Dziewczyny napiszcie cos w pierwszym poscie o długu i ewentualnie dokonanych już wpłatach, bo wchodzi się na wątek z podpisu anki_szklanki i widać, że wszysko jest w porządku piesek zdrowieje, pięknieje ..............i można lecieć dalej wspierać inne biedy