie ma korzysta z toalety :gent:[/QUOTE] tylko nie kupuj tego papieru toaletowego w pieski, bo się obrazi!! -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaaggaa'] (ja nie przepadam za zdjeciami więc i Kazio ich nie ma ;) [/QUOTE] kochana, ale my nie Ciebie chcemy oglądać, tylko Sandusia!! :sg168: -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to z radością czekam na relację i zdjęcia! :lol: -
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='AiP'] Na filmie słychać było tylko jakieś dziwne dźwięki i hałasy, szczękanie sztućców, słowem - nie wiadomo co. [/QUOTE] pewnie trenował używanie noża i widelca, chce być dobrze wychowanym psem! :megagrin: -
[quote name='Dogo07']Prosiłam o pomoc leni, skarpeta kudłaczy pomoże :).[/QUOTE] rewelacja, dziękujemy :loveu: