Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32053
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. nikogo dzisiaj nie było u Brinki ?
  2. [quote name='lilith27']"rozmowy kontrolowane" ;)[/QUOTE] w nocy, a rano ??
  3. zaglądam do Brinki, zaraz zajrzę i do schroniskowego białaska
  4. Super, brawo koosiek !
  5. Brinkę jakieś 6 kg cięższa od mojej suni, ale z podrzucanie ciężka sprawa; ciułamy dalej, więc do podrzucania będzie ten bazarek http://www.dogomania.pl/threads/218858-Prezentowo-ksi%C4%85%C5%BCkowy-bazar-ma-tak%C5%BCe-gry-pc-i-inne-do-11.12-dla-Briny!?p=18132748#post18132748
  6. o i Brinkę trzeba podrzucić
  7. :) :) :) :) :) :) :) :)
  8. Brinka szuka domu
  9. piękna sunia, ale trzeba mieć warunki no i .... chęci
  10. zaglądam na koniec dnia
  11. :sweetCyb:o jak dobrze:sweetCyb:
  12. i na pierwszą może ktos zauważy
  13. z opóźnieniem ale są ogłoszenia Brinka na: 1.http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1893...lanskiego.html 2.http://www.kupsprzedaj.pl/o/brina-mi...dealna/1316924 3.kupiepsa.pl 4. http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id31518.html 5.gieldaogloszen.pl 6.zoonet.pl 7.adopcjapsa.pl 8.morusek.pl 9.tablica.pl 10.gumtree.pl 11. http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...a-do-adopcji_/ 12.adopcjepsow.org 13 http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...uka-domu/40195 14.polskastrefa.eu 15. http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przy...b4kl229f7.html 16. http://www.krakusik.pl/89917_brina_m...do_adopcj.html 17. http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/20485.html 18. http://www.wroclawiak.pl/142712_brin...do_adopcj.html 19. http://www.pineska.pl/id=100442 20. sprzedasz.pl 21. http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/40928.html 22.owi.pl 23. http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15/108/20912.html 24. [FONT=Arial]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=122499[/FONT] 25. eoferty.com.pl 26. neeon.pl 27. http://kozienice.lento.pl/brina-mix-...ka,211444.html 28.ojej.pl 29. http://www.rozglos.net/ogloszenie-308179.html 30. http://warszawa.olx.pl/brina-mix-owc...-iid-282586545
  14. podnoszę i pozdrawiam Mikunię i Omi, zdrówka !
  15. i ja zaglądam do Cudaczka
  16. podniosę Cudaka
  17. już tam biegnę
  18. ogłoszenia mają być w sobotę :)
  19. ogłoszeń jeszcze niema; dzisiaj (wpłata wczoraj lub rano) wkleiłam na wątek _ogonek_ http://www.dogomania.pl/threads/216122-Bazar-us%C5%82ugowy-ZAPOMINALSCY-PRZY%C5%9ALIJCI******-DO-OG%C5%81ASZANIA!!!/page4 tekst (ten z allegro) i zdjęcia; mestudio zajrzyj tam jutro proszę może będą jakies pytania; mnie 2 dni nie będzie (jak będzie przy mnie kropeczka to córka)
  20. super, ze tak szybko dochodzi do siebie, a przecież nie była to zwykla sterylka bo jeszcze te zminy nowotworowe
  21. Brinka pokazuje się na pierwszej stronie a przy okazji zapytam: mestudio czy już ułozyłaś tekst na allegro, czy mogłabym ten sam podać do wykupionych ogłoszeń
  22. i my pozdrawiamy z różnych stron czytając "dzieje" Brinki
  23. to zaraz biegnę na bazarek;
  24. pierwszy owoc pracy Pipi to ja :) jak zaczniecie zbierać pieniądze poprosze o nr konta
×
×
  • Create New...