Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32056
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Omi i iwoniam zrobiłyście wszystko co w waszej mocy podziwiamy was wszyscy, trzymajcie się mordeczki nie cierpią (*) trzymamy kciuki za Mike
  2. To jaka jest sytuacja finansowa, czy jest jeszcze jakiś dług ?
  3. no to hopsam na zaproszenie, a grosik jakiś wieczorem wyłuszczę :lol:
  4. sliczny szczeniaczek, mam nadzieję, że wkrotce będzie biegał
  5. zaglądam i podnosze może więcej osób się pojawi
  6. zaglądam, czekam na wieści, 10 zł stałej deklaracji mogę dać
  7. jestem na zaproszenie omi moge dorzucić niewielki grosik jak ją omi weźmiesz, cudna sunia :)
  8. [INDENT] [COLOR=green][B]Zapraszam na narzucająco - wciągający bazarek ciuchowy dla Spajka i Rudego!!! Podnoszenie mile widziane![/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214790-Narzu%C4%87-co%C4%87-na-grzbiet-lub-i-wci%C4%85gnij-na-pup%C4%99%21-Bazar-dla-Rudego-i-Spajka-do-5.10%21?p=17668469#post17668469"]http://www.dogomania.pl/threads/2147...9#post17668469[/URL] Może tak się szybo nie skończą bazarki;) [/INDENT]
  9. [COLOR=green][B]Zapraszam na narzucająco - wciągający bazarek ciuchowy dla Rudego i Spajka!!! Podnoszenie mile widziane![/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214790-Narzu%C4%87-co%C4%87-na-grzbiet-lub-i-wci%C4%85gnij-na-pup%C4%99!-Bazar-dla-Rudego-i-Spajka-do-5.10!?p=17668469#post17668469[/url]
  10. Dziewczyny skąd Wy wpisujecie te wpłaty (1 post) od początku roku płacę po 20 zł/miesiąc a wpisy w poszczególnych miesiącach są różne; proszę sprawdźcie przelewy
  11. ze zdjęć sądząc radzi sobie na trzech łapkach
  12. Jak miło, że psiaczkom dzieje się lepiej, to dzięki Waszym działaniom będzie im dobrze :) Trzymam kciuki za Ledzię
  13. na razie podrzucę , wieczorem coś wpłacę
  14. podrzucę Miszkę troche mała tu wiadomości ale rozumiem, że dominuje Facebook
  15. Paula zaprosiłaś mnie już miesiąc temu; wpadła z opóźnieniem i bede zaglądać
  16. Zrobiłam bazarek dla Spajka, zapraszam serdecznie i proszę o podnoszenie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212188-Koszule-nocne-i-inne-ciuszki-dla-Spajka-do-16.08?p=17365889#post17365889[/url]
  17. Dawno nit nie zaglądał, to podniosę czarnulka
  18. Dawno nie zaglądałam do pierwszego postu - ja od stycznia czy grudnia płacę po 20 zł na miesiąc, więc za lipiec i sierpień jeszcze wpłacę
  19. Dziewczyny napiszcie cos w pierwszym poscie o długu i ewentualnie dokonanych już wpłatach, bo wchodzi się na wątek z podpisu anki_szklanki i widać, że wszysko jest w porządku piesek zdrowieje, pięknieje ..............i można lecieć dalej wspierać inne biedy
  20. [quote name='vena&vivi']Genialnie się układa, coś ruszyło z adopcjami ale ja mam następnego ... chciałabym umieścić jednego wielkoluda u Ani w hotelu. Bardzo długo czeka na swój dom. I tu moje pytanie: - czy ktos z odób z deklaracjami chciałby teraz przenieść je na nowego psiaka? - czy osoby, które mają nadwyżki pozwolą na przeznaczenie ich na "nowego"?[/QUOTE] Czy ten Twój wielkolud ma wątek na dogo ? Zastanawiam się czy i gdzie ewentualnie przenieść moją deklarację ?
  21. [quote name='Hekate1']przepraszam że się nie odzywałam, byłam na urlopie bez dostępu do netu. Łatek jest po operacji usunięcia guza śledziony, rana na szyi zupełnie się zagoiła. Tylko wyniki krwi ma kiepskie i nie wiadomo dlaczego..caly czas jest w lecznicy. tutaj link do FB- teraz musimy spłacić ogromny rachunek w lecznicy... [URL="http://www.facebook.com/pages/Schronisko-dla-Bezdomnych-Zwierz%C4%85t-w-Celestynowie/179282728779241?ref=hnav#!/media/set/?set=a.1521389694202.61450.1818367657"]http://www.facebook.com/pages/Schronisko-dla-Bezdomnych-Zwierz%C4%85t-w-Celestynowie/179282728779241?ref=hnav#!/media/set/?set=a.1521389694202.61450.1818367657[/URL][/QUOTE] a czy guz był złośliwy ? co u pieseczka ?
  22. Jaki sliczny urwis :)
  23. przelałam z mało udanego bazarku dla koni 20 zł, ale zapomniałam napisać, że to dla niej; do kogo mam napisać (to co tu) aby pieniądze były dla Koni ; w tytule przelewu jest z "bazarek z dodatkiem Aldrumka"
×
×
  • Create New...