-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Pshemko, mikro psiak znaleziony w rowie - ma kochający dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='perelka88'] jest wiele śmiesznych sytuacji z tym kołnierzem np. jak byłam z nim wczoraj na spacerze to wleciał w stertę liści i tak skakał i cieszył się ze może sobie poszaleć, że zagarnął sobie wszystko do kołnierza i sam czubeczek noska było tylko widać:P [/QUOTE] to musiał być niezapomniany widok :D -
Krzysiek jedzie z nimi do Dinka (właśnie pojechali), jak będzie wszystko ok, to podpiszą umowę i Dinko jeszcze dziś wyląduje na kanapie
-
ładny i kochany taki :)
-
wizyta ok, chociaż mam obawy, czy Dinko nie będzie chciał polować na szynszylę
-
Black-Wyzel/Eurodog-Ksiazecy wyglad-nienaganne maniery-ideal
Ajula replied to Ati's topic in Już w nowym domu
pokibicuję nowemu podopiecznemu Stonki ten psiak jest przepiękny! :loveu: -
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
żeby nie było za dużo innych tematów na wątku Pshema, to napiszę tutaj: AiP - miałyśmy z Anetą dobrego nosa, że pozwoliłyśmy Ciapkowi Was zaadoptować :D -
[quote name='AiP'] Rozumiem, Ajula, że w sobotę nie będziesz szła sama? Bo jakby co to ja nadal jestem chętna na wizytę, w weekend będę w Poznaniu :)[/QUOTE] być może Aneta pójdzie ze mną, ale tak czy owak Cię zapraszam, cieszę się, że interesujesz się sprawami fundacyjnych psiaków i chcesz pomagać :)
-
ciekawa jestem, czy Pan się odezwał
-
- Pani miała wczoraj się skontaktować i podać mi, kiedy może być wizyta - nie zrobiła tego - wieczorem wysłałam sms przypominającego - nie odpowiedziała - dziś przed południem dzwoniłam - nie odebrała (rozumiem, może jest w pracy, szkole, itp.) - lecz do tej pory nie oddzwoniła i nie napisała sms - skoro chce psa, to powinna więcej aktywności wykazać - moim zdaniem pamiętam, jak AiP starała się o Ciapka - doczekać się nie mogła, kiedy się wreszcie odbędzie wizyta, sami pojechali po niego, sami załatwili kastrację - żeby tylko już Ciapek był w domu, żeby nie przeciągać, a kontakt był cały czas EDIT chyba Pani przeczytała moje żale, bo zadzwoniła ;) wizyta odbędzie się w sobotę o godz. 18.00
-
[quote name='tayga'] Podeślij proszę dane do faktury (z nr konta i NIPem), bo chyba nie mam. Muszą być dwie od razu czy można po jednej na fakturze? [/QUOTE] może być po jednej :) dane do faktury: Fundacja dla Zwierząt Animalia Ul. Polanka 35/11 61-131 Poznań NIP: 782-234-41-37 ten adres jest korespondencyjny, nikt z nas pod tym adresem nie mieszka, biura nie mamy, faktury najlepiej wysłać do mnie, ja dostarczę szefowej podam mój adres na pw a numeru konta chyba nie trzeba, bo to my mamy zapłacić ;)
-
Lodziu kiedy Ci wreszcie naprawią internet? tęsknimy za Tobą
-
Jamnikowaty Krokiet ma dopiero rok - pojechał do swego domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
witaj Aniu na dogomanii :) lubimy, jak nowe domki opowiadają co słychać u psiaków -
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nawet odpakował mądry piesek :D bo jak moja niby taka inteligentna Hexi znalazła sobie w krzakach pasztet, to zjadła go razem z opakowaniem, tak bardzo się spieszyła, żebym jej nie zdążyła zabrać :mad: -
jak się czegoś rano dowiem, i wizyta miałaby się odbyć jutro, to wyślę Ci sms, bo dzwonić nie będę, masz przecież zajęcia
-
Asia ja do Ciebie nie dzwoniłam, Pani się nie odezwała, dziś już chyba za późno, żebym dzwoniła, ale jutro rano zadzwonię.... Asia nie martw się, jakby ta wizyta wypadła w czwartek, to pójdę sama - a Ciebie zaprosimy na następną wizytę :)
-
Jamnikowaty Krokiet ma dopiero rok - pojechał do swego domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super :) udało mu się przed śniegiem -
Pshemko, mikro psiak znaleziony w rowie - ma kochający dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='perelka88'] (nie szczeknął ani razu). [/QUOTE] jeszcze zaszczeka :D cieszę się, że wszystko dobrze -
na razie nic nie wiem, Pani się jeszcze nie odezwała, wysłałam przed chwilą sms