Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='emilia2280'] TAk Ajula, problem jest ale dziéki Agnieszce chyba uda sié - oczywiscie z Jej pomocá bo przetrzymamy psy bardzo tymczasowo u Niej w piwnicy. [/QUOTE] - to umówmy się tak - jeśli będzie tani transport, to przyjedzie jedna do nas, - jak się nam cudem zwolni jakiś tymczas, to sunię, czy innego stworka weźmiemy (czasami się zdarza jakiś cud) - jeśli nikt do nas nie przyjedzie, to zapłacimy za jedną sterylkę, a przy najbliższej okazji poratujemy karmą - teraz macie z darów, nie będziemy wysyłać pocztą bo szkoda kasy, karma będzie potrzebna jeszcze długo - prędzej czy później ktoś będzie jechał w stronę Gubina - tak czy owak będę próbowała znaleźć transport - tak czy owak będę na bieżąco czytać wątek i myśleć, jak możemy pomóc ale nie będę pisać bez potrzeby, bo za chwilę się tu zrobi straszny bałagan
  2. [quote name='rytka'] jesli to Ta osoba o ,ktorej mysle to swietnie wyglada SPA niepotrzebne jej ;)dziekujemy. [/QUOTE] nie powiem, obiecałam dyskrecję :sg168:
  3. [quote name='emilia2280']To chyba jedynie okazjá bo inaczej koszta przewyzszá oplacalnosc takiej "imprezy". [/QUOTE] zgadza się, za pieniądze wydane na paliwo pewnie byłaby kolejna sterylka tylko że z tego co czytałam, nie macie gdzie tych biedulek umieścić na czas po sterylce
  4. Ania w tą sobotę jednak nie będzie u Pana Dziadka, coś źle zrozumiałam coś wykombinujemy, tylko w takim razie nie wiem, czy się uda akurat na ten weekend najlepiej, jakby jednak było przy okazji, żeby zaoszczędzić na transporcie, rozejrzę się, popytam na fb
  5. ajda mam nadzieję, że jakoś udało Ci się wcisnąć do łóżka :)
  6. porównałam sobie zdjęcia i się poryczałam, ze smutku, jaki Sanduś był biedny i z radości, jaki Kazio jest szczęśliwy......... [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9215/dsc00522.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8449/kazio006.jpg[/IMG]
  7. [quote name='rytka']Julita Ty cudotwórczyni jesteś:) dzwonic umawiac malą na zabieg? [/QUOTE] to nie ja, to dobra dusza, która woli wydać na PSA niż na SPA zapytaj, ile wezmą u Ciebie za sterylkę i czy mieliby zniżkę dla fundacji - chociaż patrząc na dotychczasowe faktury, to nie dają nam zniżki za sterylizację zapłaci osoba prywatna, ale jakby była zniżka, to możemy puścić przez fundację
  8. chyba dobrze, bo ajda uśmiechnięta :)
  9. jutro się zorientuję dokładniej co i jak, i dam znać - tzn. jak to rozegrać logistycznie itp wiem, że to przykre, że będziemy musieli ją odwieźć, ale my naprawdę nie mamy miejsc - do tych naszych kilku DT czekają psy w kolejce, a czasami nawet te z kolejki nie mogą się doczekać, bo trafia do nas jakiś połamaniec albo w ciężkim stanie pies, którego trzeba ratować
  10. [quote name='What May NN'] to, że trafił do hotelu to dla niego ratunek i wybawienie!! [/QUOTE] zgadzam się
  11. przepiękny :loveu: dziękujemy!!
  12. [quote name='tayga']Widziałam. Zastanawiam się co z transportem. Bo zrozumiałam, że trzeba po tygodniu psinę odebrać i dać spowrotem na wieś. [/QUOTE] transport też po naszej stronie gdzieś mi się obiło o oczy, że Ania z Poznania ma być w sobotę u Pana, może mogłaby przywieźć sunię do Poznania, a jak nie, to coś wymyślimy Tymczas póki co na czas po sterylce, a potem byśmy ją odwieźli, przy okazji jakiś worek karmy - bo niestety wszystkie nasze DT pękają w szwach - więc póki co tylko na czas, aż dojdzie do siebie Tymczas Awaryjny jakby coś się w międzyczasie zwolniło, to mogłaby zostać na dłużej, ale tego nie mogę obiecać
  13. [quote name='jkp']no a ja taka madra ,ze aż 2x się wypowiedziałam tak samo !![/QUOTE] żeby się Rytce utrwaliło :megagrin: te telefony powpisuj na wątek "Po ile ten pies" niech się inni też pośmieją :evil_lol: serio mówiąc - współczuję Ci tym bardziej musi być wysterylizowana więc tak - widziałam, że Skarpeta Kudłaczy zapłaci za weta :Rose: a ja mam inną wiadomość - będzie kasa na sterylizację!! :multi: ale o tym napiszę później albo jutro, bo mam dziś dużo roboty
  14. hej dziewczyny, piszę w imieniu Fundacji Animalia Możemy wziąść jedną sunię do Poznania na sterylizację i przetrzymać ją, aż wydobrzeje - koszty po naszej stronie co Wy na to?
  15. trudno poczekam do jutra a już myślałam, że będzie prezentacja Reksia na kanapie
  16. prawie na CK się nadaje
  17. możemy ją wyadoptować przez fundację, na naszą umowę - wiem, że to nie zapewnia bezpieczeństwa, ale jednak chyba lepiej, niż od osoby prywatnej w umowie jest punkt, że jeśli suczka jest nie sterylizowana, to właściciel zobowiązuje się do wykonania sterylki w określonym czasie pod rygorem odebrania psa, chociaż oczywiście lepiej, jakby poszła już po zabiegu, byłoby pewniejsze
  18. ale fajnie :) wreszcie jakaś odmiana w jego życiu
  19. czasem ma sens, bo jak znalazłam małego staruszka u mnie pod blokiem i podjechaliśmy z Boogiem do lecznicy - pani sprawdziła czytnikiem, czip był, zadzwoniła na bazę danych jako lecznica i natychmiast miała podany adres i numer telefonu właścicieli wszystko trwało 5 min za kolejnych 10 min pies był w domu
  20. [quote name='AiP']Na następnym filmie pewnie wyjdzie, że jak nas nie ma korzysta z toalety :gent:[/QUOTE] tylko nie kupuj tego papieru toaletowego w pieski, bo się obrazi!!
  21. [quote name='jaaggaa'] (ja nie przepadam za zdjeciami więc i Kazio ich nie ma ;) [/QUOTE] kochana, ale my nie Ciebie chcemy oglądać, tylko Sandusia!! :sg168:
  22. to z radością czekam na relację i zdjęcia! :lol:
  23. [quote name='AiP'] Na filmie słychać było tylko jakieś dziwne dźwięki i hałasy, szczękanie sztućców, słowem - nie wiadomo co. [/QUOTE] pewnie trenował używanie noża i widelca, chce być dobrze wychowanym psem! :megagrin:
  24. [quote name='Dogo07']Prosiłam o pomoc leni, skarpeta kudłaczy pomoże :).[/QUOTE] rewelacja, dziękujemy :loveu:
×
×
  • Create New...