Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. ja też się martwię, że go boli, ale podobno jest tak otumaniony lekami, że nie widać, żeby cierpiał zresztą on jest z ludźmi kochającymi psy.....a widzą go na żywo, nie tylko na zdjęciach.....sami by nie znieśli jego cierpienia
  2. [quote name='Asia_Rawicz']O byłoby bardzo fajnie. Dodatkowo mojej siostry drużyna harcerska przymierza się do zbiórki. Co takiego mogliby zbierać oprócz: kocy, może stare kurtki by się przydały do ocieplenia bud, jakaś karma, obróżki??[/QUOTE] karma i obróżki na pewno, ale koce do ocieplania to nie wiem :hmmmm: zdaje się, że najlepsza do budy jest słoma
  3. dostałam zaproszenie na fb od nieznanej mi osoby - ale obejrzałam zdjęcia w profilu owej nieznanej osoby i rozpoznałam psy! :D agaga - Ciebie bym nie rozpoznała, ale psiaki natychmiast czy my nie jesteśmy jednak walnięci?? rozpoznajemy się po psach! :megagrin:
  4. [quote name='Asia_Rawicz'] Ostatnio była taka sytuacja, że Max uciekł jak ktoś wjeżdżał na podwórku Rudolf też chciał uciec ale nie zdążył bo brama się zamknęła. I co zrobił Maxiu:) stał pod bramą i czekał czy Rudy wyjdzie czy nie. W końcu wrócił na podwórko:) [/QUOTE] fajna historia :D
  5. tyle ogłoszeń! może się zgłosi ktoś sensowny
  6. rzeczywiście miny mają jakby wiedziały co na tych chustkach napisane :D
  7. [quote name='AiP'] P.S. Jestem bardzo chętna do pomocy, tylko teraz mam niemałe zawirowania uczelniane (biegam w tę i z powrotem). Jak się wszystko ustabilizuje to na pewno pomogę w jakikolwiek sposób :)[/QUOTE] nie pali się - roboty starczy na następne kilka lat (niestety) jeszcze zdążysz pomóc
  8. to już miesiąc?! aż mi się łezka w oku zakręciła ale masz Ciapulo szczęście :loveu: jak tak na niego patrzę, to wydaje mi się, że oprócz główki reszta wygląda jak Jack Russell Terier :)
  9. ona tak prosi, żeby ją zabrać jakbym moją Hexi za tymi kratami widziała :(
  10. trzymam kciuki może się faktycznie zdarzy cud
  11. tak czy owak dom dla kotki pilnie potrzebny
  12. zgadza się, bardzo piękna :loveu:
  13. podprowadziłam kolejny filmik bardzo słodki :loveu: [IMG]http://img.hopaj.pl/images/a/3/a32a4c1b16d5c8ef706c684154f7df43.gif[/IMG]
  14. cudne to kotowe! już kradnę! ;)
  15. tylko płakać nad biedactwem :(
  16. uwielbiam tego misia :loveu:
  17. trzeba trzymać kciuki, żeby szczeniaki szybko poszły do domów, to Reksio się przeprowadzi na "tymczasowe swoje" :)
  18. czy dobrze liczę, że następna wpłata za hotel powinna być 20.11.? czyli do tego czasu trzeba nazbierać jeszcze około 350 zł?
  19. biedny maluch, ale widać, że ma ochotę na zabawę
  20. Kacperek strasznie biedny, ale jak się wygoi to już nie będzie cierpiał z tym okiem
  21. bardzo dzielna to jesteś przede wszystkim TY Kasiu następny pacjent i mnóstwo pracy przy nim chyba trzeba go wystawić do adopcji, bo on się nadaje do domu, prawda?
  22. fajna budka, będą miały się gdzie schować
  23. ciekawe co słychać, jak się udała operacja
×
×
  • Create New...