Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. tamta zniknęła
  2. to dobrze, że już w Poznaniu, zobaczymy co dalej
  3. [quote name='rytka'] i lapanka kotki na sterylke ,zeby mi sie supergoga nie rozmysliła;)[/QUOTE] ona zawsze dotrzymuje słowa, to mi się w niej podoba choć ogólnie to oczywiście jest okropna [muszę tak napisać, bo może czyta ten wątek :diabloti:]
  4. [quote name='rytka'] dzis przyszla budka !!!postawilismy tam gdzie krzeslo od oknem i poszlam teraz zobaczyc... spia w niej!!! [/QUOTE] super! koniecznie fotki! :) fajnie, że oprócz Ciebie jeszcze ktoś trochę tym wiejskim kotom biednym pomaga
  5. cudownie :) a Juryś to super pies!
  6. [quote name='eloonia']Mam nadzieję, że jest właśnie tak jak napisałaś :) aleeee... mam wrażenie że wtedy były takie "bardziej kluseczki" a teraz są "mniej kluseczki" :( ...i pewnie teraz nikt nie wie o co mi chodzi :cool3:[/QUOTE] pewnie o to, że wyrastają z tłuszczyku dziecięcego i nabierają smukłości młodzieńczej :)
  7. może ona była kochanym słoneczkiem jakiejś babci, która ją rozpieszczała może babcia odeszła z tego świata, a mała psinka z kolanek i pościeli trafiła do rzeki płakać mi się chce, jak o tym myślę
  8. sarenka współczuję Ci, niestety nie zawsze się udaje uratować naszych podopiecznych jeśli chcesz się dołożyć do leczenia tego kota to super, ale nie przejmuj się, nie masz pieniędzy, to nie wpłacaj - wszyscy znamy ten ból, nikt z nas nie jest milionerem niestety :roll:
  9. jesteś wierna fanka Morii :)
  10. okropne nie mogę na to patrzeć :( trzeba go jak najprędzej operować
  11. Kasia najlepiej to ujęła aż mi się oczy mokre zrobiły
  12. Afera ma mięśnie jak posąg grecki :)
  13. Krzysiek zrobi plakacik do wydrukowania :)
  14. Ajula

    Hexi i Gacek

    a teraz matka dodatkowo kupiła mi derkę dla konia :watpliwy: [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/836/p1090255.jpg[/IMG]
  15. spróbuj wejść w edycję drugiego postu - był taki czas na dogomanii, że przeskakiwały posty i drugi wskakiwał na miejsce pierwszego, pamiętam, że też nie mogłam zmienić tytuł, aż ktoś mi podpowiedział, żeby spróbować z drugim postem - faktycznie wtedy zadziałało czyli - edycja tytułu była możliwa wtedy tylko przez wejście w edycję drugiego postu ps. ale teraz dopiero zobaczyłam, że drugi post napisała Tola, więc to chyba nie to :roll:
  16. dodam jeszcze, że potrzebujemy czasami transport - przewieźć zwierzaka, karmę, jakieś rzeczy fundacyjne można też robić bazarki, z których dochód jest dla zwierzaków fundacyjnych czasami trzeba gdzieś podjechać żeby zrobić zdjęcia jakiegoś psa wszystko oczywiście na miarę swoich możliwości i czasu - każdy z nas sam decyduje, kiedy ma czas, żeby pomagać
  17. w każdym razie Bulinka będzie miała u Ciebie bardziej odpowiednie dla siebie towarzystwo, niż u Asi :)
  18. bazarek dla Sauronka [url]http://www.dogomania.pl/threads/217004-Ciuszki-na-hotelowanie-Saurona-do-07.11.-godz.22.00?p=17909931#post17909931[/url]
  19. [quote name='jaaggaa']Kazio to fajny psiak, aż się dziwię że tyle czekał na dom... [/QUOTE] pewnie czekał na Ciebie :)
  20. oby mu się udało :thumbs:
  21. no teraz to wygląda odstraszająco ale są kociarze, którzy bardzo kochają koty i wezmą takiego, żeby mu pomóc
  22. i tego jej właśnie trzeba - spokój, spacerek, regularnie jedzonko rozczulająco wygląda w tym kocim legowisku przykryta kocykiem
×
×
  • Create New...