Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32053
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. mogę wykupić pakiecik na bazarku
  2. współczuję z nadzieją, ze teraz się poprawi
  3. jesteście nadzwyczajni :calus: do Białej Podlaskiej ...... dalekooo
  4. myślimy ciepło o Brince i Opiekunach
  5. jakie soczyste zdjęcia biel na zieleni, sunieczka a opisy nocnych przeżyć - już sobie wyobrażam jak było "wesoło"
  6. ja fajnie, że targacie te psiny oboje :loveu: :evil_lol:
  7. Brinka śliczna, kociaki malownicze - trzymajcie się wszyscy ciepło
  8. Takie słoneczko to miły spacerek :), a willa-buda profesjonalna :multi:
  9. Moja też zrywa i zjada maliny ale tylko w lesie, tych kupionych w mieście nie je :)
  10. Brinka pokazuje sie innym cioteczkom na pierwszej stronie :)
  11. ten pierwszy tak słabo idzie, chcemy, żeby choć trochę więcej się uzbierało
  12. Ale pracowita niedziela - rezultat cieszy oko i serce
  13. Zrobiłam jeszcze drugi bazarek dla Brinki. Zapraszam serdecznie: http://www.dogomania.pl/threads/216939-Nowy-szal-spodnie-narciarskie-buty-zimowe-dzieci%C4%99ce-du%C5%BCo-spodni-na-Brink%C4%99-do-13.11?p=17903011#post17903011
  14. miło widzieć Waszą gromadkę - tylko podziwiać :evil_lol:
  15. zaglądam jeszcze przed nocą do suni i do Was oddani opiekunowie :loveu:, z Szarotką niedawno spotkałam się na innym wątku :evil_lol:
  16. to i ja zadeklaruję dyszkę, poprosze nr konta może pierwsza wpłata będzie nieco większa
  17. pokazujemy Brinkę
  18. skromny bazarek dla suni zapraszamy http://www.dogomania.pl/threads/216562-Ksiązki-książki-do-domu!-dla-Brinki-do-6.11!!
  19. super, że macie chęć dzielić się z nami wiadomościami o Brince, dziękujemy miło wiedzieć, że jest lepiej i ogonek czasami merda :)
  20. to ja poproszę nr konta i wpłacę chociaż na jedną wizytę u weta
  21. przelałam utarg z bazarku prosze o potwierdzenie na wątku bazarkowym [url]http://www.dogomania.pl/threads/214790-Zako%C5%84czony!-Bazar-dla-Rudego-i-Spajka-do-5.10[/url]!
  22. wpłaciłam utarg z bazarku proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym [url]http://www.dogomania.pl/threads/214790-Zako%C5%84czony!-Bazar-dla-Rudego-i-Spajka-do-5.10[/url]!
  23. Omi i iwoniam zrobiłyście wszystko co w waszej mocy podziwiamy was wszyscy, trzymajcie się mordeczki nie cierpią (*) trzymamy kciuki za Mike
  24. To jaka jest sytuacja finansowa, czy jest jeszcze jakiś dług ?
  25. no to hopsam na zaproszenie, a grosik jakiś wieczorem wyłuszczę :lol:
×
×
  • Create New...