Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Asia ma ochotę ze mną iść :) teraz czekam na sygnał od Pani, czy jutro jej pasuje
  2. wstępnie wizyta będzie w środę, jutro jeszcze mam się z Panią zdzwonić
  3. co za radość :) gratulacje witamy nowy Domek Pshema!
  4. zaiste warto przeczytać ten wątek
  5. zobaczyłam nowy tytuł wątku i nie dowierzałam - czytam i oczy mokre nie dosyć, że Dom, to jeszcze u Margo! jestem w szoku i oniemiałam z zachwytu :loveu:
  6. zamiłowanie do łóżka mają zakodowane genetycznie :D
  7. dostałam ankietę, wygląda dobrze, zadzwonię i się umówię
  8. [quote name='AiP'] Ajula: dla tego czarnego spanielka? Pewnie, bardzo chętnie pójdę! Tylko powiedz mi kiedy :)[/QUOTE] tak, dla czarnego spanielka musimy się jakoś zgrać
  9. AiP chcesz iść ze mną na wizytę dla Dinka?? trochę się przyuczysz.... ;)
  10. boshe jaki on piękny! i ten nosek z różowym paseczkiem.........:loveu:
  11. ten watek jest już za długi i zagmatwany, bo był wspólny, teraz Tytek ma nowy wątek założony przez WMNN [url]http://www.dogomania.pl/threads/218895-Tytus-%C5%9Bredni-roczny-psiak-czeka-na-dom!-Potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-i-utrzymaniu[/url] poproszę moda o zamknięcie tego
  12. [quote name='AiP']Miejmy nadzieję, że w końcu trafi do odpowiedzialnego domku, gdzie ludzie nie będą się obawiali problemów a pracę z psem potraktują jako życiowe wyzwanie i przyjemność :) Wystarczy morze cierpliwości i góra dobrych chęci a można zdziałać cuda! Tak mało i tak dużo zarazem. Czarne psy są piękne - od prawie 15 lat patrzę na Norcię i nie mogę się napatrzeć :)[/QUOTE] Asia może Ty chcesz dotrzymać mi towarzystwa na wizycie? swoją własną przeszłaś perfekcyjnie, więc wiesz o co chodzi ;)
  13. wyślij do mnie, zadzwonię do nich i jakoś spróbuję zrobić jak najszybciej wizytę ale bym wolała, żeby ktoś ze mną poszedł
  14. małe pieski są zdecydowanie ładniejsze, niż małe dzieci ;)
  15. trochę kiepsko mam z czasem, ale coś bym wymyśliła po niedzieli ale sama nie lubię :( na spanielach się nie znam Klaudia, może razem zrobimy wizytę? w poniedziałek po 16 bym mogła
  16. super, że nowy Domek przesyła wiadomości :)
  17. .....nie mów, że już do domu??
  18. Ola to Twoja nowa tymczasowiczka? śliczna jest
  19. super :) bo jednak takie polatanie luzem to jest coś!
  20. zaglądam z pozdrowieniami :)
  21. biedulki małe szybko odżyją u Eli
×
×
  • Create New...