Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32059
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. [quote name='jhet']Dziś nastąpił przełom, sunia dała sie poglaskać :lol: Malo tego, bardzo jej sie to spodobalo, zaczela skakac z radosci, zaczepiać lapkami, tracac nosem i z calych sił zapraszac do zabawy w ganianego :multi: Fajna jest :)[/QUOTE] a to niespodzianka :)
  2. a więc świnka, a nie ospa Kto pomoże Suzi po sterylce ?
  3. aż miło czytać, i jhet widać , że się odprężyłaś widząc, że jest dobrze; dziękujemy za wysiłki też uważam, że łapać trzeba i wkrótce startować ze zbiórką
  4. czy Brinka też odpoczywa po wyjeździe Tasmana
  5. podrzucę może ktoś z klatką zauważy
  6. mam już fanty od Mai, czekam aż aparat wróci do domu i wystawię bazarek mam nadzieję najdalej w pod koniec przyszłego tygodnia
  7. co słychać u Suzi i innych rudzielców ?
  8. mru to chyba rzadko bywa na dogo (chyba , że teraz w związku z akcją jest inaczej); może ma nr telefonu w podpisie
  9. niestety na wątkach wszyscy odsyłają do Psiego ANioła po klatkę
  10. można jeszcze zadzwonic do figu [SIZE=4]606 262 956 [/SIZE] [SIZE=4][/SIZE], choć nikle prawdopodobieństwo, że ma miejsce wolne
  11. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221960-DT-pod-Warszawą[/URL] tu jest niby tańszy dt ale początkujący i nie sprawdzony
  12. spanie nie było wesołe, ale jednak pobiegły to nie była pochwała mrozu, ani namawianie do bezczynności, bez działąń jhet byłoby dużo gorzej
  13. [quote name='jhet']byłam u psiaków, obudziłam je :roll: Miały szron na uszach, a sunia dygotała z zimna, ale w sumie było ok. Zjadły lekkie ciepłe śniadanie i poleciały pod bramę obszczekiwać psy na porannych spacerach. Łapanka będzie na pewno, właścicielka hoteliku wie o psach i czeka na nie :)[/QUOTE] jak dobrze, ze wesoło biegają ...dzięki Tobie
  14. och jeszcze poszłaś świetnie, odkryły altankę i będą spać na kanapie !!! osłonięte od wiatru i nieco od mrozu :p
  15. zostawiłaś im tam jakieś jedzonko na wabia
  16. gosia dzwoń do jhet i zamawiajcie taxi pomogę w kosztach inaczej nie mogę pomóc; Luna może dzisiaj nie mogę przestać o nich myśleć, a co dopiero jhet
  17. o to znaczny postęp; może Fundacja Sfora pomoże skontaktowac się z Patrycją (przekaże jej Twój numer) też mogę grosz dorzucić, ale zmotoryzowana tez nie jestem; a czy to są suczki czy pieski ?
  18. może jakos skontaktowac sie z osobą dokarmiającą - zostawic kartkę - podać telefon czy poprosic o telefon; może coś więcej wie np. gdzie śpią a przede wszystkim ma klucz, więc ewentualne posłanie czy złapanie byłoby łatwiejsze :) może do niej podchodzą
  19. [quote name='magdyska25']To ja ponawiam pytanie- w 80% stronach wymagają podanie miasta. Wzięłabym się za ogłaszanie psiaka.[/QUOTE] jednego miasta ? to Warszawa, zeby było łatwo z dowozem i ludzi najwięcej :)
  20. śliczna łateczka, dlaczego nikt się nie odzywa
×
×
  • Create New...