-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Kasiu jak kociaczek?
-
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
odwiedzam Sauronka -
Rytka ma problem z internetem poza tym jej Mama jest bardzo chora wobec tego przekazuję wieści - Bulinka ma się dobrze, nie ma z nią kłopotów, żyje sobie spokojnie
-
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
szczęściarz Reksio :loveu: -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę i nieustannie trzymam kciuki! -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super, same dobre wieści, a jak jeszcze ten dom by wypalił :loveu: -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
No właśnie mi też tylko wciskają sedalin, ale mi się wydawało, że to jeszcze gorzej, bo po sedalinie Hexi i tak wszystko słyszała i rozumiała, i bała się potwornie, ale nie mogła chodzić - więc pełzała biedna, usiłując się gdzieś schować, aż ja się z żalu nad nią popłakałam. Potem jeszcze dwa dni uciekały jej oczy i miała problemy z sikaniem. Sedalin wyłącza tylko fizycznie a nie psychicznie. Mi się wydaje, że pies ma jeszcze większy stres, jak się boi, a nie może uciekać, bo mu mięśnie nie pracują. Powiedziałam sobie wtedy - nigdy więcej. No ale oczywiście rozumiem, że u Ciebie jak masz kilka psów w kojcach, to lepiej, żeby nie mogły się ruszyć, niżby miały pouciekać nie wiadomo gdzie. -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Aniu a jakie uspokajacze podajesz psiakom? Bo ja muszę coś dla moich wymyślić, w poprzednich latach dostawały stressnal i calmaid, ale nie zauważyłam, żeby pomogło :roll: może znasz coś lepszego? -
[quote name='tayga'] Ja już nigdy dziadka nie zostawię, nie potrafię... Chociaż zakupy mu raz w tygodniu zawiozę. Od wiosny będzie łatwiej, dłużej widno. Ja nie tylko sprawą staruszka się zajmuję. Mam jeszcze kilka psiaków w punkcie przetrzymań. Miałam u siebie bardzo chorego kota... już się wydawało że zdrowieje, umarł dzisiaj :([/QUOTE] ja Cię podziwiam Dobra Kobieto już od dłuższego czasu a teraz to już w ogóle........
-
[quote name='emilia2280'] Co do niedzwiedziej lapy, to wiem tyle ze to niedobór mineralów i slabe stawy, chyba suplementów mu potrzeba, jesli jeszcze ta lapa ma szansé sié wyprostowac? Zna sié ktos na niedzwiedziej lapie? [/QUOTE] my mieliśmy Mishkę z czterema niedźwiedzimi łapami - chodziła na łokciach :( wetci powiedzieli, że to niedobór minerałów itp. w okresie wzrastania - dostawała na to leki i miała rehabilitację, żeby wzmocnić mięśnie i ścięgna - nastąpiła bardzo duża poprawa
-
[quote name='tayga'] Pierwsze sterylki w sobotę rano. Najpilniejsza jest ciężarna... Jeśli się znajdzie to bierzemy tą i taką białą w rude łaty (rodziła kilka razy). Nastepna w kolejce jest taka z trzykolorową mordką i klapnietymi uszkami. [/QUOTE] to ja poproszę fakturę za sterylizację 2 suczek na Fundację Animalia Fundacja dla Zwierząt Animalia ul. Polanka 35/11 61-131 Poznań NIP: 782-234-41-37 ale fakturę proszę przyślijcie do mnie, bo ten adres na Polanki jest tylko korespondencyjnym, Gosia musi specjalnie tam podjeżdżać, żeby odebrać pocztę, podam mój adres na pw
-
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Poznałam dziś chłopaczka! Reksio jest cudowny, kochany, słodziutki i grzeczny :loveu: -
fajna gromadka :) Atos to prawdziwy słodziak :loveu:
-
Pshemko, mikro psiak znaleziony w rowie - ma kochający dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jaki piękny kochany skarbulek :loveu: fotki superanckie! a ta jaka bajerancka :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_gus-IDdn7M/TsfIPAdsHWI/AAAAAAAAFrA/ceKw2zSI4tQ/s555/54.JPG[/IMG] -
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN']przypominam Saurona !! wiem, że z bazarków Beabono i ani z poznania jest cosik kasy więc mam nadzieje, że w tym miesiącu się uda z kasą jakoś..[/QUOTE] i z mojego kilka zł, jutro Ci dam -
[quote name='rytka'] Twoja wiedza mnie przeraża ;)Fifi to moje 'znalezisko' sama przywlekłam ja do domu i chociaz te 50zł moge w nia zainwestwac szczególnie,ze to ostatni wydatek na nia;)[/QUOTE] nie bądź taka honorowa, a nasza kochana sponsorka na pewno myśli to samo co ja ;)
-
to co Lodziu? mała cholerka pojechała, masz znowu trochę spokoju :)
-
zasponsorowała może niech zostanie te 40 zł za transport u Rytki, bo ja wiem dokładnie, że ona nie ma kasy
-
o proszę jakie nowiny :) nawet słowa nie pisnęłaś, że dziś do Poznania przyjedziesz ale po prawdzie to byłam taka zalatana, że chyba i tak nie miałabym czasu na kawkę z Tobą
-
Honey - mała kudlata i młodziutka sunia - ma własny dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja już złożyłam gratulacje na fb :) czytałam nawet relację nowej Pańci, która jest oczywiście zachwycona! -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Boogie'] (...) ta jego radość jest bezcenna [/QUOTE] :multi: ale super! tyle czasu w przytulisku, a teraz kość! Kocyk! Spacerki! człowiek! jak się takie psie szczęście widzi, to naprawdę człowiek na chwilę zapomina o wszystkich nieszczęściach :lol: -
Pshemko, mikro psiak znaleziony w rowie - ma kochający dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak tak czytam na wątkach, że psiaki zaznaczają ściany, drzwi itp. w mieszkaniach, to się dziwię naszemu szczęściu, że Gacio nie zrobił tego u nas ani razu - mimo, że zabrany był z ulicy i w domu to on raczej nigdy nie przebywał