[quote name='jhet']byłam u psiaków, obudziłam je :roll: Miały szron na uszach, a sunia dygotała z zimna, ale w sumie było ok. Zjadły lekkie ciepłe śniadanie i poleciały pod bramę obszczekiwać psy na porannych spacerach.
Łapanka będzie na pewno, właścicielka hoteliku wie o psach i czeka na nie :)[/QUOTE]
jak dobrze, ze wesoło biegają ...dzięki Tobie