Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. to może na razie zwinąć dywan, bo szkoda dywanu jak moja Hexi lała, to pozwijałam, bo trudno to wyprać
  2. to ja trzymam kciuki za Bałwanka :) [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8273/boulibouli.jpg[/IMG]
  3. wygląda okropnie :( czy to oko trzeba usunąć?
  4. ten norweski to kotka? czyli za jakiś czas będą małe
  5. Lodek się ciągle uśmiecha :) chyba mu Rytka podaje gaz rozweselający, żeby lepiej na zdjęciach wychodził :evil_lol:
  6. to może ją wystawić do adopcji?
  7. okropne :( ona nawet nie wie o co chodzi, czemu znowu gdzieś ją wywieźli
  8. [quote name='jaaggaa'] Mam prośbę o namiar na kogoś sprawdzonego, kto mógłby mnie i Kazia nauczyć paru rzeczy (przyznam szczerze że bardziej chodzi o mnie :diabloti:)[/QUOTE] Anetka podaj może namiar do Piotra
  9. niestety nie mamy na to pieniędzy czekamy na sponsora
  10. :D widzę, że Cię kusi :D
  11. [quote name='AiP'] Zamęczam Was tymi relacjami hi hi[/QUOTE] i super! o to nam chodzi :D
  12. chyba Cię myślami ściągnęłam :D byłam dziś na wystawie psów i kiedy patrzyłam na charty, przypomniał mi sie właście Lord, pomyślałam, że Lord ma taki podobny pyszczek do chartów cieszę się z tego co napisałaś, serdeczne pozdrowienia dla psiaków i całej Rodzinki!
  13. taaa ja to sobie tak od razu pomyślałam, że Ty Asiu konkretna dziewczyna jesteś :)
  14. Ola bierz! piękny, futro piękne, a jakby był pielęgnowany, to już w ogóle
  15. ........i znowu spaniel :( to jakaś plaga już z tymi spanielami
  16. ooo super witamy Pańcię Sandusiową :) (jeszcze chwila minie, zanim się przyzwyczaję do nowego imienia) fantastycznie, że zarejestrowałaś się na dogomanii, będziemy czekać na wieści i zdjęcia - to najbardziej lubimy
  17. tak więc u Emiś nie ma miejsca, czekamy teraz na odpowiedź od Chauwa
  18. Sandusiu bądź grzeczny i zaurocz nową Pańcię!!
  19. ale dała się pogłaskać, to miło z jej strony :)
  20. dziękujemy zapisałam się :)
  21. dzięki za komplementy :) Hexi ma bardziej błyszczącą sierść, Gaciu ma za to bardziej jedwabistą, jest tak mięciutki, że głaskanie go jest rozkoszą
  22. paznokcie z nerwów obgryzam :look3:
  23. [quote name='AiP'] Ajula - a jakie Poznanianki są fajne :D [/QUOTE] ja nie Poznanianka - ja element napływowy :) Ciap ma bardzo mądre spojrzenie!
  24. [quote name='rytka']jak miałabym zielone swiatlo,ze jest kasa na sterylke to pewnie,ze moge lapac drobna kotke, [/QUOTE] to łap i wycinaj, tylko niech jej założą rozpuszczalne szwy i trochę obniżą cenę
×
×
  • Create New...