Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32049
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. czy przelew z bazarku dla Lincolna zrobić na to samo konto co za serduszka ? jak na inne to poproszę na pw
  2. waderciu czy wiesz coś więcej ?
  3. a jak jest teraz z funduszami Majeczki, czy na DT starczy , a trzeba gwałtownie zbierać na ewentualną podróż ?
  4. w podpisie Warszawa-Ursynów mają np. mru i Beta&Czata, Agnes też dyskujtuje na wątku o trutce na Ursynowie; Paulina może pisz do nich bezpośrednio, może mogą lub kogoś poradzą ; chyba, żeby Blisss mogła jechać tu i tu
  5. o ooooo, trzymamy kciuki
  6. Bianko możemy tylko życzyc sił, wiary i zdrowia dla "rozkosznych psiaczków" cioteczki widać, ze kasa potrzebna może choć po 5 zł możemy wesprzeć ?? plisssss
  7. Ja także zapraszam na bazarek dla Lincolna!!! Podnoszenie mile widziane, a licytowanie jeszcze milej:) http://www.dogomania.pl/threads/194107-B%C5%82yskotki-dla-Lincolna-do-20.10?p=15502114#post15502114
  8. [quote name='lidka_park']Oto jak nasz przystojniak znosi jesienne wieczory... Cioteczki i wujkowie, czy ustaliliście co zrobimy z resztą pieniążków? One cały czas sa w skarpecie Arielka. Oczywiście mogą one tam zostać ale padł pomył aby cześć wysłać innym bidom. Brak rozliczeń wybaczcie. Naprawdę nie mam czasu :( Zorbie w najbliższym czasie nie wiem o jakie pieniążki chodzi - czy opłaty są mniejsze; czekamy więc na rozliczenie
  9. trzymaj się , trzymaj i niech zdrowieją
  10. pokaż się na pierwszej stronie
  11. myślimy, myślimy i trzymamy kciuki
  12. Bianko, kupuj koniecznie, zaraz przeleję 40 zł, około południa powinny być na koncie
  13. i ja też zrobię bazarek
  14. jaka to ironia losu, że obdziela takimi przeżyciami tych, którzy serce (i nie tylko) oddają biednym psinkom malagos wielkie wyrazy współczucia
  15. zapraszam (chyba ponownie ) na bazarek dla psiny [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192945-Uwaga!-znów-dostawa!!-Ciuszki-od-40-do-50-dla-pogryzionej-Torpedy(Raji)-do-1.10[/URL]
  16. śliczna łaciatka, może szybko ktoś ją zauważy
  17. te trikolorki są takie cudne, że szkoda, choś moze na szczęście jesteście tak daleko bo miałabym zgryz
  18. Uff, dobrze, bo bałam się, że wet zaraz bedzie chciął oczko usuwać. A co z przepukliną ? trzeba maleństwo operować ??
  19. czytam , czytam i kamień z serca a i uśmiać się można :evil_lol:
  20. Z tym oczkiem to chyba trzeba się spieszyć, czy DT pójdzie do weta ? Ile kosztuje u Was wizyta ? Czy widać, że oczko boli ? Może spróbować internetowo skonsultować z okulistą jeśłi u Was nie ma ?
×
×
  • Create New...