Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='perelka88'] jest wiele śmiesznych sytuacji z tym kołnierzem np. jak byłam z nim wczoraj na spacerze to wleciał w stertę liści i tak skakał i cieszył się ze może sobie poszaleć, że zagarnął sobie wszystko do kołnierza i sam czubeczek noska było tylko widać:P [/QUOTE] to musiał być niezapomniany widok :D
  2. Krzysiek jedzie z nimi do Dinka (właśnie pojechali), jak będzie wszystko ok, to podpiszą umowę i Dinko jeszcze dziś wyląduje na kanapie
  3. ładny i kochany taki :)
  4. wizyta ok, chociaż mam obawy, czy Dinko nie będzie chciał polować na szynszylę
  5. jakie to wierne stworzenie nikt nie może się równać z psami
  6. pokibicuję nowemu podopiecznemu Stonki ten psiak jest przepiękny! :loveu:
  7. cieszę się, może nauczy się teraz dobrych manier i znajdzie prawdziwy dom
  8. żeby nie było za dużo innych tematów na wątku Pshema, to napiszę tutaj: AiP - miałyśmy z Anetą dobrego nosa, że pozwoliłyśmy Ciapkowi Was zaadoptować :D
  9. też mi się wydaje, że ona na swój sposób jest szczęśliwa - chociaż wolałabym, żeby w taki sam "swój" sposób była szczęśliwa w domu :( ale to się chyba nie uda :(
  10. [quote name='AiP'] Rozumiem, Ajula, że w sobotę nie będziesz szła sama? Bo jakby co to ja nadal jestem chętna na wizytę, w weekend będę w Poznaniu :)[/QUOTE] być może Aneta pójdzie ze mną, ale tak czy owak Cię zapraszam, cieszę się, że interesujesz się sprawami fundacyjnych psiaków i chcesz pomagać :)
  11. ciekawa jestem, czy Pan się odezwał
  12. to ja zaglądam ciekawe jak Tytkowi podoba się w nowym miejscu
  13. - Pani miała wczoraj się skontaktować i podać mi, kiedy może być wizyta - nie zrobiła tego - wieczorem wysłałam sms przypominającego - nie odpowiedziała - dziś przed południem dzwoniłam - nie odebrała (rozumiem, może jest w pracy, szkole, itp.) - lecz do tej pory nie oddzwoniła i nie napisała sms - skoro chce psa, to powinna więcej aktywności wykazać - moim zdaniem pamiętam, jak AiP starała się o Ciapka - doczekać się nie mogła, kiedy się wreszcie odbędzie wizyta, sami pojechali po niego, sami załatwili kastrację - żeby tylko już Ciapek był w domu, żeby nie przeciągać, a kontakt był cały czas EDIT chyba Pani przeczytała moje żale, bo zadzwoniła ;) wizyta odbędzie się w sobotę o godz. 18.00
  14. [quote name='tayga'] Podeślij proszę dane do faktury (z nr konta i NIPem), bo chyba nie mam. Muszą być dwie od razu czy można po jednej na fakturze? [/QUOTE] może być po jednej :) dane do faktury: Fundacja dla Zwierząt Animalia Ul. Polanka 35/11 61-131 Poznań NIP: 782-234-41-37 ten adres jest korespondencyjny, nikt z nas pod tym adresem nie mieszka, biura nie mamy, faktury najlepiej wysłać do mnie, ja dostarczę szefowej podam mój adres na pw a numeru konta chyba nie trzeba, bo to my mamy zapłacić ;)
  15. dziewczyny, czy do tej pory zostały wycięte na razie tylko dwie sunie? ja się tylko przypomnę, że obiecałam w imieniu Animalii zapłacenie dwóch faktur, ale musiałyby być na nas wystawione
  16. Lodziu kiedy Ci wreszcie naprawią internet? tęsknimy za Tobą
  17. witaj Aniu na dogomanii :) lubimy, jak nowe domki opowiadają co słychać u psiaków
  18. nawet odpakował mądry piesek :D bo jak moja niby taka inteligentna Hexi znalazła sobie w krzakach pasztet, to zjadła go razem z opakowaniem, tak bardzo się spieszyła, żebym jej nie zdążyła zabrać :mad:
  19. jak się czegoś rano dowiem, i wizyta miałaby się odbyć jutro, to wyślę Ci sms, bo dzwonić nie będę, masz przecież zajęcia
  20. Asia ja do Ciebie nie dzwoniłam, Pani się nie odezwała, dziś już chyba za późno, żebym dzwoniła, ale jutro rano zadzwonię.... Asia nie martw się, jakby ta wizyta wypadła w czwartek, to pójdę sama - a Ciebie zaprosimy na następną wizytę :)
  21. super :) udało mu się przed śniegiem
  22. [quote name='perelka88'] (nie szczeknął ani razu). [/QUOTE] jeszcze zaszczeka :D cieszę się, że wszystko dobrze
  23. na razie nic nie wiem, Pani się jeszcze nie odezwała, wysłałam przed chwilą sms
×
×
  • Create New...