Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. zapraszam na bazarek dla Arona - podnoszenie mile widziane także [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228371-Super-butki-i-inne-n%C3%B3wki-dla-Arona-do-26-06-do-22-00[/url]
  2. Jest bazarek dla Brutka, zapraszam także do podnoszenia :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228267-Ciuszki-paski-i-poduszki-dla-pieknego-Brutka-do-28-06-do-22-00[/url]
  3. pies cudny, tylko te wakacje tuż tuż
  4. oby było więcej niż 10 zł jak z ostatniego (wkrótce przeleję)
  5. [quote name='mestudio']Nieprawda, wyadoptowaliśmy pakiet Tobi i Kiko, a teraz naciągamy Was na kasę. Dziś musiałam córce się przyznać do pogryzionych butów, niestety w sumie w ciągu tygodnia 4 pary jej butów poszły, dziewczynie pozostały tylko tenisówki. Miałam cudowną awanturę. Kiko wie, że źle zrobiła, na werandzie stoją moje buty i TZ-a nadal i nie rusza, nie wiem co poczuła do butów młodej. Coś musiało jej nie pasować. Teraz leżą też te pogryzione i nie sięga po nie.[/QUOTE] A jaką to Panienka ma stopkę - może jakieś odszkodowanie by się znalazło - jedno już u mnie czeka (za Tasmana)
  6. Nowy bazarek dla Sary - wszystko od 2 zł - zapraszam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228186-Ponad-50-fantów-z-ceną-wywołaczą-2-zł-!!!-Dla-Sary-do-26-06-do-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228186-Ponad-50-fantów-z-ceną-wywołaczą-2-zł-!!!-Dla-Sary-do-26-06-do-22 [/URL]
  7. [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6639/dsc01676d.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2978/dsc01673ui.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/3820/dsc01675k.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7420/dsc01672hn.jpg[/IMG]
  8. Zdjęcia suni: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8810/dsc01687rm.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9194/dsc01686x.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6630/dsc01684v.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4025/dsc01683hl.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/936/dsc01682bm.jpg[/IMG]
  9. wstawię później, niestety w pracy po dniach wolnych nie mogę sie tym zająć
  10. Ja mogę zdjęcie wstawić na forum (bo rozumiem tu jest problem) jeśli prześlecie na maila: [email][email protected][/email]
  11. mogę zrobić bazarek ze "zdjęć" a moja wpłata z bazarku jeszcze nie wpłynęła ?
  12. "podrzucę" Łatka on chyba bardzo podobny do Puszka z podpisu Marinki
  13. więc dług jest ponad 800 zł może to w tytm pierwszym poście i/lub tytule podkreślić 9też kolorem)
  14. i jak trudno o suche oczy wdzięczności dla Nutusi nie ma końca
  15. Mogę zrobić bazarek, wyślijcie rzeczy tzw. e-przesyłka jest taniej, podam na pw adres i nr telefonu (zawiadomienie sms-em zamiast awizo) i deklaruję 20 zł/mies. do końca roku oby nie było tak długiej potrzeby obraczus czy dostałas wróżbę napisz jak będziesz podawała nr konta do wpłaty
  16. (weszłam z Twojego podpisu) oby wytrwali w tym postanowieniu, bo taka huśtawka nastroju w ciągu 3 dni mnie zadziwia
  17. Jak tam podhalaneczka
  18. zapraszam na bazarek dla szczeniaczków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227587-Bluzeczki-w-pr%C4%85%C5%BCki-i-paski-na-szczeniaczki-z-Krakowa-do-10-czerwca-do-godz-22[/url] licytowanie i podrzucanie mile widziane
×
×
  • Create New...