[quote name='Asia_Rawicz']O byłoby bardzo fajnie.
Dodatkowo mojej siostry drużyna harcerska przymierza się do zbiórki. Co takiego mogliby zbierać oprócz: kocy, może stare kurtki by się przydały do ocieplenia bud, jakaś karma, obróżki??[/QUOTE]
karma i obróżki na pewno, ale koce do ocieplania to nie wiem :hmmmm: zdaje się, że najlepsza do budy jest słoma