Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32049
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. [quote name='Aldrumka']znalazłam na zaproszenie ludwy, coś wpłacę pod koniec miesiąca[/QUOTE] poproszę nr konta na pw
  2. dołożę 20 zł miesięcznie od listopada (w nadziei, że Żuczek pójdzie do DS)
  3. a ten drugi domek nie chce innej biedulki ?
  4. znalazłam na zaproszenie ludwy, coś wpłacę pod koniec miesiąca
  5. Paulinko to ja jeszcze raz o tym oczku i leczeniu; może już w porozumieniu z wybranym domkiem ustalić co robić z oczkiem tzn. czy usuwać jeśli taka będzie decyzja dr Mrozowskiego u Was czy jednak skonsultować w Warszawie z dr Garncarzem (okulista) prawie na Sadybie ([URL="http://www.garncarz.pl%29;"]www.garncarz.pl);[/URL] wizyta 80 zł (1,5 roku temu); mojemu kotu, Tince ze Szczytna ( [url]http://www.dogomania.pl/threads/176332-8-mies.-Tina-zosta%C5%82a-w-Super-Domku[/url]!!!) i pewnie wielu innym oko uratował
  6. [quote name='kaskadaffik']Oczko jest nie wypadnięte, ale jest tak jakby spuchnięta rogówka i wystaje troszkę na zewnątrz, tak kicia zostać nie może, dlatego pojawia się pytanie czy mamy oczko robić u Dr.Tomka Mrozowskiego, który bardzo ładnie operuje oczy u zwierząt, czy domek weźmie to siebie? Doktor mówił, że tak raczej zostać nie może niestety, dajcie proszę znać Asi, bo trzeba by było już to robić, żeby domki nie czekały i malutka nie czekała :)[/QUOTE] ale czy doktor już je widział i zapadła decyzja o usunięciu, bo może można jeszcze leczyć, o ile ja wiem warto walczyć nawet o oko które nie widzi
  7. trzymamy kciuki za domki
  8. [quote name='Agucha']Powiedzcie mi - co z jej oczkiem dalej?[/QUOTE] no właśnie co z oczkiem
  9. [quote name='Luzia&Funia']Czy ta osoba się do kogoś odezwała?[/QUOTE] coś tu się pokręciło : chyba osoba do której wadercia wysłała dane na pw powinna była skontaktowac się z zainteresowana osobą - czy to była Luiza ?
  10. Ja obiecałam dorzucę nieco (małe nieco) więcej, ale przelew zrobię jutro bo i tak pójdzie w poniedziałek rano :)
  11. o matko, może pękło już wcześniej skoro ona nie odczuwa bólu; jakby coś można spróbować skonsultować mailowo (zdjęcie) z wet okulistą warszawskim dr Garncarzem
  12. i co ktoś się zgodził ?
  13. poproszę numer konta na pw, aby zrobić przelew z bazarku
  14. nie dostałam numeru konta
  15. [quote name='Basia1968']Paulinko dzwoniła Pani z Warszawy, ta z Sadyby niecierpliwią się - wyjeżdża za dwa tygodnie i chciałaby pobyc z kociakiem żeby sie rpzyzwyczaił itd itp. powiedziałam, że skontaktujsz sie dzisiaj z nia na pewno. Cholerka to taki fajny domeczek.[/QUOTE] Blisss była na dogo 12.10 i niestety nie odezwała się. A jak domek będzie sprawdzony to widzicie możliwość szybkiego transportu ?
  16. coś opóxniam się z tym bazarkiem, może coś tak wplacę - Agusia przypomnij mi prosze konto na pw a czy w któryms poscie można zobaczyć stan finansów ?
  17. a może już była wizyta :)
  18. śliczna, podobno na rudzielce jest dużo chętnych
  19. Jaki optymistyczny tytuł !! Jasne, że dalej :thumbs:
  20. [quote name='3 x']Lulka podaj nr konta wpłace 10 zł :oops:[/QUOTE] ja dopiero tu trafilam, dyszkę tez mogę dołożyć
  21. [quote name='wadercia']ja nawet nie odpisywalam na e-maila do tej pani. Podalam tylko tutaj wam jej dane. Moze warto napisac do niej drugiego e-maial?[/QUOTE] to kto napisał ??? :)
×
×
  • Create New...