Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32053
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. rozumiem, że adres komuś z Wielkopolski przekazałaś - to może zapytać
  2. czekamy na zdjęcia, co u Samborka
  3. [COLOR=teal][B]zapraszam na bazarek dla Bogusia[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/203212-Ciucharnia-II-%28zestawy-za-KT-pojedynczo-do-licytacji%29-dla-Bogusia-do-14.03?p=16403997#post16403997[/url]
  4. [quote name='_ChiQuiTa_']Widzę, że już węszycie skandal kolejny. Swoją drogą Państwo na pewno by nie chcieli, aby ich adres przy adopcji psa był do wglądu publicznego. Przyjdzie czas na wizytę poadopcyjną to i adres konkretna osoba dostanie. Nie podniecajcie sie![/QUOTE] czas już właśnie nadszedł, a czekamy już dobrych kilka dni na ten adres; liczymy, że wreszcie agusiazet go dostanie po co grać na nerwach innym , trochę dobrej woli
  5. to świetnie, na dobre wieści czekaja sympatycy Sambora
  6. no i co Sambor pojedzie w ciemno ?????
  7. [quote name='agusiazet']Wiadomość od Maci z Leszna: Hej. Chetnie pomoge w wizycie przedadopcyjnej. Akurat mamy z kolezanka troche czasu. Tylko prosze o informacje gdzie, kiedy i o jakiego psa chodzi. No i jakie macie wymagania ;-). PS. Mm nadzieje ze chodzi o Leszno w wielkopolskim Luizo napisz jej wszystko na PW:)[/QUOTE] O swietnie, że to możliwe - czy Luzia podala adres ?
  8. watara skrzynka znowu przepelniona - jutro nie przyjadę :(
  9. [quote name='EVA2406']Tyle biedak czekał, ale może to będzie ten najwspanialszy domek. Trzymam kciuki.[/QUOTE] Czekał długo, ale w jakim dobrym miejscu ! [quote name='Mysza2']mocno trzymam kciuki, żeby to był "ten dom"[/QUOTE] trzymają wszyscy sympatycy Samborka
  10. wtatara masz zapchaną skrzynkę
  11. o widze, że już temat zmieniony - superr będzie pewniej z Poznania sa też supergoga, zuzia_kuzik, ick (prawie)
  12. a połowa to chyba pójdzie na pociąg ??
  13. a jednak koniec czekania i czas rozstania - jedzie cudny Samborek
  14. tu bazarek dla Tytusa http://www.dogomania.pl/threads/202245-Ciucharnia-%28kurtki-spodnie%29-r%C3%B3%C5%BCne-rozmairy-dla-Tytusa-do-27.02-godz.-23?p=16312132#post16312132
  15. Matko jaka bieda, jutro coś wpłacę
  16. szkoda maluszka :-(, współczucia dla Pani
  17. super, że zostaje, cieszymy się :multi: :multi:
  18. och to moja łaciata sympatia w domku, super !!
  19. [quote name='esperanza']Zaglądajcie proszę. Dobre słowo to już coś, a i temat dzięki temu nie spada...[/QUOTE] to podniosę
  20. dawno nie zaglądałam - ciągle brak odzewu
  21. ile potrzeba pieniędzy na odrobaczenie i szczepienia ?
  22. widze, ze moja wplata już odnotowana, ale zapomnialam napisać, ze to moze być deklaracja stała 20 zł
×
×
  • Create New...