Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32056
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Avilla zaglądam, ale pomóc niewiele mogę :(
  2. [quote name='EVA2406']Jestem. Mogę wspomóc zdjęciami rzeczy na bazarek i później wysyłką, jeśli ktoś wystawi bazarek...............[/QUOTE] Mogę wystawić bazarek ale dopiero w sobotę lub niedzielę
  3. śliczny czarnulek -do niedzieli to 3 dni a dalej ????
  4. pieniadze wysłane, ale sa jakies zawirowania w mbanku więc zobaczymy kiedy przejda
  5. [quote name='agusiazet']Czy podać konto do wpłaty?[/QUOTE] jeśłi to nie kłopot poproszę, nie będę musiała odszukiwać
  6. [quote name='agusiazet']Sambor ma tylko dom tymczasowy, ale ja już nie mam pieniędzy na jego opłacanie - na grudzień potrzeba 200 zł, mam tylko 92zł, niestety ze swoich nie dołożę, mam zbyt wiele psów na utrzymaniu, a dla Sambiego użyczyłam tylko konta![/QUOTE] z bazarku wyszło 50 zl, jeszcze coś dołożę - ale to grudzień i też niepełny a dalej ???
  7. jak się cieszę , że Majeczka ma domek :multi: :multi:
  8. to może do góry
  9. [quote name='Sylwia K']a w Celestynowie jest kolejny rotkowaty:flaming:[/QUOTE] czy też w lesie ? :(
  10. pokaż się majeczko na pierwszej
  11. cudna kocinka, ale jednak bez oczka
  12. [quote name='Aldrumka']dołożę 20 zł miesięcznie od listopada (w nadziei, że Żuczek pójdzie do DS)[/QUOTE] niestety Żuczek dalej wymaga wsparcia więc deklarację comiesięczną (a chyba niezauważoną) wycofuję, przelałam 20 zł jednorazowo
  13. czekamy na telefony - Sambor potrzebuje domku
  14. gdyby napisac cos o pieskach, może bardziej ujmowaly by za serce - teraz nic nie wiadomo, a wręcz mozna odnieść wrażenie, ze są bezpieczne i juz
  15. na bazarku już jest łącznie licytacja ponad 100 zł
  16. podnieście proszę bazarek samborkowy tam już nikt nie zaglad ale ... dzisiaj zmioeniłam tytuł :evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195990-Orsey-H-amp-M-Levis-spodnice-34-na-tymczasowy-domek-Sambora-do-20-listopada[/url]
  17. [quote name='agusiazet']Mnie to książki nawet schodzą, mam stałych klientów:) Gorzej z ciuchami - mam same córki i ciuchów masę, ale ciężko mi tu coś sprzedać:( Najlepiej idą po mojej siedmiolatce:)[/QUOTE] "moje" ksiazki były stare darowane, ale i tak spróbuję jeszcze raz;
  18. jasne ttylko zestawienie wydatków i wpłat szkoda czasu
  19. może nawet lepiej niż poprzedni książkowy :evil_lol: :evil_lol:
  20. bazarek niestety kiepsko idzie (teraz 35 zł)
  21. tak, ale nie wiem czy dalej wpłacać na konto Stowarzyszenia ? bo były jakieś rozmowy na ten temat; przepraszam ale nie mogę teraz doszukiwać się tego na wątku
  22. i mnie też, choć coś wpłacę
  23. zrobiłam wreszcie bazarek z fantami od esperanzy - zajrzyjcie bo kasa potrzebna http://www.dogomania.pl/threads/196141-Parvo-kup-ciuszek-pom%C3%B3%C5%BC-szczeniaczkom-walczy%C4%87-do-23-listopada?p=15702280#post15702280
  24. Basiu on juz nie cierpi, a my płaczemy razem z Tobą
×
×
  • Create New...